Makijaż wykonany z użyciem pomady do brwi
Pinterest

Ta pomada z Rossmanna przetrwa w idealnym stanie nawet największe upały. Teraz kosztuje niecałe 12 zł

Makijaż wykonany z użyciem pomady do brwi
Pinterest

Zgodnie z obowiązującymi trendami w tym sezonie zdecydowanie stawiamy na naturalnie wyglądające brwi. Niemniej jednak do osiągnięcia takiego efektu wciąż niezbędne są kosmetyki, choć ważne jest, by nie przesadzać z ich ilością i właściwie dobrać ich kolor. Jednym z czołowych produktów do makijażu brwi jest pomada, gdyż umożliwia zarówno wyrysowanie włosków, jak i przyciemnienie oraz utrwalenie, a do tego jest też trwała, co jest wyjątkowo istotne w okresie letnich, wysokich temperatur. Wśród niezliczonej ilości kosmetyków tego typu na polskim rynku szczególną uwagę zwraca pomada do brwi Stylista Delia Cosmetics.

Pomada do brwi Stylist Delia Cosmetics
Mat. prasowe

 

Trwała pomada do brwi na lato z Rossmanna

Pomada dostępna jest w Rossmannie za 14,99 zł, a w obecnej promocji można ją kupić nawet za niecałe 12 zł. Choć nie należy do produktów z wysokiej półki cenowej, sprawdza się lepiej od większości z z nich. Ma gęstą konsystencję, która jest bardzo łatwa w obsłudze. Do nakładania jej spokojnie można używać pędzelka i szczoteczki dołączonej do opakowania, choć przyznam, że wygodniej mi było z własnym odrobinę twardszym pędzlem. Trwałość pomady jest bez zarzutu - przetrwa największe upały, nieświadome dotykanie brwi palcami w ciągu dnia, a nawet trening. Jej formuła nie kruszy się, ani nie obsypuje i wygląda świetnie do momentu demakijażu. Pozwala na uzyskanie zarówno delikatnie, jak i mocno podkreślonych brwi. Jest też bardzo wydajna i jedno jej opakowanie starcza na kilka miesięcy. Na wizażu została ocenione na 4,8 w pięciopunktowej skali.

„Po wypróbowaniu tej pomady nie wrócę już do żadnych innych produktów. Mam mizerne brwi i trudno je wyrysować, a ta pomada nadaję im naturalny intensywny kształt i jest bardzo łatwa w użyciu. Poza tym, jest bardzo trwała i nie rozmazuje się, mimo, iż bardzo często dotykam twarzy.”

„Posiadam tę pomadę w dwóch odcieniach (jasny i ciemny brąz), które mieszam, by uzyskać idealny kolor. Produkt nie wygląda ciężko, szybko się go aplikuje i utrzymuje się bez problemu przez cały dzień. Pędzel, który jest w zestawie jest precyzyjny, ale mały dlatego używam swojego. Pomada ma też świetną cenę i jest łatwo dostępna.”

„Nie potrafię zostawić tej pomady. Miałam okazję testować ją w ekstremalnych warunkach, czyli w 40 stopniowym upale i mroźną zimą. Nawet przy wysokiej temperaturze, kiedy spływał mi już makijaż z twarzy, ona ani drgnęła. Świetnie się ją nakłada i nie rozwarstwia się podczas aplikacji. Do tego w opakowaniu jest bardzo cienki pędzelek, który pomaga w precyzyjnym zaznaczeniu konturu brwi. Plusem jest też naturalna kolorystyka.”

Więcej na temat Rossmann
Przeładuj

Daria Widawska przeszła na dietę Adele! Ile już schudła?!

zobacz 01:29