Sylwia Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem" już od ponad roku jest szczęśliwą mamą. Jest bardzo aktywna w sieci i szczerze opowiada o tym, jak odnalazła się w macierzyństwie. Internauci pokochali jej córeczkę niemalże natychmiastowo i uwielbiają oglądać jej zdjęcia na profilu mamy. Dla wielu Sylwia jest wzorem idealnej mamy, która potrafi pogodzić obowiązki związane z opieką nad dzieckiem, a jednocześnie znajdzie też chwilę dla siebie. Nic więc dziwnego, że padają pytania o to, czy Antosia będzie miała rodzeństwo. Jak zareagowała na nie Sylwia? Czy planuje powiększyć swoją rodzinę?

Reklama

Zobacz także: Tak Sylwia Bomba z "Gogglebox" dba o figurę podczas epidemii koronawirusa. Padniecie ze śmiechu!

Czy Sylwia Bomba planuje drugie dziecko?

Sylwia Bomba uwielbia udzielać się na Instagramie. Jej profil pełen jest kolorowych zdjęć ukazujących nie tylko ją ale także jej ukochaną córeczkę Antosię. Internauci uwielbiają patrzeć na ich radosną relację. Sylwia stara się utrzymywać kontakt z odbiorcami na bieżąco i odpowiadać na najbardziej nurtujące ich pytania. Nic więc dziwnego, że jedno z nich dotyczyło powiększenia rodziny.

Czy Antosia niedługo doczeka się rodzeństwa? Sylwia odpowiedziała na pytanie fanki przeczącym ruchem głowy, więc wygląda na to, że dziewczynka na razie pozostanie jedynaczką. Na szczęście już niedługo będzie mogła bawić się z Leonkiem, synem Ewy Mrozowskiej. Myślicie, że zaprzyjaźnią się tak mocno jak ich mamy?

Zobacz także: Córka Sylwii Bomby z "Gogglebox" w pięknym body z Lidla! Dostaniesz takie za grosze

Zobacz także

Sylwia Bomba zdradziła, że w najbliższej przyszłości nie planuje rodzeństwa dla małej Antosi.

Instagram

Antosia ma już 16 miesięcy i jest oczkiem w głowie rodziców. Internautki podziwiają Sylwię, że pomimo ciągłej opieki nad dzieckiem znajduje czas dla siebie. Sylwia zapewnia jednak, że będąc mamą Antosi nie ma czasu wolnego, ale stara się to godzić i są efekty!

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama