Sylwia Przybysz pokazała zdjęcie które nie uciszy plotek o ciąży

Sylwia Przybysz pokazała zdjęcie, które nie uciszy plotek o ciąży!

Sylwia Przybysz pokazała zdjęcie które nie uciszy plotek o ciąży

W lipcu internet rozgrzała informacja o ciąży Sylwii Przybysz. Według doniesień Pudelka 21-letnia gwiazda i jej partner, Jaś Dąbrowski, już wkrótce zostaną rodzicami. Choć do tej pory sami zainteresowani nie zabrali głosu w sprawie, najnowsze zdjęcie gwiazdy na Instagramie nie uciszy tych plotek. Myślicie, że rzeczywiście coś jest na rzeczy?

Sylwia Przybysz pokazała ciążowy brzuszek?

Z powodu ciąży Sylwia Przybysz miała zrezygnować z udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Według spekulacji, gwiazda i jej partner, Jan Dąbrowski, planowali mieć dziecko od jakiegoś czasu:

Sylwia z Jaśkiem znają się bardzo długo. Od 6 lat są bardzo blisko. Od ponad 2 lat mieszkają razem. Pomimo młodego wieku ich relacja jest bardzo dojrzała. Mają wspólny biznes, mieszkania i plany. Oboje pochodzą z dużych rodzin i podobno już w Boże Narodzenie oświadczyli rodzinom, że planują ślub i chcą starać się o dziecko - mówił informator strony pudelek.pl.

Sylwia konsekwentnie odmawia komentarzy w tej sprawie. Nadal jest bardzo aktywna zawodowo, ciężko pracuje nad nowymi utworami i płytą, która ma ukazać się niebawem. Na Instagramie wstawiła zdjęcie, najprawdopodobniej z cytatem jednej z piosenek. W oczy rzuca się jednak... ciut większy niż zawsze brzuszek artystki. Czy to jednak kwestia falbanek w kolorowym kombinezonie, samego ujęcia, a może rzeczywiście Przybysz spodziewa się dziecka? Jak myślicie?

Nie nie nie bawi mnie ten film gdzie bezpowrotnie, z dala od swoich serc tracimy czas samotnie - napisała Sylwia w poście. 

Bardzo czekamy na nową płytę Sylwii Przybysz. A Wy?
 

Sylwia Przybysz i Jaś Dąbrowski inwestują w przyszłość

Śmiało można powiedzieć, że Sylwia i Jan to najpopularniejsza para w sieci. Są rozchwytywani przez producentów i reklamodawców, zarabiają gigantyczne pieniądze na kampaniach i Instagramie. Jednak oboje cechują się racjonalnym podejściem i dlatego  sporo inwestują! Przybysz założyła niedawno firmę transportową, Jaś inwestuje w nieruchomości i markę odzieżową:

Postanowiłam swoje zarobione pieniążki zainwestować w biznes rodzinny i założyłam firmę transportową z tatą - powiedziała Sylwia.

Tak, dokładnie, mamy swoje nieruchomości, mam swoją firmę odzieżową - dodał Jaś. 

Zobaczcie najnowsze zdjęcie Sylwii! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nie nie nie bawi mnie ten film gdzie bezpowrotnie, z dala od swoich serc tracimy czas samotnie 🔜🧡

Post udostępniony przez Sylwia Przybysz (@sylwiaprzybysz)

 

Sylwia Przybysz w różowych spodniach
Instagram

Czy Sylwia potwierdzi ciążę? A może zaprzeczy?

Sylwia Przybysz jest w ciąży?!
Instagram

 

Więcej na temat Sylwia Przybysz
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48