Party Stories
Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak z Love Island
Mat. promocyjne
Newsy

Sylwia i Mikołaj z Love Island kupili wspólne mieszkanie? Chcą wprowadzić się już na święta Bożego Narodzenia

Gdzie mieszkają Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak z Love Island? Zobacz sesję świąteczną zwycięzców programu.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak to zwycięzcy pierwszej edycji hitowego programu Love Island. Choć początkowo widzowie z rezerwą podeszli do ich relacji, oni udowodnili, że jest inaczej. Od finału programu minęły zaledwie dwa miesiące, a para już zapowiedziała kupno nowego mieszkania! Koniecznie chcą spędzić święta Bożego Narodzenia w nowym lokum. Dlaczego się tak spieszą?

Sylwia i Mikołaj zdradzili wszystkie tajemnice i wzięli udział w sesji świątecznej, której efekty możecie zobaczyć w naszej galerii.

Zobacz także: "Miki otrzymał błogosławieństwo od mojej mamy". Sylwia zdradziła, jak układa jej się z Mikołajem. Będzie ślub?!

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
East News
Newsy
Mikołaj i Sylwia z "Love Island" rozstali się?! Internauci nie mają wątpliwości po tym, co zobaczyli!

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak z " Love Island " nie są już parą? Ostatni wpis uczestnika, który zresztą bardzo szybko zniknął z jego Instastory, bardzo zaniepokoił fanów. Dodatkowo internauci zauważyli kilka innych szczegółów, które sprawiają, że nie mają wątpliwości, że ta para nie jest już razem. O co chodzi? Jeszcze trzy dni temu na profilu Sylwii pojawiło się ich wspólne zdjęcie, które z pewnością nie zapowiadało rozstania.  Zobacz także:  Sylwia i Mikołaj z "Love Island" nie są już razem!? Sylwia ze łzami w oczach opowiedziała jaka jest prawda Mikołaj i Sylwia z "Love Island" nie są już razem?  Sylwia i Mikołaj jeszcze w maju poinformowali swoich fanów, że w ich związku nie dzieje się najlepiej. Publicznie oznajmili, że korzystają z pomocy terapeuty dla par. Chcieli zrobić wszystko, aby uratować swoje uczucie. Jeszcze niedawno wyglądało na to, że wszystko wraca do normy. Ponownie publikowali wspólne zdjęcia oraz wydawali się czuć dobrze w swoim towarzystwie.  Wczoraj wieczorem na profilu Mikołaja pojawił się wpis, że na jakiś czas znika z social mediów. Internauci od razu powiązali ten fakt z Sylwią. Zauważyli również, że z jego profilu zniknęły ich wszystkie wspólne zdjęcia, a w opisie nie ma już informacji o związku z nią.  - Mikołaj już cię nie ma w swoim bio, że jesteście w związku a Ty nadal masz??!!!💁💁💁🤔🤔🤔 - Usunął też zdjęcia z nią i wyglada na to, że zablokował... Mam nadzieję, że się mylę ☹️ - Też to zauważyłam przed chwilą, gdy zobaczyłam jego story odrazu pomyślałam o Sylwi, wie ktoś o co kaman? - Wczoraj Sylwia była na panieńskim koleżanki. Mikołaj na wiele rzeczy reaguje bardzo pochopnie i impulsywnie......

Sylwia i Mikołaj w Tańcu z Gwiazdami półfinał
EastNews
Newsy
Sylwia i Mikołaj z "Love Island" wezmą udział w "Tańcu z Gwiazdami"? Mamy komentarz!

Jeszcze nie opadły emocje po zakończeniu jubileuszowej edycji "Tańca z gwiazdami" , a już pojawiły się pierwsze doniesienia o uczestnikach kolejnej odsłony tanecznego show. Na liście nazwisk pojawiły się takie gwiazdy jak Julia Wieniawa czy Tomasz Oświeciński, a do grona uczestników mają także dołączyć znani z programu "Love Island", Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak. Czy para ma szansę zyskać sympatię widzów? Zobacz także:   Sylwia Madeńska z "Love Island" szczerze o związku z Mikołajem! Przy okazji pochwaliła się sesją świąteczną Zwycięzcy programu "Love Island"  będą mieli okazję pozostać w show biznesie na dłuższy czas. Wygląda na to, że para przypadła do gustu stacji Polsat - jak podaje Pudelek.pl, producenci programu "Taniec z gwiazdami", zdecydowali się zaprosić ich do 11. edycji tanecznego show. Najprawdopodobniej już w marcu, na parkiecie zobaczymy Sylwię i Mikołaja i co więcej, gwiazdy "Love Island" mają zatańczyć w ze sobą w parze. Sylwia Madeńska jest zawodową tancerką, dlatego też mogłaby partnerować Mikołajowi w "Tańcu z gwiazdami". Gwiazda "Love Island" jest specjalistką w tańcach latynoamerykańskich i posiada wszystkie niezbędne kwalifikacje do tego, aby móc wystąpić w "Tańcu z gwiazdami" w roli tanecznej trenerki. Póki co para jest na etapie negocjowania warunków umowy. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Mikołaja i Sylwię. Sami byliśmy zdziwieni ta informacją zaraz po zobaczeniu informacji (...) zadzwoniliśmy do menadżera, skąd to wypłynęło. Oczywiście moim i Mikołaja marzeniem byłoby uczestnictwo w Tańcu z Gwiazdami. Podsumowując o niczym takim nie wiemy - odpowiedziała nam Sylwia. Kibicowalibyście Sylwii i Mikołajowi w "Tańcu z gwiazdami"? ...

Sylwia i Mikołaj z Love Island
mat. prasowe
TV-Show
Sylwia i Mikołaj z "Love Island" zostali rodzicami! Zobaczcie zdjęcia
Sylwia i Mikołaj włączyli się w bardzo szlachetną akcję. O co chodzi? Zobaczcie tylko na te zdjęcia

Sylwia i Mikołaj to para, której udało się zwyciężyć pierwszą polską edycję "Love Island" . Widzowie to właśnie w ich uczucie uwierzyli najbardziej. Po programie związek Sylwii i Mikołaja wciąż kwitnie. Para powoli układa wspólną przyszłość. Ostatnio włączyli się w szlachetną akcję i zostali... rodzicami! O co chodzi? Zobaczcie poniżej! Mikołaj i Sylwia z "Love Island" zostali rodzicami Mikołaj i Sylwia goszcząc w redakcji Party.pl zapowiadali, że mają spore plany, jeśli chodzi o ich działalność w show-biznesie. I nie chodzi tu tylko o tzw. "bywanie" na czerwonym dywanie. Sylwia i Mikołaj postanowili bowiem wykorzystać swoją popularność, aby pomóc potrzebującym. Zobacz także:  Sylwię i Mikołaja z "Love Island" czeka podróż życia! Piękny gest pary! Para pojechała do Gambii, aby pomóc biednym dzieciom. Namówił ich do tego restaurator Norbert Dąbek, który od lat wspiera tę inicjatywę. Zakochani ogłosili zbiórkę pieniędzy i już udało się zebrać ponad 13 tysięcy! Wszystkie pozyskane środki będą przeznaczone na zakup jedzenia dla uczniów jednej ze szkół. Część towaru - ponad 600 kg ryżu - już została dostarczona potrzebującym, dzięki czemu dzieci mogły zjeść ciepły i pożywny posiłek. To nie koniec dobrych wiadomości! Sylwia i Mikołaj adoptowali też dziewczynkę i chłopczyka. Keddy ma 6 lat, a Serigne skończyła 5. Każdemu z nich kupili buty, ubrania, przybory szkolne i w przyszłości chcą regularnie wysyłać im pieniądze na edukacje. Piękny gest! Sylwia i Mikołaj mają naprawdę wielkie serca!  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner