Gogglebox. Przed telewizorem
Instagram

Sylwia Bomba z "Gogglebox" zrobiła sesję zdjęciową Sylwii Przybysz! "Myślałam, że to Shakira"

Gogglebox. Przed telewizorem
Instagram

Sylwia Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem" miała ostatnio wyjątkowych gości na planie zdjęciowym. Przed obiektywem bohaterki hitu TTV pojawiła się Pola Dąbrowska oraz Sylwia Przybysz. Oczywiście na Instagramie Sylwii Bomby znalazło się również pamiątkowe zdjęcie z tej chwili, na którym możemy zobaczyć obydwie Sylwie oraz małą Polę.

Fani zwrócili szczególną uwagę na piosenkarkę - ich zdaniem wygląda zupełnie jak Shakira! Zobaczcie sami!

Zobacz także: Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" zaszalała z fryzurą! Fanka: "Myślałam, że na zdjęciu jest jakaś nastolatka"

Sylwia Przybysz z córeczką na planie zdjęciowym u Sylwii Bomby z "Gogglebox"!

Sylwia Bomba to nie tylko charyzmatyczna bohaterka programu "Gogglebox. Przed telewizorem", ale także wspaniała pani fotograf! Praca na planie zdjęciowym jest jej wielką pasją i trzeba przyznać, że gwiazda hitu TTV doskonale spisuje się w tej roli. Nie raz miała przed swoim obiektywem wspaniałe osobistości. Tym razem Sylwię Bombę odwiedziła inna Sylwia - partnerka Jasia Dąbrowskiego. Oczywiście nie zabrakło również małej Poli.

Zobacz także: Poród dla Sylwii Bomby z "Gogglebox" nie był tak ciężki, jak czas po! Dlaczego? "To był szok"

Panie poznały się już jakiś czas temu. To właśnie Sylwia Bomba wykonywała sesję zdjęciową Sylwii Przybysz, kiedy piosenkarka była jeszcze w ciąży. Teraz z kolei przed obiektywem mogła już stanąć właśnie mała Pola! Wygląda na to, że gwiazda "Gogglebox" wykonała sesję mamy i córeczki. 

Dzisiaj dwie Sylwie: jedna przed obiektywem @sylwiaprzybysz z malutka Polką a druga za obiektywem 📸 uwielbiam stać za obiektywem💥 tęskniłam, jakie macie pasje? - napisała pod zdjęciem z Sylwią Przybysz i Polą, Sylwia Bomba. 

Oczywiście fani są oczarowani całą trójką, ale szczególną uwagę internautów zwróciła... Sylwia Przybysz. Ich zdaniem piosenkarka wygląda jak inna, światowej sławy wokalistka - Shakira! 

- Myślałam, że to Shakira jeju🤣🤣😂😂😂

- Kurczę myślałam, że to Shakira 🙈😂

- Ja też hahah... Patrzę: Shakira?🤣 - piszą fani.

Sylwia Bomba odpowiedziała na komentarz jednej z internautek:

przecież to nasza Polska Shakira - napisała Sylwia Bomba. 

A Wy, dostrzegacie podobieństwo Sylwii Przybysz do Shakiry? Jedno jest pewne - obydwie Sylwie są po prostu zjawiskowo piękne! 

Sylwia Bomba kocha robić zdjęcia! Jest to jej wielka pasja. Sama również chętnie pozuje przed obiektywem. 

 

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03