Sylwia Grzeszczak i Liber na scenie podczas festiwalu w Opolu
East News

Ruszył 56. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Podczas pierwszego dnia festiwalu odbyły się koncerty: „Od Opola do Opola” oraz "Debiuty". Na koniec zobaczyliśmy też dwa jubileusze: 40-lecia pracy artystycznej Majki Jeżowskiej i 20-lecia zespołu Golec uOrkiestra. Choć to oni świętowali swoje jubileusze, największą gwiazdą pierwszego dnia festiwalu była Sylwia Grzeszczak, która zaśpiewała kilka swoich hitów. Na scenie towarzyszył jej mąż, Liber. Jak wyglądał występ Sylwii? I czy rzeczywiście jej stylizacja była podobna do tej, którą niedawno miała na sobie Doda? Zobacz zdjęcia!

Zobacz także: Kto to napisał - Sylwia Grzeszczak czy... Adam Mickiewicz? To naprawdę trudny QUIZ!

Kod rabatowy Empik Foto to dobra okazja, aby wywołać i zobaczyć zdjęcia sprzed lat.
1/3
Sylwia Grzeszczak i Liber na festiwalu w Opolu
ONS.pl

Sylwia Grzeszczak wystąpiła podczas koncertu "Od Opola do Opola". Tego dnia na scenie wystąpili też m.in. Stanisława Celińska, Varius Manx, Ania Dąbrowska, Roksana Węgiel, Feel, Lanberry czy Tulia. Największą gwiazdą koncertu okazała się jednak Sylwia, która zaśpiewała swoje największe hity, a podczas wykonywania przeboju "Dobre myśli" obok niej na scenie pojawił się Liber. 

 

2/3
Sylwia Grzeszczak i Doda w podobnych stylizacjach
East News

Sylwia Grzeszczak postawiła na różowy total look. Nie sposób przejść obojętnie obok jej stylizacji, ale wydaje nam się, że podobną już kiedyś widzieliśmy. W maju na prezentacji znanych zegarków w podobnym komplecie ( tyle, że w kolorze fioletowym) pojawiła się Doda. Która wyglądała lepiej w tym komplecie?

3/3
Sylwia Grzeszczak w Opolu

Występ Sylwii i Libera w Opolu:

Więcej na temat Liber Sylwia Grzeszczak