East News
Nie zabrakło wzruszeń!
1/5
East News

Sylwia Grzeszczak w tym roku świętuje 10-lecie swojej kariery scenicznej. To właśnie wtedy artystka wydała swoją pierwszą solową płytę "Ona i on". Na krążku usłyszeć można było również jej męża, Libera (Marcina Piotrowskiego). Raper wspierał ją od początków jej kariery. Dlatego nie mogło go zabraknąć również podczas Polsat SuperHit Festiwal 2018, gdzie odbył się jubileuszowy koncert gwiazdy.

 

Jakie piosenki zaśpiewała Sylwia Grzeszczak i jak prezentowała się na scenie? Tego dowiecie się z naszej galerii!

 

POLECAMY: Polsat SuperHit Festiwal 2018 wystartował! Kto pojawił się na scenie?

2/5
East News

Sylwia Grzeszczak miała na sobie kreację od Violi Piekut. Dopasowana suknia podkreśliła jej niezwykle zgrabną sylwetkę. Patrząc na Sylwię Grzeszczak aż trudno uwierzyć, że niespełna 3 lata temu została mamą. Piosenkarka prezentowała się na scenie jak prawdziwa księżniczka z jej hitu o tym samym tytule. Pióra przy sukience dodawały jej lekkości i zwiewności. Występ Sylwii Grzeszczak w Sopocie był prawdziwą ucztą dla ucha, ale i dla oka!

3/5
East News

Na scenie kilkukrotnie pojawiał się Liber, ukochany mąż artystki. Sylwia Grzeszczak podkreśliła, że jest to jedna z najważniejszych osób w jej życiu. To właśnie raper wspierał ją w jej karierze i współtworzył z nią jej największe hity. Sylwia Grzeszczak i Liber mają na swoim koncie takie przeboje, jak choćby "Co z nami będzie?", "Mijamy się" czy też najnowszy "Dobre myśli".

4/5
East News

Podczas piątkowego występu w Sopocie Sylwia Grzeszczak wspomniała też o swojej córeczce, 2,5-letniej Bognie. Gdy artystka była w ciąży, przez długi czas chciała ukryć to przed mediami. Nawet podczas swojego ówczesnego występu w Sopocie piosenkarka robiła wszystko, aby nikt nie dostrzegł jej ciążowego brzuszka. Sylwia Grzeszczak wróciła na moment do tych chwil. Piosenkarka przyznała, że jest szczęśliwa, że nie musi już niczego ukrywać. Artystka zdradziła również, że jej córeczka ogląda jej występ w hotelowym pokoju. Urocze!

 

POLECAMY: Sylwia Grzeszczak bardzo szczerze o córeczce Bognie. Jak radzi sobie z rozłąką?

5/5
East News

Oglądaliście występ Sylwii Grzeszczak na Polsat SuperHit Festiwal 2018? Jak wasze wrażenia?

Więcej na temat Sylwia Grzeszczak