Sylwia i Mikołaj w Tańcu z Gwiazdami półfinał
EastNews

Sylwia i Mikołaj z "Love Island" ostro trenują do "Tańca z gwiazdami"! Jak im idzie?

Sylwia i Mikołaj w Tańcu z Gwiazdami półfinał
EastNews

Sylwia i Mikołaj z "Love Island" już 6 marca pojawią się na parkiecie "Tańca z gwiazdami"! Fani pary z niecierpliwością czekają na efekty ich wspólnej pracy w tanecznym show! Jak wiadomo ta dwójka tworzy ze sobą zgrany duet w życiu prywatnym. Czy stworzą tak samo świetną taneczną parę?

Sylwia postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i podzieliła się z fanami pierwszymi efektami. 

Zobacz także: Sylwia Madeńska z "Love Island" coraz chudsza! Nową seksowną stylizację zaprezentowała na pokazie mody

Sylwia i Mikołaj intensywnie przygotowują się do "Tańca z gwiazdami'!

Sylwia i Mikołaj z "Love Island" dali się poznać jako niezwykle sympatyczny i zgrany duet. Po udziale w programie Polsatu szybko zyskali sławę i grono fanów. Wygląda na to, że w show biznesie zagościli się już na dobre! Wiadomość o tym, że wystąpią jako taneczna para w "Tańcu z gwiazdami" bardzo ucieszyła ich wielbicieli, którzy już teraz trzymają za nich kciuki. 

Sylwia i Mikołaj rozpoczęli intensywne treningi do "Tańca z gwiazdami". Tancerka postanowiła poinformować fanów na swoim InstaStory o pierwszych efektach pracy nad choreografią. 

Umiesz 2/3 choreografii. Jest progres, tylko mało powtórzeń ma Mikołaj w choreografii w sensie, że inny jest każdy krok. Przesadziłam trochę, ale wierzę w Ciebie i uważam, że dasz radę, bo jesteś zdolny - powiedziała na swoim InstaStory Sylwia Madeńska. 

Sylwia przyznała także, że powoli zaczyna się robić ciężko, ponieważ w choreografii pojawiają się coraz bardziej wymagające elementy. 

- Powoli zaczynają się schody, są coraz trudniejsze kroki i nie ukrywam, że czasem ciężko wytłumaczyć to Mikołajowi, ale dajemy radę. 

Okazało się również, że Mikołaj już przyzwyczaił się do noszenia eleganckich, tanecznych butów. Chociaż bolą go stopy, nie zamierza narzekać i dalej intensywnie trenuje! Miejmy nadzieję, że ich wielkie zaangażowanie w treningi przyniesie spektakularne rezultaty. Trzymamy kciuki!

Instagram

Efekty ich pracy poznamy już 6 marca na antenie Polsatu!

Instagram

 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami Love Island
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13