Podróż życia Sylwii i Mikołaja

Sylwię i Mikołaja z "Love Island" czeka podróż życia! Piękny gest pary!

Podróż życia Sylwii i Mikołaja

Sylwia i Mikołaj, których widzowie doskonale znają z programu "Love Island. Wyspa miłości" planują podróż do Gambii! Okazuje się, że zwycięzcy pierwszej edycji show Polsatu zdecydowali się wziąć udział w pięknej akcji charytatywnej i już wkrótce polecą go Gambii, jako wolontariusze. Para zorganizowała nawet zbiórkę pieniędzy na pomoc dla dzieci z jednej z tamtejszych szkół. 

Wy również możecie przyłączyć się do akcji i dołożyć swoją cegiełkę poprzez wpłaty. Potrzebne jest dosłownie wszystko - żywność, przybory szkolne, ubrania. Na miejscu zapoznamy się z sytuacją i za zebrane środki zakupimy najpotrzebniejsze rzeczy, aby dzieci w szkole w Busumbala miały po prostu lepsze życie i ludzkie warunki do edukacji i rozwoju- czytamy na stronie pomagam.pl

Dlaczego Sylwia i Mikołaj zdecydowali się dołączyć do akcji?

Sylwia i Mikołaj pomagają dzieciom z Gambii

Sylwia i Mikołaj to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych par, które poznały się na planie programu "Love Island". Para wygrała show Polsatu i teraz zamiesza wykorzystać swoją popularność w szczytnym celu. Sylwia i Mikołaj zorganizowali zbiórkę pieniędzy, które zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom z Gambii. 

Jako zwycięzcy pierwszej polskiej edycji  Love Island, postanowiliśmy z Mikołajem wykorzystać popularność, którą dał nam program i zrobić coś pożytecznego. Pracując przy konkursie Mister Polski 2019, poznaliśmy Norberta Dąbka - filantropa i społecznika, który zaraził nas swoją pasją do pomagania. Usłyszeliśmy historię 400 dzieci z jednej ze szkół w Gambii, które potrzebują natychmiastowej pomocy. Nie mogliśmy przejść obojętnie wobec tych dramatów, które mają tam miejsce i dokładamy swoją cegiełkę do akcji pomocy. Już 20 listopada wylatujemy do Gambii z misją pomocy jako wolontariusze i chcemy pomagać- napisali na stronie pomagam.pl.

Mamy nadzieję, że Sylwii i Mikołajowi uda się zebrać jak najwięcej pieniędzy na pomoc dzieciom. Link do zbiórki zwycięzców programu "Love Island" znajdziecie TUTAJ. A ze zwycięzcami "Love Island" do Gambii polecą również Bartek Piekarski z serialu "Policjantki i policjanci" oraz finaliści konkursu Mister Polski 2019 - Bartłomiej Kurowski, Adrian Pęter i Aleksander Ramutkowski! 

Zobacz także: Marietta z "Love Island" schudła 14 kilo! Jak? Zdradziła tylko nam! Uczestniczka show pokazała też stare zdjęcia!

Sylwia i Mikołaj pomagają dzieciom w Gambii.

Sylwia i Mikołaj z Love Island i Norbert Dąbek
mat. prasowe

Para poleci do Gambii jako wolontariusze.

Sylwia i Mikołaj z Love Island
mat. prasowe

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49