Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sylwia i Mikołaj z Love Island
mat. prasowe
Newsy

Sylwia i Mikołaj z "Love Island" przechodzą poważny kryzys! Znamy powód

Co się dzieje w związku Sylwii i Mikołaja? Czy przechodzą kryzys przez "Taniec z gwiazdami"?

Sylwia i Mikołaj z "Love Island" to zwycięzcy pierwszej edycji tego programu. Para w dalszym ciągu jest ze sobą, a ich związek wydaje się być naprawdę udany. Jednak ostatnio na Instagramie tancerki pojawił się niepokojący wpis. Wygląda na to, że ostatnio Sylwia i Mikołaj nie we wszystkim się dogadują! Co dokładnie się dzieje?

Zobacz także: Mikołaj z "Love Island" szczerze o Sylwii: "Te chwile zapamiętamy na zawsze..."! Co z ich związkiem?

Jak dobrze znają się Sylwia i Mikołaj z "Love Island"? Poddaliśmy ich testowi. Wyniki mogą was zaskoczyć!

Sylwia i Mikołaj z "Love Island" przechodzą kryzys?

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak już niedługo wystąpią w "Tańcu z gwiazdami". Jak wiadomo ta dwójka tworzy ze sobą parę nie tylko w tanecznym show, ale przede wszystkim w życiu prywatnym. To właśnie program "Love Island" połączył ich losy! Sylwia i Mikołaj szybko zyskali grono fanów, którzy teraz śledzą ich poczynania za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Aktualnie para skrupulatnie przygotowuje się do udziału w tanecznym show i często dzieli się ze swoimi fanami refleksjami, dotyczącymi pracy na treningach. Jednak ostatni wpis Sylwii na Instagramie jest dość niepokojący. Czyżby ta dwójka przechodziła kryzys?

Tańczę od dziecka. Spędziłam na salach treningowych pół swojego życia, a co za tym idzie także ze swoim partnerem tanecznym. Taniec mocno zbliża do siebie. Pojawia się dużo emocji pozytywnych i negatywnych, a także damsko-męskich. Wiele par tanecznych zaczyna być ze sobą prywatnie, bo tak jest czasem łatwiej. Zawsze byłam przeciwna tego typu relacjom 😏 Uważałam, ze to już za dużo. Taniec jest piękna dyscypliną, lecz polega głównie na doskonaleniu się i wytykaniu sobie nawzajem błędów 😏 - napisała Sylwia na Instagramie.

Co najgorsze, pojawia się coraz więcej spięć między nimi:

Zaczynają się spięcia, które potem przenoszone są do domu. My z @mikolaj_jedruszczak_official staramy się to dzielić, jednak czasem nie jest łatwo 🙊Ostatnio coraz mniej nam to wychodzi... 😔 - napisała Sylwia Madeńska.

Jednak fani pary są przekonani, że Sylwia i Mikołaj ze wszystkim sobie poradzą, ponieważ według ich opinii tworzą naprawdę idealny związek! W końcu w każdym związku pojawiają się różnice zdań.

- Dacie radę 💕 program, hejt teraz taniec.... przetrwacie❤😘😍😙 

- W każdym związku są wzloty i upadki nie poddawajcie się!!! 😘

- Będzie dobrze w sumie jest to poniekąd kolejne sprawdzenie wszych uczuć i jeśli wytrwacie to znaczy, że wszystko jesteście w stanie przetrwać i że jesteście szczerzy w tym co do siebie czujecie. Życzę powodzenia dajcie czadu. 😊

- Dacie radę ❤️❤️❤️ Głowa do góry 😍😍😍

- Jesteście fantastyczną parą, pasującą do siebie pod każdym względem, oboje piękni, z pasją i pomysłem na życie. Spięcia były, są i będą, kolejny program to dla Was kolejna próba, ale kto, jak nie Wy... Grunt, żeby iść dalej, mimo przeciwności, grunt żeby razem❤️ - piszą fani pary.

Jak widać Sylwia i Mikołaj nie mogą narzekać na brak wsparcia od fanów! My ściskamy za tę dwójkę mocno kciuki i wierzymy, że to tylko chwilowe niezgodności, które mają miejsce w każdym związku. Sylwia i Mikołaj - powodzenia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tańczę od dziecka. Spędziłam na salach treningowych pół swojego życia, a co za tym idzie także ze swoim partnerem tanecznym. Taniec mocno zbliża do siebie. Pojawia się dużo emocji pozytywnych i negatywnych, a także damsko-męskich. Wiele par tanecznych zaczyna być ze sobą prywatnie, bo tak jest czasem łatwiej 🤷🏻‍♀️ Zawsze byłam przeciwna tego typu relacjom 😏 Uważałam, ze to już za dużo. Taniec jest piękna dyscypliną, lecz polega głównie na doskonaleniu się i wytykaniu sobie nawzajem błędów 😏zaczynaja się spięcia, które potem przenoszone są do domu. My z @mikolaj_jedruszczak_official staramy się to dzielić, jednak czasem nie jest łatwo 🙊Ostatnio coraz mniej nam to wychodzi... 😔 ———————————————————— #taniec #emocje #zaangażowanie #tanieczgwiazdami #dwts #pasja #myboy #loveisland #sysiaimiki

Post udostępniony przez Sylwia Madeńska (@sylwia_madenska_official)

Już 6. marca Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak zadebiutują na parkiecie "Tańca z gwiazdami"!

Sylwia i Mikołaj w Tańcu z Gwiazdami półfinał
EastNews

 

Sylwia Madeńska
ONS.pl
Newsy
Wygrali "Love Island", wygrają "Taniec z gwiazdami"?! Sylwia Madeńska o stresie przed pierwszym odcinkiem
Sylwia Madeńska już niedługo zadebiutuje w "Tańcu z gwiazdami"! Jak czuje się przed pierwszym odcinkiem na żywo?

Sylwia Madeńska już 6. marca zadebiutuje w roli tancerki w programie "Taniec z gwiazdami". Jak wiadomo śliczna tancerka i zwyciężczyni "Love Island" do walki o kryształową kulę stanie ze swoim życiowym partnerem, Mikołajem Jędruszczakiem, który wystąpi w roli gwiazdy! Sylwia i Mikołaj bardzo zaangażowali się w treningi i dają z siebie wszystko, aby jak najlepiej zaprezentować się na tanecznym parkiecie. Ostatnio jednak tancerka zamieściła wpis w mediach społecznościowych, z którego wynika, że pojawił się już pierwszy stres przed odcinkami na żywo!  Zobacz także:  Karolina Gilon nie zostawiła suchej nitki na uczestnikach "Love Island"! Jest zniesmaczona! Sylwia Madeńska przed pierwszym odcinkiem "Tańca z gwiazdami" Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak już niedługo zadebiutują na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Kiedy tylko media obiegła informacja, że ta dwójka pojawi się w tanecznym show, fani pary od razu zaczęli ściskać kciuki za ich powodzenie w programie. Niewątpliwie ta dwójka może liczyć na głosy rzeszy widzów. Jednak wygląda na to, że u Sylwii i Mikołaja pojawiły się już pierwsze nerwy przed odcinkami na żywo! Ostatnio tancerka zamieściła zdjęcie z oficjalnej sesji zdjęciowej do "Tańca z gwiazdami" . Pod fotografią zamieściła wpis, w którym opowiedziała, że pojawia się już coraz więcej nerwów.  W końcu mogę podzielić się z Wami pierwszymi efektami sesji zdjęciowej do wiosennej edycji  @tanieczgwiazdami  🥰 !!! 6-tego marca widzimy się na pierwszym odcinku Live. Coraz mniej czasu, coraz więcej nerwów 🙊Dziękujemy za Wasze wsparcie, dajecie nam dużo otuchy i motywacji do codziennej pracy !  @mikolaj_jedruszczak_official  jest niezłym pracusiem i świetnym uczniem ☺️ Pokażemy się...

East News
Newsy
Wzruszające wyznanie Mikołaja z "Love Island" o zmarłej mamie. "Wiem, że jesteś przy mnie"
Mikołaj z "Love Island" zamieścił wzruszający wpis z okazji dnia kobiet. Wspomniał o swojej zmarłej mamie...

Mikołaj i Sylwia z "Love Island" obecnie świetnie spisują się na tanecznym parkiecie w "Tańcu z gwiazdami". Para tworzy zgraną parę nie tylko w programie, ale także w życiu prywatnym. W dzień kobiet Mikołaj za pośrednictwem mediów społecznościowych złożył wszystkim paniom serdeczne życzenia. Niestety od dwóch lat to święto jest dla zwycięzcy "Love Island" także wyjątkowo smutne, ze względu na śmierć jego mamy.  Mikołaj z "Love Island" w wyjątkowym wyznaniu o zmarłej mamie  8. marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kobiet! Z tej okazji pojawiło się już mnóstwo wpisów w mediach społecznościowych, w których gwiazdy składają serdeczne życzenia wszystkim paniom. Wśród tych osób znalazł się także Mikołaj Jędruszczak, który razem z Sylwią Madeńską wygrał program "Love Island". Wpis Mikołaja jest jednak niezwykle wzruszający. Uczestnik "Tańca z gwiazdami" podzielił się ze swoimi obserwatorami, że od dwóch lat Dzień Kobiet obchodzi z mieszanymi uczuciami, bowiem nie może już złożyć życzeń swojej ukochanej mamie.  Dzisiaj obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kobiet💥 Z tej okazji chciałbym życzyć wszystkim Paniom dużo miłości, wsparcia od swoich facetów oraz spełniania własnych ambicji na każdym polu🥰 Od 2 lat obchodzę to święto z mieszanymi uczuciami.. niestety nie mogę już złożyć życzeń z tej okazji mojej Ś.P. Mamie Alinie💔Jednak wiem, że jesteś czas przy mnie i wspierasz mnie ile masz tylko sił💜 -  napisał Mikołaj Jędruszczak.  Oczywiście Mikołaj nie zapomniał także o swojej wspaniałej Sylwii Madeńskiej! Okazało się, że jego ukochana już wcześniej otrzymała serdeczne życzenia.  Mojej @sylwia_madenska_official osobiście już złożyłem, ale...

Sylwia i Mikołaj z Love Island będą rodzicami
Instagram
Newsy
Sylwia i Mikołaj z "Love Island" ogłaszają ciążę! "Będziemy Rodzicami"
Sylwia i Mikołaj z "Love Island" przekazali radosną nowinę! Para poinformowała, że spodziewa się dziecka! Fani jednak mają pewne wątpliwości.

Takiej wiadomości chyba nie spodziewał się dzisiaj nikt! Sylwia i Mikołaj, którzy poznali się w programie "Love Island" poinformowali, że już wkrótce zostaną rodzicami! Natychmiast posypało się mnóstwo gratulacji. Fani nie kryją zaskoczenia tą wiadomością i w zwiazku z dzisiejszą datą snują domysły, czy to aby na pewno nie żart! Ale wszystko wygląda bardzo poważnie... Para, znana również z udziału w przerwanej edycji "Tańca z gwiazdami" , pochwaliła się też uroczym zdjęciem. Zobaczcie sami! Zobacz także:  Sylwia Madeńska trafiła do szpitala! Co się stało?  Sylwia i Mikołaj z "Love Island" będą rodzicami?  Na Instagramie Mikołaja pojawiło się zdjęcie, które wprawiło fanów w osłupienie! Na fotografii Mikołaj całuje przyozdobiony serduszkiem brzuszek Sylwii i w taki właśnie sposób para przekazała, że spodziewa się dziecka! A opis, który pod fotografią zamieścił przyszły tata, nie pozostawia żadnych wątpliwości.  💥Nie zawsze jesteśmy w stanie wszystko zaplanować🤩 Dziś nadszedł ten dzień, aby Was o tym poinformować.. Będziemy Rodzicami👨‍👩‍👦 Kogo nam przyniesie bocian?👶🏻👧🏼 - napisał Mikołaj na swoim Instagramie. Zaskoczeni fani natychmiast zaczęli zasypywać parę gratulacjami. Wielu jednak nie dowierza i twierdzi, że to najprawdopodobniej żart z okazji Prima Aprilis!  - Nie dajmy się nabrać  😂 -  Nikt wam dzis nie uwierzy 😂 dodajcie post jutro 🤣 - Jesli prawda ogromne gratukacje😁 jeśli zarcik, to życzę z całego serca aby Was kopnął taki zaszczyt 😁😍🙌❤️ - No wiecie co... jak będzie serio to nikt nie uwierzy 😂 - piszą fani. Jeśli to nie żart, również i my przyłączamy się do...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner