Sylwia Lipka w czarnym topie
instagram

Sylwia Lipka jest zakochana w znanym Tiktokerze?! Pokazała romantyczne zdjęcie, które nie pozostawia żadnych wątpliwości!

Sylwia Lipka w czarnym topie
instagram

Sylwia Lipka to młoda wokalistka, która już od dawna podbija muzyczny rynek. Jej profil na Instagramie obserwuje aż 802 tys. fanów, a utwory w serwisie Youtube piją rekordy popularności. Okazuje się jednak, że Sylwia skupia się nie tylko na karierze, ale i na swoim życiu prywatnym. Młoda gwiazda pochwaliła się właśnie romantycznym zdjęciem z ukochanym. Nigdy nie zgadniecie, z kim się związała!

Sylwia Lipka związała się z Tiktokerem?

Sylwia Lipka jest zakochana? Wiele na to wskazuje, bo na jej profilu pojawiło się romantyczne zdjęcie z... Dominikiem Rupińskim, znanym Tiktokerem! Na fotografii Sylwia i Dominik całują się! Podobne zdjęcie opublikował sam Tiktoker.

You make me laugh even when I don’t want to smile💖 (tłum. Sprawiasz, że się śmieje, nawet gdy nie chcę się uśmiechać)  - napisał Dominik w opisie do zdjęcia z Sylwią. 

surround yourself with people, who care about you. not just those who say it, but those who show it (tłum. otaczaj się ludźmi, którzy troszczą się o ciebie. Nie tymi, którzy to mówią, ale którzy to robią) - napisała Sylwia w poise do zdjęcia z Dominikiem.

Fani nie kryją swojego zaskoczenia. 

Ale jaja

Ale słodko😍😍

to jest najpiekniejsze zdjecie jakie widzialam💘

Jeju ale wy do siebie pasujecie❤️😍

Pięknie razem wyglądacie 😍

Niestety, wszystko wyjaśnia film, który Sylwia Lipka opublikowała na swoim kanale na Youtube "Mój przyjaciel był moim chłopakiem przez 24h". Wszystkich, którzy myśleli, że Sylwia i Dominik są parą, musimy rozczarować - oni tylko się przyjaźnią, a zdjęcia powstały na potrzeby nagrania. 

Dominika kocham całym sercem, ale tylko jako przyjaciela - wyznała Sylwia.

Myślicie, że jednak kiedyś Sylwia i Dominik naprawdę zostaną parą? 

Zobaczcie film Sylwii i Dominika. Pasują do siebie?

 

Sylwia Lipka i Dominik Rupiński przytulają się
Instagram

Te zdjęcia wywołały niemałe zamieszanie na profilach Sylwii i Dominika

Sylwia Lipka i Dominik Rupiński całują się
Instagram

 

Więcej na temat Sylwia Lipka
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55