Magda Gessler
EastNews

Choć oficjalne źródła mówią, że urodziła się 10 lipca, Magda Gessler już dziś świętuje swoje urodziny! Najsłynniejsza polska restauratorka kończy właśnie 66 lat. A pytana dlaczego dziś, skoro wszystkie źródła piszą, ze dzień później, odpowiada: "Tata wpisał, jak pamiętał..."

Ale co się dziwić. Gospodyni programu "Kuchenne rewolucje" to kolorowa osoba i wiedzie bardzo kolorowe życie. Jeszcze zanim Gessler dołączyła do obsady TVN-u i została Królową telewizyjnych programów kulinarnych, nie mogła zarzekać na nudę. Wiedzieliście, że jej ojcem chrzestnym był sam Ryszard Kapuściński?! Właśnie!

Zobaczcie, jakie jeszcze sekrety skrywa Magda Gessler. Jej drzewo genealogiczne to również ciekawa historia! 

1/7
Magda Gessler
EastNews

Urodziła się w Komorowie niedaleko Warszawy a wychowała w Bułgarii i na Kubie. Magda Gessler w swoim życiu przeprowadzała się wielokrotnie. Wszystko z powodu pracy matki i ojca. Restauratorka ukończyła malarstwo w Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych św. Ferdynanda w Madrycie. Podobno poznała samego Pedro Almodovara!

Zobacz także: W restauracjach gwiazd wcale nie jest tanio! Ile trzeba zapłacić za obiad u Gessler lub Amaro? 

2/7
Magda Gessler
EastNews

Magda Gessler dwukrotnie stawała na ślubnym kobiercu. Jej pierwszym mężem był korespondent tygodnika "Der Spiegel" Volkhart Müller, który w 1986 roku zmarł na raka. Drugim ukochanym był restaurator i cukiernik Piotr Gessler. 

Miałam 33 (lata), kiedy zostałam wdową – wyznała Magda raz w "Kuchennych rewolucjach".

3/7
Magda gessler Tadeusz Muller i lara gessler
eastnews

Restauratorka ma dwójkę dzieci - syna Tadeusza Müllera i córkę Larę Gessler. Pociechy gwiazdy są już dorosłe i oczywiście poszły w ślady matki. Tadeusz do tej pory żył z dala od świata mediów, jednak ostatnio zadebiutował w roli prowadzącego program "Z gruntu zdrowo". 36-latek odziedziczył po mamie zdolności plastyczne i fotograficzne. Być może kiedyś zobaczymy wspólne obrazy jego i Magdy Gessler, które podobno rodzina trzyma w domu! Natomiast Lara jest współwłaścicielką restauracji "U Fukiera" i "Słodki Słony". Cukierniczka marzy o własnym hotelu, w którym mogłaby podawać gościom śniadania. Ten ma powstać, gdy Lara skończy 50 lat!

4/7
Magda Gessler i Waldek
EastNews

Jak obecnie wygląda życie prywatne Magdy Gessler? W 2002 roku gwiazda związała się Piotrem Diakonowiczem. Para nie była ze sobą długo i mało można przeczytać o ich związku. Obecnie restauratorka spotyka się z Waldemarem Kozerawskim. Magda mieszka w Polsce, natomiast jej ukochany - chirurg medycyny estetycznej w Kanadzie! Odległość nie przeszkadza jednak restauratorce i jej Waldkowi w utrzymywaniu pełnego pasji i namiętności związku. 

5/7
Magda Gessler
EastNews

Pisząc o Magdzie Gessler nie sposób nie wspomnieć o Mikołaju, Marcie, Adamie czy Mateuszu Gesslerach! Niemniej jednak osoby te nie są związane z restauratorką. Łączy je wyłącznie to samo nazwisko! Jak już wyżej wspomnieliśmy Magda Gessler była żoną Piotra Gesslera. Wcześniej restaurator był związany z Martą - właścicielką Qchni Artystycznej w Zamku Ujazdowskim w Warszawie oraz kwiaciarni Warsztat Woni. Para ma syna Mikołaja, który jest już dorosły.

Mateusz Gessler, który był m.in. jurorem w programie  MasterChef jest za to synem Adama Gesslera i Joanny Roqueblave. Ojciec restauratora, Adam również zajmuje się kuchnią. Jego bratem jest właśnie Piotr Gessler! Adam Gessler ma również drugiego syna, Adama Juniora. Jego matką jest Joanna Sobieska. 

6/7
Magda Gessler podczas promocji lodów jej autorstwa
East News

Magda Gessler nie tylko prowadzi kilka kanałów kulinarnych jak m.in. "Kuchenne rewolucje", "Przepisy Magdy Gessler" czy "Sexy Kuchnia Magdy Gessler" ale i posiada umiejętności lingwistyczne! Znakomita prowadząca włada kilkoma językami! 66-latka biegle mówi w językach: niemieckim, hiszpańskim i włoskim, a także można z nią porozmawia po angielsku i portugalsku. 

7/7
Magda Gessler na planie programu "MasterChef"
East News

Z okazji urodzin Magdzie życzymy, by się nie zmieniała oraz wciąż nas bawiła i zachwycała swoją osobowością, tak kolorową, jak jej stylizacje. 

 

Więcej na temat Magda Gessler