East News

Szokująca wizja Jackowskiego, sam nie chce wierzyć w to, co zobaczył! Mówi o wielkich protestach

East News

Krzysztof Jackowski podczas relacji na youtube.com podzielił się swoją najnowszą wizją dotyczącą pandemii koronawirusa i sceny politycznej w Polsce! Jeden z najpopularniejszych jasnowidzów w naszym kraju w nowym filmie opublikowanym w sieci twierdzi, że pandemia koronawirusa może być wytworem marketingowym i nie ma aż takiej siły, jak nam się to wmawia. To jednak nie koniec!

Krzysztof Jackowski powiedział, co według niego już wkrótce stanie się z PiS-em i jakie plany mają rządzący. 

Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego

Krzysztof Jackowski podczas relacji na youtube.com powiedział wprost, że według niego rząd Prawa i Sprawiedliwości nie doczeka następnych wyborów. Co więcej według jasnowidza to sami politycy mają zrezygnować z władzy! Politycy mają również wprowadzić dwie szokujące ustawy...

To się skończy. Rząd PiS-u się rozejdzie, rząd PiS-u uważam zostawi to, co się w tej chwili dzieje, zostawi nas z tą sytuacją. Tak to wygląda jakby ten rząd nie będzie dalej chciał nawet rządzić, oczywiście pretekst do tego znajdzie... Zaryzykuje - kojarzą mi się w Polsce wielkie protesty, ale z takiego dziwnego powodu. Ten rząd albo przed wyborami prezydenckimi albo zaraz po nich wprowadzi dwie ustawy, to nie będą ustawy gospodarcze, to będą dwa postanowienia, dwie ustawy jakieś, które zszokują nas wszystkich, które... ja się boję użyć tego zdania!

Dalej jest jeszcze mocniej:

Sam tego nie rozumiem i samemu mi się w to wierzyć nie chce! Ja mam odczucie, powiem dosłownie jak czuję... ja mam wrażenie, że ten rząd boi się, tak jakby będzie chciał oddać Polskę. Z tych ustaw będzie wynikało, że nasz rząd w jakiś sposób pozwoli na częściową utratę suwerenności naszego kraju. Zdaję sobie sprawę z moich słów, ale w tym przypadku mówię to, co czuję i nie ma to nic wspólnego z moją logiką - powiedział Krzysztof Jackowski. (...) - Będą ogromne protesty, na które ten rząd nie będzie zwracał uwagi. 

W dalszej części swojej wizji Krzysztof Jackowski nawiązał do pandemii koronawirusa, która - według jasnowidza-  będzie z nami obecna również w wakacje.

W naszym kraju tą pandemią będzie się jeszcze grać i ona będzie się w Polsce i nie tylko w Polsce, bardzo dziwnie. Pandemia latem w różnych rejonach Europy czy świata jej ogniska będą się zapalały, gasły, zapalały, żebyśmy o tej pandemii tak szybko nie zapomnieli-  mówił jasnowidz. 

Co myślicie o wizjach Krzysztofa Jackowskiego? Jakie ustawy może mieć na myśli? Uważacie, że Polacy rozpoczną masowe protesty?

Zobacz także: Krzysztof Jackowski miał nową wizję! Mówi o pandemii: "Jej siła i rażenie nie jest takie jak się nam mówi" 

Krzysztof Jackowski opowiedział o swoich wizjach.

Krzysztof Jackowski o pandemii koronawirusa w Polsce
EastNews

 

 

Więcej na temat koronawirus Krzysztof Jackowski
Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26