Party Stories
Zenon Martyniuk
East News
Newsy

Syn Zenka Martyniuka złamał zasady obowiązkowej kwarantanny. Jest komentarz policji! 

Syn Zenona Martyniuka złamał zasady kwrantanny i wbrew zakazom opuscił swoje mieszkanie

Syn Zenona Martyniuka złamał zasady kwrantanny i wbrew zakazom opuscił swoje mieszkanie. Jak tłumaczył się policji, która sprawdzała, czy mężczyzna stosuje się do zaleceń władz? W związku z epidemią koronawirusa w Polsce już kilka tygodni temu władze wprowadziły wiele ograniczeń, które mają pomóc ograniczyć rozprzestrzeniania się groźnego wirusa. Rząd zdecydował m.in., że wszyscy, którzy wracają z zagranicy muszą przejść obowiązkową kwarantannę i przez dwa tygodnie nie mogą wychodzić z miejsca w którym mieszkają. Jak informuje "Fakt" wśród osób, które zostały objęte kwarantanną znalazł się syn króla disco polo. Niestety, okazuje się, że syn Zenka Martyniuka złamał ostatnio zasadę kwarantanny! 

Dlaczego Magda Bereda zdecydowała się na cover piosenki Zenka Martyniuka? Zobaczcie, co mówi o hicie disco polo

Syn Zenka Martyniuka komentuje swoje zachowanie

Jak informuje "Fakt" syn Zenka Martyniuka, który ostatnio miał być w Niemczech i Holandii złamał zasady kwarantanny w minioną niedzielę. Co powiedział policji, która przyjechała pod jego mieszkanie, żeby sprawdzić, czy przestrzega zasad?

Kiedy do niego zadzwonili, usłyszeli, że nie może rozmawiać, bo bierze prysznic i oddzwoni za 15 minut- dziennik cytuje nadkom. Tomasza Krupę z podlaskiej policji.

Policjanci czekali pod mieszkaniem kiedy nagle po schodach miał wbiec syn króla disco polo.

Tłumaczył, że był odwiedzić rodziców. W sposób lekceważący wypowiadał się też o zasadach kwarantanny- powiedział policjant. 

Według doniesień dziennika Daniel nie przyjął mandatu za złamanie kwarantanny dlatego służby skierowały wniosek do sądu. A jak całą sytuację skomentował sam syn Zenka Martyniuka? 

Ja się odnoszę do tego tak: zakazy są po to, żeby je łamać- powiedział w rozmowie z portalem plejada.pl. Ogólnie, to ja się będę odwoływał od tej całej kwarantanny, bo ja nie byłem za żadną granicą, nie mam prawa jazdy i tyle- dodał.

Przypominamy,  że według przepisów osoba, która łamie zasady kwarantanny może otrzymać mandat w wysokości od 500 do 30 tysięcy złotych.

Zobacz także: Antek Smykiewicz przez koronawirusa utknął w Kambodży! "Nie ma już dostaw z lądu jedzenia"

Syn Zenona Martyniuka miał załamać zasady kwarantanny.

Zenek Martyniuk PRE

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Klaudia El Dursi trzyma kubek z kawą
Instagram
Newsy
Klaudia El Dursi z "Hotel Paradise" jest na kwarantannie pod nadzorem policji. Zdradziła, jak wygląda kontrola!
Klaudia El Dursi w rozmowie z dziennikarką Party.pl zdradziła, jak wygląda jej kwarantanna podczas epidemii koronawirusa.

Klaudia El Dursi w rozmowie z dziennikarką Party.pl zdradziła, jak wygląda jej kwarantanna podczas epidemii koronawirusa. Piękna prowadząca "Hotelu Paradise" po powrocie do Polski została objęta obowiązkową kwarantanną pod nadzorem policji. Klaudia dopiero po dwóch tygodniach w odosobnieniu będzie mogła wrócić do swojej rodziny. Podczas ostatniej relacji na żywo na Instagramie zapytaliśmy więc Klaudię, jak jej kwarantanna wygląda w praktyce. Jak często i w jaki sposób służby sprawdzają, czy Kladia El Dursi jest w domu? Posłuchajcie, co zdradziła nam Klaudia El Dursi!  Zobacz także:   Klaudia El Dursi pokazała zdjęcie z dzieciństwa! Bardzo się zmieniła? Klaudia El Dursi po powrocie z Bali została objęta obowiązkową kwarantanną.

Danuta Martyniuk, Zenek Martyniuk na premierze filmu "Zenek"
ONS.pl
Newsy
Żona Zenka Martyniuka o zatrzymaniu syna i hejcie, jaki wylał się na rodzinę! "Po prostu puściły mi nerwy"

Żona Zenka Martyniuka  skomentowała zatrzymanie syna, który trafił do aresztu za nieprzestrzeganie obowiązkowej kwarantanny. Co mówi Danuta Martyniuk? Zaledwie kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja, że syn wokalisty złamał zasady kwarantanny i wbrew zakazom opuścił swoje mieszkanie. Policja chciała wręczyć Danielowi mandat, jednak syn Zenka Martyniuka nie chciał go przyjąć - służby skierowały więc sprawę do sądu. Kiedy jednak syn wokalisty po raz kolejny został przyłapany na łamaniu kwrantanny policja podjęła decyzję o zatrzymaniu! Teraz Danuta Martyniuk martwi się, jak jej syn radzi sobie w areszcie. Zobaczcie, co powiedziała! Żona Daniela Martyniuka o hejcie na jej rodzinę Danuta Martyniuk w rozmowie z "Super Expressem" przyznała, że po zatrzymaniu jej syna w sieci na całą rodzinę Martyniuków wylała się fala hejtu. Żona "króla disco polo" zareagowała wówczas bardzo emocjonalnie i pod krytycznymi wpisami napisała "zamknijcie te mordy". Teraz Danuta Martyniuk komentuje całą sytuację.  Od pewnego czasu odczuwam nagonkę na moją rodzinę. Nikt nie jest święty, ale ostatnio fala obraźliwych komentarzy pod adresem moim, Daniela i Zenka była tak duża, że po prostu puściły mi nerwy, ale nie zrozumie tego ten, kto nie był w takiej sytuacji- Danuta Martyniuk przyznała w rozmowie z "Super Expressem".  A jak wspomina zatrzymanie syna?  Zabrali go z domu. Zakuli mu w kajdanki nie tylko ręce, ale i nogi, jakby był groźnym przestępcą - zdradziła w dzienniku i przyznała, że martwi się o syna. - Na pewno jest mu tam bardzo źle. Znam jego psychikę. Jest wrażliwy. Według doniesień "Super Expressu" syn Zenka Martyniuka został aresztowany na miesiąc -  wcześniej policja ukarała go ośmiona mandatami w wysokości 500...

Syn Zenka Martyniuka, Daniel M.
Newsy
Babcia synowej Zenka Martyniuka martwi się o wnuczkę! Sąsiedzi Daniela M. ostro komentują jego zatrzymanie!
Pogrążą go?

  Polskie media kilka dni temu poinformowały o zaskakującej sytuacji, do której doszło w Wasilkowie (woj. podlaskie). 30 grudnia na jednym z luksusowych osiedli pijany mężczyzna nie chciał wpuścić swojej ciężarnej żony do domu. Na miejsce została wezwana policja, która zatrzymała mężczyznę i znalazła przy nim narkotyki.  Zatrzymaliśmy mieszkańca Wasilkowa. Była to interwencja związana z awanturą domową. Mężczyzna miał przy sobie narkotyki – wyjaśniał nadkom. Tomasz Krupa z podlaskiej policji w rozmowie z "Faktem". "Fakt" twierdził wówczas, że zatrzymanym mężczyzną jest... syn  Zenka Martyniuka! Wokalista w rozmowie z nami przyznał, że nie zamierza komentować medialnych doniesień, ale teraz zrobiła to babcia synowej króla disco-polo.   Co powiedziała babcia synowej Zenona Martyniuka?   Zaledwie kilka miesięcy temu syn Zenka Martyniuka wziął ślub ze swoją 19-letnią partnerką. Teraz para czeka na narodziny ich pierwszego dziecka. Niestety, media już od kilku dni donoszą, że 30 grudnia policja zatrzymała Daniela M. Jak na całą sytuację zareagowała babcia synowej wokalisty? Martwię się o swoją wnuczkę - pani Bożena przyznała w rozmowie z "Super Expressem". My nic nie wiemy, co u niej teraz słychać.  Dziennik informuje, że o dalszych losach Daniela M. wkrótce zdecyduje prokurator.    Wirtualna Polska dotarła zaś do sąsiadów Daniela M., którzy chętnie komentowali jego zatrzymanie: Policjanci znają ten adres. To już nie pierwsza taka interwencja. Nie patyczkowali się z nim, tylko wyprowadzili w kajdankach i wsadzili do radiowozu. Wszyscy słyszeliśmy te odgłosy awantur domowych. Nie raz, nie dwa, a kilka razy w miesiącu. Kiedy było naprawdę źle, a wrzaski było słychać na klatce schodowej, dzwoniłam na policję. A ten później odgrażał się, że mnie pobije   - wspomina awanturę z...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner