East News

"Sanatorium miłości" spada z anteny już wkrótce. Wiemy, co zastąpi show z Manowską! To będzie wielki powrót...

East News

Sanatorium miłości” dobiega końca i już wiadomo, że zastąpi go nowa edycja „Szansy na sukces. Opole 2019”. Muzyczny program będzie można zobaczyć już 7 kwietnia o godz. 21.15, jak donosi portal wirtualnemedia.pl Jeszcze nie wiadomo, kto będzie prowadzącym, ani jak dokładnie będzie wyglądał odświeżony format. Muzyczny show powstaje we współpracy z Opolem i ma promować Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu.

Czy będzie kolejna edycja "Sanatorium miłości"?

Program „Szansa na sukces” w latach 1993-2012 był emitowany w TVP 2. Nowa edycja została przeniesiona do TVP 1 i będziemy ją oglądać w każdą niedzielę o godzinie 21.15. Zastąpi tym samym pierwszy sezon „Sanatorium miłości”. Fani tej produkcji nie mają się jednak czego obawiać, bo już wiadomo, że powstanie druga edycja programu, a nabór już ogłosiła w mediach społecznościowych Marta Manowska.

Jak będzie wyglądała nowa edycja "Szansy na sukces"?

Pierwsza edycja odświeżonego formatu „Szansa na sukces. Opole 2019” będzie miała około 8-10 odcinków. Główne założenia programu mają pozostać bez zmian. "Szansa na sukces" ma się zakończyć przed  Krajowym Festiwalem Piosenki Polskiej w Opolu, który jest zaplanowany na 14-17 czerwca 2019 roku. Wiadomo już, że programu nie poprowadzi Wojciech Mann, który do tej pory był twarzą "Szansy na sukces". Na prowadzącego typowani są zaś Tomasz Wolny, Damian Michałowski i Artur Orzech. 

W każdym odcinku ma być kilkanaście minut archiwalnych występów z Opola, bo to jest bogactwo telewizji publicznej. Mam niedosyt wykorzystywania archiwaliów. Widzowie kochają to, co znają. Nie ma nic piękniejszego niż wspaniały wykon, który ludzie pamiętają - powiedział dla wirtualnemedia.pl Jacek Kurski, prezes TVP.

Odświeżanie dawnych formatów do tej pory doskonale się sprawdzało, myślicie, że "Szansa na sukces" też będzie hitem?

 

Wiadomo już, że nowej edycji "Szansy na sukces" nie poprowadzi Wojciech Mann

Wojciech Mann tłumaczy się z krytyki "SuperSTARcia"
ONS

"Sanatorium miłości" będzie miało kolejną edycję, którą zobaczymy za rok!

ONS.pl

Zobacz takżeWielki powrót "Szansy na sukces"! Wiemy, kiedy i gdzie ruszają pierwsze castingi...

Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48