Sylwia Przybysz Sylwia Przybysz Sylwia Przybysz Sylwia Przybysz Sylwia Przybysz, Young Stars
Sylwia Przybysz
Instagram
Wiedzieliście to wszystko o Sysi?
1/6
Sylwia Przybysz
Instagram

19-letnia Sylwia Przybysz, która podbija rynek muzyczny, była dziś gościem "Pytania na śniadanie". Młoda wokalistka opowiedziała o początkach swojej kariery i o tym, jakie ma plany na przyszłość. Już niebawem ukaże się trzecia płyta wokalistki. A jak zaczęła się jej współpraca z zespołem Verba? Jak powstał pseudonim "Sysia"? Czy go lubi?

Sysia wzięła się z internetu. Tak mnie nazwano. Spodobało mi się, bo w szkole zawsze chciałam mieć pseudonim, a go nie miałam, więc bardzo się cieszyłam z tego, że się przyjęło - powiedziała w PnŚ Sylwia. 

 

Sysia chciałaby połączyć dwa zawody: być artystką oraz wizażystką. 

Chcę połączyć oba te zawody, bardzo się tym interesuję, tak samo jak śpiewaniem. Dlatego wymyśliłam, że będę sama wizażystą dla siebie. Jestem w klasie wizaż i stylizacja, bo to mi sprawia wielką radość - powiedziała Sylwia.

Nie lubię jak ktoś zajmuje się moimi włosami czy makijażem przed wyjściem ma scenę, to mnie stresuje - przyznała Sylwia Przybysz. - Robię to sama, bo to mnie odpręża przed występem - powiedziała artystka.

Zobacz także: Sylwia Przybysz zamieszka ze swoim chłopakiem? Podjęła już decyzję! Odważnie!

2/6
Sylwia Przybysz
Instagram

Sylwia cieszy się, że jej teledyski mają ogromną ilość wyświetleń. Punktem przełomowym w jej karierze był duet z Verbą. Jak to się zaczęło?

Mój tata od zawsze jest fanem zespołu i Bartka. Dlatego to było nasze marzenie, żeby Bartka poznać. I spełnić też marzenie taty. Była okazja, żeby nagrać piosenkę u niego w studiu i padł natychmiast pomysł, aby nagrać wspólnie piosenkę. Wtedy powstał singiel "Najważniejsza”. To było spełnienie marzenia z dzieciństwa, bo byłam wychowywana na jego muzyce - zdradziła Sylwia.

3/6
Sylwia Przybysz
Instagram

Sylwia ma teraz 19 lat, ale na rynku muzycznym jest już od kilku lat. Nagrała dwie płyty. Czy było jej trudno połączyć to ze szkołą?

Było ciężko, bo kończyłam gimnazjum, a nie mieszkam w Warszawie, więc musiałam dojeżdżać. Moi rodzice się martwili i nie pozwalali mi samej podróżować. Musiałam walczyć, żeby gdzieś jechać. A ufają mi i są moimi fanami, wiedzą, że dam sobie radę - przyznała Przybysz.

4/6
Sylwia Przybysz
Instagram

Sylwia jest związana z Arturem Sikorskim, innym młodym wokalistą. Oboje należą do grupy Young Stars, razem koncertują i siebie wspierają.

Young Stars składa się z 8 osób – starszych: Jeremi, Sylwia Lipka, Sikorski i ja. I młodszych: moja siostra Olga, Weronika, Dominika, Bartek. Teraz w grudniu jedziemy w trasę. Odwiedzimy 4 miasta i zagramy koncerty. Pracuję nad 3. płytą solową, dlatego na wiosnę znowu będę koncertować. 

5/6
Sylwia Przybysz, Young Stars
Instagram

Sylwia Przybysz uważa, że na jej koncerty przychodzi sporo dorosłych osób, czyli takich, które mają 18 lat! :)

Na moje koncerty przychodzą dorosłe osoby max 18 lat, bo zazwyczaj to ja się czuję już jako ta starsza. To dla mnie fajne uczucie, że nie tylko młodsze osoby mnie słuchają.

6/6
Sylwia Przybysz, Young Stars
Instagram

Jesteś fanem Sylwii Przybysz? I Teamu Young Stars?

Więcej na temat Sylwia Przybysz