Magda Gessler pokazała, jaką niespodziankę przygotowali dla niej Lara i Tadeusz! Jedna z największych gwiazd TVN świętowała swoje urodziny. Choć według oficjalnych źródeł prowadząca "Kuchenne rewolucje" urodziła się 10 lipca, to słynna restauratorka przyznała, że już 9 lipca skończyła 66 lat. Jak tłumaczy zamieszanie z datą urodzin?

Reklama

Tata wpisał, jak pamiętał... - odpowiada Magda Gessler.

W związku z urodzinami gwiazdy TVN tysiące fanów złożyło jej życzenia na Facebooku i Instagramie. O swojej mamie nie zapomnieli również Lara Gessler i Tadeusz Müller. Dzieci Magdy Gessler przygotowały dla niej wyjątkową niespodziankę!

Magda Gessler pokazała nagranie z udziałem córki i syna

Magda Gessler urodziny spędziła w Meksyku, dlatego córka i syn gwiazdy TVN nie mogli osobiście złożyć jej życzeń. Lara Gessler i Tadeusz Müller postanowili więc nagrać specjalny film, w którym składają życzenia swojej mamie.

- Cześć mamo, dzisiaj jest 9 lipca, jest to specjalna data Twoje piękne urodziny - mówi na nagraniu syn gwiazdy TVN.

- Mamo, w dniu twoich urodzin chcieliśmy ci życzyć bardzo dużo miłości, szczęścia, inspiracji. Żebyś spotykała na swojej drodze tylko szczerych ludzi, którzy ci dobrze życzą i którzy cię kochają za to, jaka jesteś - mówiła Lara Gessler.

Gwiazda TVN nie ukrywała wzruszenia.

- Kocham was ..., .., popłakałam
Sie ze wzruszenia .... ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????- napisała pod materiałem wideo.

Zobaczcie nagranie z udziałem córki i syna Magdy Gessler! Co kupili dla gwiazdy TVN?

Zobacz także

Zobacz także: Dwukrotnie stawała na ślubnym kobiercu, a Lara to nie jej jedyne dziecko! Sprawdź, czego jeszcze nie wiesz o Magdzie Gessler

Magda Gessler świętowała swoje urodziny

Gwiazda TVN skończyła 66 lat

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama