Sylwester Wardęga w pomarańczowej bluzie

Z OSTATNIEJ CHWILI: Sylwester Wardęga zatrzymany przez policję! O co chodzi? Mamy filmik z zatrzymania

Sylwester Wardęga w pomarańczowej bluzie

Sylwester Wardęga został zatrzymany w warszawskim metrze przez policję! Znany youtuber poruszał się komunikacją miejską w stroju Dartha Vadera, co przykuło uwagę służb i ludzi. W sieci już krąży filmik z zatrzymania. O co dokładnie chodzi? Tego jeszcze nie ustalono.

Sylwester Wardęga zatrzymany przez policję

Filmik z zatrzymania budzi wśród internautów dużo emocji, ponieważ policja niezbyt dobrze obchodziła się z ulubieńcem Polaków. Jak do tego doszło? Sylwester Wardęga poruszał się metrem w stroju Dartha Vadera z "Gwiezdnych wojen" i najprawdopodobniej kręcił swój najnowszy filmik.  Pod jakim zarzutem zatrzymano youtubera -  tego nie wiadomo. Sam zainteresowany jeszcze tego nie skomentował. Wardęga miał dużo styczności z policją ze względu na filmiki jakie kręcił już wcześniej.

 

W 2014 roku youtuber został skazany na karę grzywny za "trenowanie" funkcjonariuszy. Później naraził się "ciasteczkowym telefonem". Policjanci zatrzymali go, jak prowadził samochód i rozmawiał przez telefon. Po czym okazało się, że jest on z ciasta. Wkrótce Sylwester Wardęga utracił również prawo jazdy, o czym poinformował na swoim profilu na Facebooku. Jak zakończy się ta sprawa? Przekonamy się niebawem.

 

Zobacz: Dorota Szelągowska zdobyła uznanie syna. Pomógł jej... Sylwester Wardęga!

 

Filmik z zatrzymania Sylwestra Wardęgi

 

Sylwester Wardęga zatrzymany przez policję

Eska Music Awards 2015 - Sylwester Wardęga
ONS.pl

Więcej na temat Sylwester Wardęga
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48