Zenek Martyniuk

Syn Zenona Martyniuka sprzedaje pub w Białymstoku. Cena zwala z nóg!

Zenek Martyniuk

Syn Zenona Martyniuka za pośrednictwem Instagrama poinformował, za jaką kwotę chce sprzedać pub "Jack Sparrow". Daniel M. przez jakiś czas zajmował się lokalem w centrum Białegostoku, ale ostatnio okazało się, że pub został zamknięty, a właściciel postanowił się go pozbyć.

O sprzedaży, za pośrednictwem mediów społecznościowych, poinformowała wówczas żona Zenka Martyniuka. Wtedy jednak nie było wiadomo, za jaką cenę można kupić pub "Jack Sparrow". Teraz syn króla disco-polo zdradził tajemnicę!

Daniel M. sprzedaje pub za ponad milion złotych

Syn Zenona Martyniuka podczas jednej z relacji na InstaStories dementował plotki na temat ceny pubu w centrum Białegostosku. Za ile więc można kupić lokal od syna wokalisty? Daniel M. przyznał, że cena znacznie przekracza milion złotych!

Chciałbym przekazać wszystkim zainteresowanym kupcom Jacka, że Jack nie jest na sprzedaż za 300, (...) 399 tysięcy (...) też nie jest. Jest to na sprzedaż za milion dwieście tysięcy - zdradził Daniel M. 

Czy cena skusi potencjalnych klientów? Jedno jest pewne, syn Zenka Martyniuka zaznaczył, że jego oferta będzie aktualna jeszcze tylko przez kilka dni. 

A i jeszcze jedno, zapomniałem też dodać, że ta cena i ta sprzedaż pubu trwa jeszcze przez tydzień czasu także za tydzień (...) to już nie będzie obowiązywać - "Super Express" cytuje syna Zenka Martyniuka. 

Przypominamy, że ostatnio Daniel M. poinformował, że na sprzedaż wystawił także swój 130-metrowy apartament. Jak widać, syn wokalisty zdecydował się na spore zmiany w zyciu.

Daniel M. zdradził cenę za jaką chce sprzedać pub w Białymstoku.

Syn Zenka Daniel M
East News

Zobacz także: Syn Zenka Martyniuka pokazał swoją córeczkę! Zobaczcie urocze zdjęcie Laury

Więcej na temat Zenek Martyniuk
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23