Sylwia Przybysz znów walczy z hejtem

Sylwia Przybysz przekazała smutne wieści. To bardzo zła informacja dla jej fanów

Sylwia Przybysz znów walczy z hejtem

Sylwia Przybysz poinformowała fanów, że zamyka swój sklep! Jej wielbiciele zastanawiali się, dlaczego młoda gwiazda podjęła taką decyzję. Teraz partnerka Jasia Dąbrowskiego postanowiła im wszystko wyjaśnić. Co się stało? Poznajcie szczegóły.

Zobacz także: Sylwia Przybysz pokazała figurę po porodzie! Ile już schudła?

Sylwia Przybysz zamyka swój sklep. Zdradziła powody swojej decyzji

Sylwia Przybysz to nie tylko Influencerka i Youtuberka - teraz to przede wszystkim mama dwóch pięknych córeczek. Pola przyszła na świat w styczniu ubiegłego roku, a Nela kilkanaście dni temu. Z tego też względu Sylwia cały swój czas poświęca dziewczynkom. Oczywiście nie zapomina przy tym o swoich fanach - cały czas jest aktywna w mediach społecznościowych i jest w kontakcie ze swoimi wielbicielami. 

Partnerka Jasia Dąbrowskiego w ostatnich latach prowadziła również swój sklep internetowy, który cieszył się ogromną popularnością. Mogliśmy w nim dostać piękne ubrania i akcesoria pomysłu Sylwii Przybysz. Ale niestety, ze względu na natłok obowiązków, których przecież przy dwójce dzieci nie brakuje, młoda gwiazda podjęła decyzję o zamknięciu swojego internetowego butiku. 

Pytacie dlaczego zamykam sklep. Odpowiedź jest prosta. Przy dwójce dzieciaczków nie jestem w stanie go prowadzić, wymyślać nowych kolekcji. Postanowiłam być dla Was to na Instagramie oraz na YouTube nagrywając filmy o macierzyństwie i naszej rodzince. Dlatego jeżeli chcielibyście mieć jakąś rzecz z mojego sklepu nawet na pamiątkę, to ostatnia chwila - poinformowała Sylwia Przybysz.

My również żałujemy, że sklep Sylwii powoli kończy swoją działalność, ale doskonale rozumiemy decyzję młodej mamy. Życzymy jej dużo zdrowia i wielu dalszych sukcesów, o których z pewnością usłyszymy.

Sylwia Przybysz zamyka sklep
Instagram

Sylwia Przybysz na szczęście dalej będzie aktywna na Instagramie i Youtube. Teraz jednak najważniejsze jest dla niej poświęcenie czasu swoim malutkim córeczkom.

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz po raz pierwszy na spacerze
Instagram

Sylwia Przybysz w swoim sklepie sprzedawała między innymi t-shirty, akcesoria takie jak plecaki czy bransoletki oraz cieszące się popularnością sportowe bluzy. Ich ceny wynosiły od 135 do 145 złotych.

Bluzy w sklepie Sylwii Przybysz

Sylwia Przybysz zdecydowała się na zamknięcie swojego sklepu z ubraniami. Na szczęście podobne modele (i to w niższych cenach) możesz kupić online w sieciówkach dostępnych w Polsce. Te bluz będą idealne na wiosnę!

 

 

Więcej na temat Sylwia Przybysz
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48