East News
Newsy

Szokująca wizja Jackowskiego, sam nie chce wierzyć w to, co zobaczył! Mówi o wielkich protestach

Szokująca wizja Jackowskiego, sam nie chce wierzyć w to, co zobaczył! Mówi o wielkich protestach

Krzysztof Jackowski podczas relacji na youtube.com podzielił się swoją najnowszą wizją dotyczącą pandemii koronawirusa i sceny politycznej w Polsce! Jeden z najpopularniejszych jasnowidzów w naszym kraju w nowym filmie opublikowanym w sieci twierdzi, że pandemia koronawirusa może być wytworem marketingowym i nie ma aż takiej siły, jak nam się to wmawia. To jednak nie koniec!

Krzysztof Jackowski powiedział, co według niego już wkrótce stanie się z PiS-em i jakie plany mają rządzący. 

Natalia Kukulska szczerze o nauczaniu zdalnym w dobie pandemii koronawirusa "Moja córka marzy o powrocie do szkoły"

Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego

Krzysztof Jackowski podczas relacji na youtube.com powiedział wprost, że według niego rząd Prawa i Sprawiedliwości nie doczeka następnych wyborów. Co więcej według jasnowidza to sami politycy mają zrezygnować z władzy! Politycy mają również wprowadzić dwie szokujące ustawy...

To się skończy. Rząd PiS-u się rozejdzie, rząd PiS-u uważam zostawi to, co się w tej chwili dzieje, zostawi nas z tą sytuacją. Tak to wygląda jakby ten rząd nie będzie dalej chciał nawet rządzić, oczywiście pretekst do tego znajdzie... Zaryzykuje - kojarzą mi się w Polsce wielkie protesty, ale z takiego dziwnego powodu. Ten rząd albo przed wyborami prezydenckimi albo zaraz po nich wprowadzi dwie ustawy, to nie będą ustawy gospodarcze, to będą dwa postanowienia, dwie ustawy jakieś, które zszokują nas wszystkich, które... ja się boję użyć tego zdania!

Dalej jest jeszcze mocniej:

Sam tego nie rozumiem i samemu mi się w to wierzyć nie chce! Ja mam odczucie, powiem dosłownie jak czuję... ja mam wrażenie, że ten rząd boi się, tak jakby będzie chciał oddać Polskę. Z tych ustaw będzie wynikało, że nasz rząd w jakiś sposób pozwoli na częściową utratę suwerenności naszego kraju. Zdaję sobie sprawę z moich słów, ale w tym przypadku mówię to, co czuję i nie ma to nic wspólnego z moją logiką - powiedział Krzysztof Jackowski. (...) - Będą ogromne protesty, na które ten rząd nie będzie zwracał uwagi. 

W dalszej części swojej wizji Krzysztof Jackowski nawiązał do pandemii koronawirusa, która - według jasnowidza-  będzie z nami obecna również w wakacje.

W naszym kraju tą pandemią będzie się jeszcze grać i ona będzie się w Polsce i nie tylko w Polsce, bardzo dziwnie. Pandemia latem w różnych rejonach Europy czy świata jej ogniska będą się zapalały, gasły, zapalały, żebyśmy o tej pandemii tak szybko nie zapomnieli-  mówił jasnowidz. 

Co myślicie o wizjach Krzysztofa Jackowskiego? Jakie ustawy może mieć na myśli? Uważacie, że Polacy rozpoczną masowe protesty?

Zobacz także: Krzysztof Jackowski miał nową wizję! Mówi o pandemii: "Jej siła i rażenie nie jest takie jak się nam mówi" 

Krzysztof Jackowski opowiedział o swoich wizjach.

Krzysztof Jackowski o pandemii koronawirusa w Polsce
EastNews

Zobacz także
Krzysztof Jackowski o pandemii koronawirusa w Polsce

Jasnowidz Jackowski mówi o biedzie w dzieciństwie! Przerażająca wizja: "Nikt nie powiedział, że takie czasy nie wrócą"

Krzysztof Jackowski już wie, kto zostanie prezydentem Polski!? Wielkie zaskoczenie

 

 

Dawid Żukowski nie żyje
East News
Newsy
Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział śmierć Dawidka! Co jeszcze było w jego wizjach?
Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział śmierć Dawidka! Co jeszcze było w jego wizjach?

W sobotę, 20 lipca zakończyły się poszukiwania 5-letniego Dawida Żukowskiego . Jego ciało znaleziono po 10 dniach poszukiwań. Znajdowało się ono przy zbiorniku retencyjnym, kilkadziesiąt metrów od ekranów akustycznych stojących wzdłuż autostrady A2. Chłopiec zginął od licznych ran kłutych klatki piersiowej, co w poniedziałek podczas konferencji prasowej potwierdziła prokuratura. Przypominamy, że Dawidek został odebrany przez ojca od dziadków w Grodzisku Mazowieckim. Paweł Ż. nie przywiózł dziecka żonie . 10 lipca popełnił samobójstwo rzucając się pod pociąg. Chwilę wcześniej jego syn zmarł, a nieświadoma tragedii matka zgłosiła zaginięcie chłopca na policję.  Niestety, tragiczny finał poszukiwań 5-latka już kilka dni wcześniej zapowiedział jasnowidz Krzysztof Jackowski w udostępnianych filmikach na YouTubie. Jego wersja wydarzeń wydawała się bardzo prawdopodobna, jednak mało kto chciał wierzyć w dramatyczną historię.  - W moim odczuciu ten mężczyzna musiał w pewnym momencie zjechać z autostrady i dojechał do cmentarza (...) - mówił w nagraniu.  Czy zbrodnia miała miejsce niedaleko cmentarza? Zobaczcie nasze wideo. Czy wszystkie wizje Jackowskiego sprawdziły się? Miejsce tragedii: Zobacz także:  Policja mogła już wcześniej znaleźć ciało Dawida? Funkcjonariusze kilka razy byli w tym miejscu!   

Krzysztof Jackowski o pandemii koronawirusa w Polsce
EastNews
Newsy
Szokujące słowa Krzysztofa Jackowskiego o koronawirusie! Kiedy koniec pandemii i co wspólnego mają z tym politycy? 
Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego w sprawie pandemii. Jasnowidz Jackowski o pandemii koronawirusa w Polsce. Kiedy koniec?

Krzysztof Jackowski opublikował w sieci nowy film, w którym odpowiedział na pytanie internautów o koniec pandemii koronawirusa w Polsce. Co zdradził jeden z najpopularniejszych jasnowidzów w naszym kraju? Czy według Krzysztofa Jackowskiego pandemia koronawirusa wkrótce zniknie? Jasnowidz głośno przyznał, że wszystko uzależnione jest od... polityków! Jak to możliwe? Zobaczcie, co powiedział Krzysztof Jackowski! Kiedy koniec pandemii koronawirusa? Zdradza jasnowidz Jackowski Ostatnie wizje Krzysztofa Jackowskiego wstrząsnęły internautami. Jasnowidz mówił wówczas, że już za kilka miesięcy może dojść do wojny! Krzysztof Jackowski zapowiedział, że więcej o swoich obawach opowie w kolejnym filmie na youtube.com. Wczoraj jasnowidz zdradził, że następne nagranie pojawi się na jego kanale już w czwartek (28 maja). Podczas zapowiedzi Jackowski odpowiedział jednak na jedno z pytanie internautów dotyczące koronawirusa w Polsce. Kiedy nastąpi koniec pandemii?  Co z wirusem, kiedy będzie koniec?- zapytał internauta. - Tak długo póki politycy beda chcieli na nim coś ugrać, to on bedzie ten wirus. Niestety, to jest wielka zagadka- odpowiedział Krzysztof Jackowski. Czy to oznacza, że według Krzysztofa Jackowskiego w Polsce już nie ma pandemii koronawirusa? Co o tym sądzicie? Wierzycie w wizje i przeczucia jasnowidza? Mamy nadzieję, że Krzysztof Jackowski w kolejnym filmie, którego premiera jest zapowiedziana na dziś rozwinie swoją myśl o końcu pandemii koronawirusa w Polsce.  Czy kolejna wizja jasnowidza znów wstrząśnie internautami? Zobacz także:  Krzysztof Jackowski już wie, kto zostanie prezydentem Polski!? Wielkie zaskoczenie Krzysztof Jackowski odpowiedział, kiedy nastąpi koniec pandemii koronawirusa w Polsce.  

East News
Newsy
Krzysztof Jackowski miał nową wizję! Mówi o pandemii: "Jej siła i rażenie nie jest takie jak się nam mówi" 
Krzysztof Jackowski miał nową wizję! Mówi o pandemii: "Jej siła i rażenie nie jest takie jak się nam mówi" 

Krzysztof Jackowski zamieścił na Youtube swoją nową wizję. Jasnowidz opowiedział w niej m.in. o koronawirusie. Jego zdaniem pandemia nie ma aż takiej siły, jak jest nam to przedstawiane. Twierdzi, że jest to wytwór marketingowy. Co jeszcze mówi Jackowski?  Zobacz także:  Krzysztof Jackowski już wie, kto zostanie prezydentem Polski!? Wielkie zaskoczenie Krzysztof Jackowski o pandemii koronawirusa Znany jasnowidz z Człuchowa nie ma wątpliwości - pandemia koronawirusa może być produktem marketingowym. Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego koronawirus nie ma aż takiej siły, jak jest nam to mówione.  Jest bardzo dziwna rzecz, powiem Wam. W między czasie miałem mnóstwo wizji, mnóstwo spraw. Wielokrotnie w czasie tej pandemii zdarzało mi się zwłoki znaleźć [...] i wiele spraw potrafiłem wyjaśnić w tym okresie. Natomiast dziwna rzecz, bo to bardzo dziwne... Parę osób napisało e-maila czy komentarz, że nie powinienem rozważać obecnej sytuacji logicznie, ponieważ nie da się tego do końca logicznie przerobić i uważam, że macie rację. Ale dziwna rzecz jest taka, że jeżeli się skupiam, to jest taka luka, takie coś bardzo dziwnego. Może rzeczywiście nie powinienem się skupiać pod kątem pandemii, która de facto jest produktem marketingowo jakimś tam... To nie znaczy, że jej nie ma, tylko jej waga, jej siła, jej rażenie nie jest takie jak się nam mówi - powiedział Krzysztof Jackowski w swojej "audycji" na Youtube. Co więcej Krzysztof Jackowski przewiduje, że po wyborach "zacznie być ciekawie". Zdaniem jasnowidza obecny obóz rządzących zostawi nas z tą trudną sytuacją i rozejdzie się.  To mi wygląda tak, jakby ten rząd nie będzie nawet chciał dalej rządzić. Oczywiście pretekst do tego znajdzie. Zaryzykuję... kojarzą mi się w Polsce wielkie protesty! Ale...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik