Małgorzata Rozenek z synami

Starszy syn Małgorzaty Rozenek ma już dziewczynę! Jaką teściową będzie gwiazda?

Małgorzata Rozenek z synami

Najstarszy syn Małgorzaty Rozenek-Majdan ma już dziewczynę! 13-letni Stanisław zakochał się (?) w swojej koleżance. Nie wiadomo, gdzie ją poznał, jednak myśli o niej poważnie! "Perfekcyjna Pani Domu" o pierwszych miłościach swoich chłopców opowiedziała nieco więcej w najnowszym wywiadzie. Czy poznała już ukochaną Stasia?

Staś Rozenek, syn Małgorzaty, zakochał się 

Małgosia Rozenek-Majdan ma dwóch synów ze związku z Jackiem Rozenkiem. W 2006 roku urodziła Stanisława, a cztery lata później na świat przyszedł Tadeusz. Gwiazda TVN-u i jej mąż Radosław po kilku miesiącach starania się o potomka, nie wykluczają teraz adopcji trzeciej pociechy. Jednak wciąż nie rozmawiała na ten temat z chłopcami. 

Starszy z synów Małgorzaty Rozenek niedługo opuści rodzinny dom. Chłopiec ma dopiero 13 lat, jednak już ma pierwszą dziewczynę! Czy będzie to coś poważnego? Więcej Małgosia powiedziała w "Rewii".

Tak, ma pierwszą dziewczynę. Była już nawet u nas w domu - powiedziała. 

Zobacz także: Czarna puchowa kurtka i sneakersy od Balenciagi. Małgorzata Rozenek cała w zimowych trendach 2019

I dodała, że młodszy z synów pierwszą miłość ma już dawno za sobą. 

Tadzio miał 5 lat, kiedy powiedział, że się zakochał. Poprosił wtedy, żebyśmy kupili pierścionek zaręczynowy, więc Radek pojechał z nim do znajomego jubilera, kupił pierścionek. Na szczęście to był czas komunii, więc udało się coś znaleźć. Tadzio do Mani z tym pierścionkiem poszedł, oświadczył się jej, a my, mamy, bardzo to przeżywałyśmy. Krótko trwało to narzeczeństwo, bo tylko 3 dni - wspomniała.

Małgorzata Rozenek wyznała, że nie będzie dobrą teściową. Trudno jest jej zaakceptować fakt, że inna kobieta zacznie spędzać więcej czasu z jej synem:

Ja jestem taką mamą, która nie będzie dobrą teściową, mimo że całe moje życie miałam wspaniałe teściowe. To trzy cudowne cudowne kobiety, od których zawsze dostawałam ogromne wsparcie. I chciałabym oddać to przyszłym synowym. Tylko że jak teraz myślę, że synowie mieliby mieć dziewczyny, to się jakoś tym denerwuję. Radosław się ze mnie śmieje - zdradziła.

Zobaczcie jak wyglądają synowie Małgorzaty. Są do niej podobni?

Dzieci Rozenek
Instagram

Staś ma 13 lat, a Tadeusz 9. 

Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek, Małgosia Rozenek z dziećmi
Instagram

 

Więcej na temat Magłorzata Rozenek
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41