Marietta Fiedor pokazała zdjęcia z przeszłości Marietta Fiedor pokazała zdjęcia z przeszłości Marietta Fiedor pokazała zdjęcia z przeszłości Marietta Fiedor pokazała zdjęcia z przeszłości Marietta Fiedor pokazała zdjęcia z przeszłości
Marietta Fiedor pokazała zdjęcia z przeszłości

Marietta Fiedor z "Love Island" na InstaStories pokazała mnóstwo swoich starych zdjęć! Może ciężko w to uwierzyć, ale gwiazda programu Polsatu była kiedyś blondynką i ważyła nieco więcej niż teraz! Partnerka Franka Rumaka zapowiedziała, że w końcu nadszedł czas, żeby po udziale w show wrócić do ćwiczeń i diety! Jak wyglądała lata temu? Jak zaczęła się jej przygoda ze zdrowym stylem życia? Zobaczcie!

Zobacz także: Marietta z "Love Island" jest w ciąży? Fani pytają: "Który miesiąc Marietko?"

1/6
Marietta Fiedor pokazała zdjęcia z przeszłości

Marietta zarówno w programie, jak i przed, często chwaliła się świetną figurą! Jednak nie zawsze tak było. Już w pierwszym odcinku show uczestniczka zdradziła, że schudła aż 14 kilogramów:

Udało mi się schudnąć 14 kilo, także to ciało nie jest jeszcze takie jakie powinno. Mój biust jest po prostu malutki. Najbardziej lubię moją twarz i nogi, a uśmiech uważam jaki swój największy atut - powiedziała. 

A to wszystko dzięki ćwiczeniom i zdrowej diecie!

Moja cała historia z przemianą fizyczną jest bardzo długa. Od dziecka miałam problemy z małą nadwagą. Złe nawyki żywieniowe, mała aktywność fizyczna... W swoim życiu chudłam i tyłam nie raz, nie dwa, nie pięć. Waga często w ciągu roku potrafiła zmienić się o 14 kg do tyłu i z powrotem do przodu. Jako młoda dziewczyna weszłam w świat foto modelingu i pokazów mody, w których, jak wiadomo, trzeba prezentować odpowiednie wymiary. Wtedy nie miałam pojęcia jak to robić i katowałam się głodówkami lub idiotycznymi dietami (np. kapuściana czy chałwowa) - zdradziła Marietta w rozmowie z Party.pl

2/6
Marietta Fiedor pokazała zdjęcia z przeszłości

Zajrzeliśmy więc na jej najstarsze zdjęcia na Instagramie (to wyżej z maja 2018 roku) - pierwsze co rzuca się w oczy to fakt, że Marietta była kiedyś blondynką. Czy pasowała jej taka fryzura? Jednak to nie ta zmiana zaskakuje najbardziej!

3/6
Marietta Fiedor pokazała zdjęcia z przeszłości

Podczas niedawnej relacji na InstaStories Marietta pokazała archiwalne fotki, kiedy ważyła więcej niż teraz. Dlaczego je opublikowała? Uczestniczka "Love Island" chciała zmotywować swoich obserwatorów do zmiany stylu życia - sama ma zamiar wrócić do regularnych treningów, teraz oczywiście w towarzystwie ukochanego Franka!

Każdy problem związany z pracą, prywatny czy też sercowy zajadałam, nie zdając sobie sprawy, ile kalorii spożywam, jak niezdrowo się odżywiam. Tak naprawdę nigdy nie było tak, żebym się nie akceptowała, ale patrząc w lustro nie lubiłam swojego obwisłego brzucha, tłustych rąk czy tony cellulitu. Zawsze dobrze się maskowałam w ciuchach typu over-size. Stwierdziłam, że nie chcę tkwić w tym zamkniętym kole. Chciałam zmienić swoje nawyki żywieniowe na całe, nie na chwilę - tłumaczy Marietta. 

4/6
Marietta Fiedor pokazała zdjęcia z przeszłości

Teraz Marietta chce skupić się na ćwiczeniach, ponadto szuka odpowiedniego dostawcy diety cateringowej, bo jak zdradziła, nie najlepiej gotuje:

Trzeba się brać za siebie. Potrzebujemy chwilkę i ruszy YouTube, ruszamy z siłownią i zdrowym odżywaniem, szukam dobrego cateringu, bo bez tego jestem jak bez ręki, bo z gotowania jestem noga - powiedziała na InstaStories! 

5/6
Marietta Fiedor pokazała zdjęcia z przeszłości

Jak Marietcie udało się zrzucić aż 14 kilogramów?

Wprowadziłam w swoje życie pięć pełnowartościowych posiłków i trzy do pięciu razy w tygodniu uczęszczałam na siłownię i ftness. Nauczyłam się, żę systematyczność i cierpliwość to klucz do sukcesu. Nie popadam jednak ze skrajności w skrajność. Urodziny, wesela, impreza? Wszystko z głową i od czasu do czasu. Zjem tort, chipsy i nawet napiję się drinka! Dzisiaj ciągle chcę pracować nad sobą i wrócić do formy po dwóch miesiącach wakacji na „Wyspie miłości” - mówi w rozmowie z Party.pl gwiazda "Love Island". 

6/6
Marietta i Franek z "Love Island"
Instagram

Marietta i Franek urządzają teraz mieszkanie - po programie postanowili w końcu zamieszkać razem. Tak jak zapowiedziała Fiedor, pracują również nad uruchomieniem swojego kanału na YouTubie! 

Nowe mieszkanie, samochód, sprawy prywatne, powrót do rzeczywistości sprawiły, że mieliśmy prawdziwe urwanie głowy 🙉 Ten tydzień jest jeszcze na maxa intensywny, bo dopiero co odebraliśmy klucze do nowego mieszkania, nie mamy nawet kubków by zrobić sobie kawkę ani papieru toaletowego by... no sami wiecie 😂 a już w środę uciekamy na @ksw_mma DO chorwacji aaaaa🥳 Mowie Wam! Urwanie głowy🤯
Jednakże szykujemy powoli świetne plany🧐 Warto poczekać 🤪 Jak myślicie? - napisał Franek.

 

Więcej na temat Love Island