Dorota Szelągowska w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" opowiedziała, jak i gdzie spędza "narodową kwarantannę". Gwiazda TVN zdradziła również, że już kilka dni temu zdecydowała, że jej syn w tym roku nie przystąpi do matury! Czy swoją decyzję konsultowała z rodzicami innych maturzystów?

Reklama

Szczery komentarz Doroty Szelągowskiej! Sprawdźcie, co powiedziała.

Dorota Szelągowska chroni syna przed koronawirusem

Prowadząca takie hity jak: ""Domowe rewolucje", "Polowanie na kuchnię" czy "Dorota Was urządzi" w jednym z ostatnich odcinków "Dzień Dobry TVN" przyznała, że ze względu na epidemię koronawirusa razem z rodziną zamieszkała w ich domu na Warmii - tam po prostu czują się bezpieczniej. Dorota Szelągowska nie ukrywała również, że nie pozwoli, żeby jej syn w tym roku zdawał maturę!

Chociaż Ministerstwo Edukcji do tej pory nie odwołało egzaminów, to gwiazda TVN powiedziała wprost, że nie zamierza narażać syna na niebezpieczeństwo.

To jest decyzja, którą podjęłam już parę dni temu. Mój syn bierze udział w lekcjach, pisał próbne matury, uczy się, nie jest mu nic odpuszczone, bo to nie są wakacje. Natomiast nie będę go posyłać na śmierć - przyznała w "DDTVN".

Dorota Szelągowska nie konsultowała swojej decyzji z innymi rodzicami. Dlaczego?

Zobacz także

Nie. Mój syn jest dorosły, rozmawiałam z nim przede wszystkim - mówiła Dorota Szelągowska. - Myślę, że jest to bardzo trudny moment dla młodego człowieka, który właśnie miał mieć, jak sam twierdził, rok życia - matura, zdanie na studia, najdłuższe wakacje, super koncerty - i nagle się wszystko wali. Jestem z niego bardzo dumna - dodała.

Waszym zdaniem Dorota Szelągowska i jej syn podjęli słuszną decyzję? Myślicie, że władze przeniosą egzaminy maturalne na inny termin?

Zobacz także: Dorota Szelągowska urządziła imprezę z okazji 18. urodzin syna. Nie mogło zabraknąć na niej Adama Sztaby!

Syn Doroty Szelągowskiej w maju nie weźmie udziału w egzaminach maturalnych.

TVN

Gwiazda TVN razem z rodziną wyjechała do swojego domu na Warmii.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama