Figura Marty Wierzbickiej Figura Marty Wierzbickiej Figura Marty Wierzbickiej Figura Marty Wierzbickiej Figura Marty Wierzbickiej
Marta Wierzbicka
Instagram

Marta Wierzbicka z miesiąca na miesiąc staje się coraz szczuplejsza. Jakiś czas postanowiła zrobić sobie dłuższą przerwę od showbiznesu i ograniczyła aktywność w social mediach. Kiedy na jej portalach społecznościowych pojawiły się zdjęcia w bikini ukazujące jej o wiele szczuplejszą sylwetkę, zmartwiło to jej obserwatorów. Marta jednak uspokoiła wszystkich zapewniając, że nie przeszła na żadną restrykcyjną dietę, ale postanowiła zacząć się odżywiać zdrowiej i ograniczyć spożywanie cukru.

Efekty tego postanowienia są ogromne.  Zobaczcie zdjęcia aktorki w naszej galerii.

Zobacz także: Marta Wierzbicka wciąż chudnie? Pochwaliła się naprawdę szczupłą figurą! Zobaczcie sami

 

1/5
Figura Marty Wierzbickiej
Instagram

Od kilku miesięcy Marta Wierzbicka może pochwalić się naprawdę szczupłą sylwetką.  Aktorka postanowiła zadbać o swoje ciało i jeść rozsądnie i zdrowo. Na załączonym obrazku widzimy, że nie odmawia sobie przyjemności takich, jak np. zjedzenie spaghetti. Uff... :)

2/5
Figura Marty Wierzbickiej
ONS.pl

O Marcie nie można powiedzieć, żeby kiedykolwiek miała większe problemy ze swoją sylwetką, ale nagły spadek wagi jest bardzo zauważalny. Szczególnie, w momencie, w którym zrobiła sobie krótką przerwę od gry w serialu "Na Wspólnej" i nie publikowała na swoich profilach społecznościowych tak często. 

3/5
Figura Marty Wierzbickiej

Również na imprezach branżowych pojawiała się znacznie rzadziej. 

4/5
Figura Marty Wierzbickiej
Instagram

Zmiana nawyków żywieniowych bardzo korzystnie wpłynęła na sylwetkę Marty, dlatego też tak chętnie chwali się nowymi fotografiami na Instagramie. Niektóre z nich zmartwiły fanów aktorki, ponieważ bali się, że chudnie zbyt szybko. 

5/5
Figura Marty Wierzbickiej
Instagram

Na szczęście nie musimy się martwić o stan zdrowia aktorki. Pozostaje tylko pogratulować imponującej przemiany i zdrowego podejścia do odżywiania.

Więcej na temat Marta Wierzbicka dieta