Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Dorota Szelągowska o maturze syna
Newsy

Syn Doroty Szelągowskiej na pewno nie przystąpi do matury! "Zda kiedy indziej. Najwyżej pójdzie na rok do pracy"

Dorota Szelągowska stawia sprawę jasno - jej syn nie przystąpi do matury w tym roku! Matury 2020 - termin. Kiedy matury 2020?

Dorota Szelągowska jakiś czas temu wyznała, że nie wyśle syna Antka na maturę z obawy przed koronawirusem. Gwiazda TVN nie ma zamiaru go narażać na niebezpieczeństwo związane z egzaminem dojrzałości. I mimo że rząd przesunął ich termin, Dorota pozostaje przy swoim. Zobaczcie, co zdradziła w najnowszym wywiadzie.

Tak wyglądają gwiazdy bez farbowania! Szelągowska jest naturalną brunetką, a Woźniak-Starak, Nowakowska i Doda?

Dorota Szelągowska nie wyśle syna na matury!

Jej syn Antek ma 18 lat i w tym roku miał przystąpić do matury. Niestety, przez epidemię koronawirusa, zostały one przełożone, a szkoły zamknięte. Dorota i Antoni wspólnie zadecydowali, że chłopak przystąpi do matury za rok, a w tym będzie po prostu pracować:

Dla mojego syna ta sytuacja jest faktycznie jak trzęsienie ziemi. Miał mieć najlepszy rok w życiu – najpierw matura, potem egzaminy do szkoły teatralnej, najdłuższe wakacje w życiu, koncerty, radość, szczęście i zabawa. Zamiast tego uczy się do matury, do której nie podejdzie. Dzisiaj, gdy rozmawiamy, rząd nie odwołał egzaminu dojrzałości tylko go przesunął. Nie pozwolę Antkowi na niego iść. Zda kiedy indziej, może w przyszłym roku? Najwyżej pójdzie na rok do pracy. To mu tylko dobrze zrobi. Rozmawialiśmy o tym i na szczęście jesteśmy zgodni - mówi Dorota Szelągowska w rozmowie z Vivą!

Antoni chce zdawać do szkoły teatralnej. Ma już za sobą pierwsze doświadczenie aktorskie - pojawił się m.in. w "Na wspólnej". Dorota straszy go jednak przed show-biznesem:

On jest dorosły i sam o sobie decyduje, a ja jako jego matka opowiadam mu o show-biznesie same najgorsze rzeczy. Tyle mogę zrobić (śmiech). Zresztą uważam, że wybieranie drogi życiowej, gdy ma się 18 lat, jest pomyłką. Ja wybrałam dziennikarstwo, a zajmuję się projektowaniem wnętrz, bo wtedy nie miałam pojęcia, że mogę wybrać taki kierunek studiów. Nie ma znaczenia, co będzie robił. Ważne, żeby był szczęśliwy. I zdrowy - mówi gwiazda w Vivie!. 

A Wy co sądzicie o przełożeniu matur?

Syn Doroty, Antek, zagrał już w "Na wspólnej".

Antoni Szelągowski w Na wspólnej! Jak wygląda syn Doroty Szelągowksiej?
TVN

Dorota nie chce go narażać na niebezpieczeństwo, więc Antek zda maturę za rok.

Dorota Szelągowska w spocie wizerunkowym TVN na wiosnę 2020
Mat. prasowe/x-news

 

Tak zmieniała się Dorota Szelągowska
Newsy
Dorota Szelągowska przeszła niesamowitą metamorfozę! Zobaczcie jak zmieniła się przez lata!
Dorota Szelągowska przeszła niesamowitą metamorfozę! Zobaczcie jak zmieniła się przez lata!

Dorota Szelągowska to dziś specjalistka od wykańczania wnętrz, ale mało kto wie, że karierę telewizyjną rozpoczęła kilkanaście lat temu - była m.in. prezenterką w "Pytaniu na śniadanie". Po latach wróciła na ekrany i to od razu do TVN, gdzie każde jej show cieszy się wielką oglądalnością, a Dorota stała się cenioną osobowością telewizyjną (na dowód m.in. TeleKamera 2019). A jak  zmieniała się przez lata? Zobaczcie nasz materiał filmowy! Dorocie z okazji urodzin życzymy wszystkiego najlepszego! Zobacz także:   Dorota Szelągowska urządziła... syna! Ładnie? "Mogłam choć trochę zaszaleć"

Dorota Szelągowska
Instagram
Newsy
Ważna decyzja Doroty Szelągowskiej i jej syna! "Nie będę go posyłać na śmierć"
Ważna decyzja Doroty Szelągowskiej i jej syna! "Nie będę go posyłać na śmierć"

Dorota Szelągowska w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" opowiedziała, jak i gdzie spędza "narodową kwarantannę". Gwiazda TVN zdradziła również, że już kilka dni temu zdecydowała, że jej syn w tym roku nie przystąpi do matury! Czy swoją decyzję konsultowała z rodzicami innych maturzystów? Szczery komentarz Doroty Szelągowskiej! Sprawdźcie, co powiedziała. Dorota Szelągowska chroni syna przed koronawirusem Prowadząca takie hity jak: ""Domowe rewolucje", "Polowanie na kuchnię" czy "Dorota Was urządzi" w jednym z ostatnich odcinków "Dzień Dobry TVN" przyznała, że ze względu na epidemię koronawirusa razem z rodziną zamieszkała w ich domu na Warmii - tam po prostu czują się bezpieczniej. Dorota Szelągowska nie ukrywała również, że nie pozwoli, żeby jej syn w tym roku zdawał maturę! Chociaż Ministerstwo Edukcji do tej pory nie odwołało egzaminów, to gwiazda TVN powiedziała wprost, że nie zamierza narażać syna na niebezpieczeństwo. To jest decyzja, którą podjęłam już parę dni temu. Mój syn bierze udział w lekcjach, pisał próbne matury, uczy się, nie jest mu nic odpuszczone, bo to nie są wakacje. Natomiast nie będę go posyłać na śmierć - przyznała w "DDTVN". Dorota Szelągowska nie konsultowała swojej decyzji z innymi rodzicami. Dlaczego?  Nie. Mój syn jest dorosły, rozmawiałam z nim przede wszystkim - mówiła Dorota Szelągowska. - Myślę, że jest to bardzo trudny moment dla młodego człowieka, który właśnie miał mieć, jak sam twierdził, rok życia - matura, zdanie na studia, najdłuższe wakacje, super koncerty - i nagle się wszystko wali. Jestem z niego bardzo dumna - dodała. Waszym zdaniem Dorota Szelągowska i jej syn podjęli słuszną decyzję? Myślicie, że władze przeniosą...

Adam Zdrójkowski o bracie bliźniaku
Instagram
Newsy
Czy Adam Zdrójkowski podejdzie w tym roku do matury? Aktor ucina plotki
Czy Adam Zdrójkowski podejdzie w tym roku do matury? Aktor ucina plotki

Już za niespełna dwa tygodnie Adam Zdrójkowski powinien podejść do matury. Serialowy Kuba Boski z "Rodzinki.pl" ma teraz na swoich barkach naprawdę wiele - właśnie wygrał w parze z Wiktorią Gąsiewską "Dance, dance, dance". Czy aktorowi uda się znaleźć czas na podejście do egzaminu dojrzałości?   Adam Zdrójkowski nie zda w tym roku matury? Według tygodnika "Świat i ludzie" Adam Zdrójkowski robi sobie przerwę od nauki. Gwiazdor programu "Dance, Dance, Dance" ma grafik wypełniony po brzegi i ciężko mu znaleźć czas. Być może Adama i jego ojca zobaczymy w najnowszym sezonie "Ameryki Express". Czy chłopak Wiktorii Gąsiewskiej zdąży przygotować się do matury?  - Syn będzie zdawał maturę za rok - miała powiedzieć tygodnikowi Edyta Zdrójkowska. Zobacz także:  Adam Zdrójkowski miał oświadczyć się Wiktorii Gąsiewskiej podczas finału "Dance, dance, dance"?! Zaskakujące wyznanie jurorki show Miała, bo w rozmowie z Plejadą aktor zaprzeczył tym doniesieniom. - To jest jakaś bzdura. Na pewno nie moja mama to powiedziała. Nie przekładam sobie matury. Nie planowałem nie zdawać matury - powiedział Zdrójkowski.  Matury rozpoczynają się już 6 maja. Trzymamy kciuki za Adama i mamy nadzieję, że pójdzie mu bardzo dobrze.  Partnerka Zdrójkowskiego, Wiktoria maturę zdała w ubiegłym roku   

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner