Martyna Gliwińska podczas relacji na InstaStories pokazała, jak świętowała urodziny syna. Dokładnie 10 marca, w środę, mały Kazimierz skończył roczek i właśnie z tej okazji dumna mama wyprawiła mu małe przyjęcie w gronie najbliższych. Na imprezie nie zabrakło Jarosława Bieniuka i jego nowej partnerki! Zobaczcie, jak wszyscy świętowali urodziny syna byłego piłkarza!

Reklama

Jarosław Bieniuk na urodzinach syna

Chociaż Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk jeszcze przed narodzinami małego Kazika zakończyli swój związek to dziś cały czas utrzymują ze sobą kontakt. Teraz okazuje się również, że Martyna Gliwińska poznała nawet nową partnerkę sportowca. Media już od kilku miesięcy informują, że Jarosław Bieniuk spotyka się z modelką Zuzanną Pactwą. Ostatnio para świętowała razem Walentynki, a teraz pojawili na pierwszych urodzinach najmłodszej pociechy Jarosława Bieniuka.

Martyna Gliwińska podczas relacji na InstaStories pokazała, jak razem z byłym partnerem, jego dziećmi i nową miłością spotkali się przy jednym stole, żeby uczcić urodziny małego Kazika. Nie zabrakło pięknego tortu i balonów w niebieskim kolorze.

Nasze pierwsze urodzinki oficjalnie dobiegły końca. Wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że Kazik ma mocno towarzyski i imprezowy charakterek (ma po kim)-napisała Martyna Gliwińska.

Zobaczcie, jak Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk świętowali urodziny syna! Kazik to prawdziwy słodziak!

Zobacz takze: Jarosław Bieniuk pokazał syna! Ależ Kazik jest do niego podobny

Zobacz także

Jarosław Bieniuk świętował urodziny syna.

Instagram

Syn Martyny Gliwińskiej i Jarosława Bieniuka skończyl rok.

EastNews/Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama