Urodziny Agnieszki Szulim w sądzie
ONS
Newsy

Wiemy dlaczego Szulim przełożyła imprezę urodzinową

Nie tak planowała ten dzień

Już jutro Agnieszka Szulim obchodzić będzie swoje 36. urodziny. Wszyscy spodziewali się hucznej imprezy, ale dziennikarka postanowiła przełożyć ją na maj. Zapewnia jednak, że będzie to wydarzenie, które odbije się szerokim echem w całej Warszawie i zostanie zapamiętane na długo. Przypomnijmy: Szulim chwali się urodzinową imprezą. Będzie o niej głośno

Jak Szulim zamierza spędzić urodzinowy wtorek? Na Agnieszkę czekają spore "atrakcje". Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, jutro w jednym z warszawskich sądów dojdzie do pierwszej rozprawy pomiędzy rodzicami Dody a dziennikarką. Państwo Rabczewscy oskarżyli gwiazdę "Na Językach" o naruszenie dóbr osobistych w jej programie i teraz zamierzają dochodzić praw przed sądem. Jedno jest pewne - nie zabraknie olbrzymiej dawki emocji!

Komu kibicujecie w tym konflikcie?

Zobacz: Szulim nie może się uwolnić od Dody. Nawet podczas manicure

Agnieszka Szulim na konferencji z 50 Centem:

Urodziny Agnieszki Szulim
ONS
Newsy
Szulim chwali się urodzinową imprezą: Będzie o niej głośno w całym mieście
Dziennikarka ma duże plany

Przed Agnieszką Szulim bardzo emocjonujący okres - dziennikarka już niebawem spotka się w sądzie z Dodą i jej rodzicami. W jednej rozprawie będzie występować w roli oskarżycielki, w drugiej zaś już jako strona oskarżona. Nieoczekiwanie pozew przeciwko Agnieszce złożył też brat Rabczewskiej, Rafał. Przypomnijmy: Przed Szulim ciężkie dni. Właśnie został złożony przeciwko niej kolejny pozew sądowy Natomiast już jutro gwiazda "Na Językach" obchodzić będzie 36. urodziny. Jak informuje "Party", Szulim wyprawia huczną imprezę urodzinową, ale dopiero w... maju. Dlaczego? W rozmowie z magazynem Agnieszka zdradza, że chce zorganizować wspólne urodziny ze swoim przyjacielem, Piotrem Kędzierskim. Według jej zapewnień, ma to być wydarzenie, które będzie na ustach całej Warszawy.   Mogę zdradzić jedynie tyle, że o naszej imprezie będzie głośno w całym mieście! Czego życzyłabym sobie z okazji urodzin? Mam grono cudownych przyjaciół i bardzo bym chciała, żeby tak zostało - zdradza "Party" Agnieszka Szulim. Domyślacie się, co może szykować? Jesteśmy ciekawi gwiazdorskiej listy gości... Zobacz: Szulim nie może uwolnić się od Dody. Nawet w salonie manicure Szulim w hipsterskiej stylizacji na pokazie mody:

Fani Dody odpowiadają Agnieszce Szulim
ONS
Newsy
Ekipa Dody: Szulim KŁAMIE, wie co może ugrać. TVN kasuje filmy z sieci
Mocna odpowiedź na wczorajsze słowa Szulim w DDTVN

Nie milkną echa afery w chorzowskim klubie. Wczoraj w "Dzień Dobry TVN" gościła Agnieszka Szulim , która przez ponad 13 minut komentowała zajście, o którym wolałaby zapomnieć ( zobacz: "Czuję bezsilność" ). Dziennikarka szczerze przyznała, że nikt nigdy nie podniósł na nią ręki, a cała sprawa będzie miała swój finał w sądzie . Agnieszka zapewniła też, że wideo na którym Doda szturchnęła ją na scenie znika z sieci, co według niej jest efektem działań managementu Dody. Zobacz u nas: Do starcia Dody i Szulim doszło już na scenie Oficjalny fan klub Dody odniósł się do słów Szulim. Na początek dementowane są pomówienia na temat usuwania filmu z sieci i całego zajścia na scenie. - Agnieszka Szulim powiedziała w TVN, że management kasuje filmik ze sceny Niegrzecznych. KŁAMSTWO. Nagranie zostało wrzucone przez fana Dody, więc w każdej chwili mogło być usunięte, jeśli Queen Team by o to poprosiło. Ale nikt tego nie zrobił. Dlaczego? BO NA TEJ SCENIE NIC SIĘ NIE DZIEJE . Fakt, poszło szturchnięcie, ale czy ktoś zauważył, że kilka sekund wcześniej również Doda została przez kogoś popchnięta? To dość normalne, gdy wszyscy skaczą na scenie . Fani Dody zarzucają również nieprofesjonalizm TVN-owi, który usunął z sieci materiał z komentarzem Dody odnośnie całej sprawy pokazany w piątkowym "Dzień Dobry TVN". Jako dowód ma posłużyć link do strony, gdzie rzekomo możemy znaleźć dwa materiały wideo (ostatecznie umieszczono tylko wywiad z Agnieszką). Zobacz: Pierwszy oficjalny komentarz Dody. Tylko u nas! - Jeśli ktoś kasuje filmy - to właśnie PANI Agnieszka Szulim. Na stronie tvn.pl pojawił się artykuł, gdzie są przedstawione opinie dwóch stron - i Szulim, i Dody. Po jakimś czasie SKASOWANO wypowiedź Dody i pozostawiono jedynie poruszający wywiad z Agnieszką. Ekipa Rabczewskiej dopatruje...

Doda skomentowała proces z Szulim
Paparaty
Newsy
Doda komentuje proces z Szulim: Czyta co jej podetkną pod nos
Rabczewska o dzisiejszej rozprawie

To było emocjonujące popołudnie - Doda i Agnieszka Szulim spotkały się w jednym z warszawskim sądów. Dziennikarka została pozwana przez rodziców wokalistki o naruszenie dóbr osobistych i prawa do prywatności w programie "Na Językach". Doda zaś występowała w charakterze świadka. Przypomnijmy: Zakończyła się pierwsza rozprawa Szulim i rodziców Dody. Znamy szczegóły Tak jak informowaliśmy wcześniej, Agnieszka odpierała zarzuty formułowane przez prawnika Rabczewskich i wyjaśniała przed sądem, że nie odpowiadała za materiał transmitowany w jej programie, a jej rola sprowadziła się tylko do jego zapowiedzi na antenie. Dzisiejsze spotkanie w sądzie postanowiła skomentować również Doda. Rabczewska umieściła na swoim Facebooku wpis, w którym sugeruje, że Szulim podczas rozprawy zeznała, iż nie identyfikuje się ze słowami wypowiedzianymi przez nią w programie.   Aga " nie jestem pindą siedząca przy kwiatku" Szulim nie identyfikuje sie z tym co mówi i czyta to co jej podetkną pod nos... więc nie może odpowiadać za swoje słowa? Musze wypocić ten słaby żart ,który dziś obił sie o moje uszy :) - czytamy na Facebooku Dody. Piosenkarka dołączyła do komentarza zdjęcie z siłowni. Myślicie, że Agnieszka Szulim zabierze głos w tej sprawie czy dalej konsekwentnie będzie milczeć? Zobacz: Szulim nie może uwolnić się od Dody. Nawet w salonie manicure   Doda i Agnieszka Szulim podczas dzisiejszej rozprawy:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner