Zarobki Sylwestra Wardęgi
Akpa
Newsy

Sylwester Wardęga zarobił na psie-pająku fortunę. Forbes ujawnił dokładną kwotę

Takie pieniądze robią wrażenie

Sylwester Wardęga od dawna był bohaterem polskiego YouTube'a, a jego zabawne filmy robiły furorę wśród internautów. Ale to dopiero słynne już wideo z psem-pająkiem przyniosło mu rozgłos na niemal cały świat. Imponujące statystyki odtworzeń wiązały się też z odpowiednimi wpływami z reklam, które rozbudzały wyobraźnię nie tylko samego zainteresowanego. Przypomnijmy: Wardęga nie chciał ujawnić u Kuby zarobków za film z psem-pająkiem. Zdradził go Wojewódzki

Gwiazdor sieci do tej pory wzbraniał się przed ujawnieniem swoich dokładnych zarobków, choć spekulowało się, że są to prawdopodobnie bardzo wysokie kwoty. W końcu postanowił podliczyć go magazyn "Forbes", który oszacował, że Wardęga na filmie o psie-pająku zarobił około 400 tysięcy złotych. Wideo zanotowało już ponad 100 milionów odsłon i wiele wskazuje na to, że licznik jeszcze się nie zatrzymał.

Takie pieniądze za filmik na YouTube robią wrażenie?

Zobacz: Pies-pająk podbił cały świat. Polak zdradził, ile pracował nad projektemSylwester Wardęga i inni goście przed studiem Dzień Dobry TVN:

Sylwester Wardęga u Kuby Wojewódzkiego
kuba.tvn.pl
Newsy
Wardęga nie chciał ujawnić u Kuby zarobków za film z psem-pająkiem. Zdradził go Wojewódzki
Ile zarobił na hicie YouTube'a?

Od kilku tygodni prawdziwą furorę robi filmik nakręcony przez Sylwestra Wardęgę z psem-pająkiem w roli głównej. To zdecydowanie największy polski hit światowego YouTube'a - w tej chwili ma ponad 93 miliony wyświetleń. Przypomnijmy: Pies-pająk podbił cały świat. Polak zdradził, ile pracował nad projektem Spektakularny sukces zaowocował zaproszeniem do show Kuby Wojewódzkiego . Wardęga zasiadł dziś na słynnej kanapie obok Tomasza Kota , a głównym punktem rozmowy było oczywiście słynne już nagranie. Wojewódzkiego mocno interesował temat zarobków Sylwestra, bo nie jest tajemnicą, ze filmy osiągające na YouTube tak wysokie wyniki, przynoszą ogromne wpływy dla ich twórców. Wardęga nie chciał zdradzić konkretnych kwot, ale poniekąd wyręczył go sam Kuba. Wardęga: Wszystkie te spekulacje dotyczące kosmicznych kwot nie są prawdziwe, bo tyle czynników na to wpływa i też mnie to drażni, bo wiem w jakim kraju żyjemy. Skomentowałem film innego twórcy i ludzie pisali: "Dalej się reklamujesz? Już ci starczy". Zwróciło mi się trochę z nawiązką za film, więc boję się, że będzie większa fala krytyki. Jestem na nią odporny i komentarze negatywne przekładam na swoją siłę Wojewódzki: Ale nie jest chyba tajemnicą, że ostatnio widziano Cię w Warszawie w salonie Ferrari. Więc jest tylko jedno pytanie... jaki kolor? Warto nadmienić, że najtańszy model Ferrari dostępny w warszawskim salonie to koszt około 850 tysięcy złotych , najdroższy zaś to już blisko 1,5 miliona . Zobacz: HIT INTERNETU: Polak zachwycił w brytyjskim "Mam Talent!" Matka Oli Kisio podbija internet. Kim jest?

Film Sylwestra Werdęgi
ONS
Newsy
Pies-pająk podbił cały świat. Polak zdradził, ile pracował nad projektem
Nie był łatwy do zrealizowania

Sprawcą największego zamieszania w polskim internecie jest ostatnio Sylwester Wardęga . Pięć dni temu swoją premierę miał głośny filmik, w którym pies przebrany za pająka straszy ludzi w różnych miejscach - na parkingu czy w windzie. Wideo robi ogromną furorę - w ciągu niespełna tygodnia obejrzano je ponad 70 milionów razy.  Zobacz:  HIT INTERNETU: Młoda wokalistka śpiewa o "Kokainie, heroinie, haszu" Nie trzeba było długo czekać, aż stacje telewizyjne zainteresują się jego twórcą. Sylwester Wardęga już od jakiegoś czas zdobywa internet dzięki zabawnym filmikom wstawianym na swój kanał. To on wcielił się w postać słynnego polskiego Spidermana czy Supermena. Największy sukces przyniósł mu jednak filmik z psem-pająkiem. Skąd inspiracja? O kulisach powstawania wideo opowiedział w "Pytaniu na śniadanie": Kiedyś natrafiłem, ale bardzo dawno temu, na takie stare zdjęcie owczarka niemieckiego przebranego za pająk i tam był podpis, że żona wróciła po jakimś wyjeździe i mąż zaskoczył ją czymś takim. Ja sobie pomyślałem, że fajnie byłoby zrobić z tego jakieś dłuższe wideo, ale długo to jakoś trwało, bo pracę zaczęliśmy w grudniu. Wtedy znalazłem takie fajne futerko, oczywiście sztuczne, zawiozłem do krawcowej, ale pierwsze projekty nie był zadowalające, była najpierw jedna poprawka, druga, później te nogi dorobiliśmy i jest fajny efekt - wspomina Sylwester Oglądaliście już wideo Wardęgi?  Zobacz:  HIT INTERNETU: Polak zachwycił w brytyjskim "Mam Talent!" Matka Oli Kisio podbija internet. Kim jest?:

Olga Bołądź u Kuby Wojewódzkiego
kuba.tvn.pl
TV-Show
Wojewódzki i Bołądź udawali, że się nie znają. Kuba nie mógł jej wybaczyć jednego
Oglądaliście?

Gośćmi dzisiejszego odcinka show Kuby Wojewódzki byli Olga Bołądź i Leszek Lichota - oboje pojawili się w programie, aby promować najnowsze produkcje filmowe i telewizyjne ze swoim udziałem. Sporo emocji wzbudzała szczególnie wizyta tej pierwszej, a to z uwagi na wspólną przeszłość łączącą ją z gospodarzem. Kilka lat temu Bołądź spotykała się z Wojewódzkim, choć żadne z nich nigdy nie poruszało tego tematu publicznie. Zobacz: Nowy facet Bołądź zostawił dla niej matkę swojego syna. Ma wyrzuty sumienia Podobną taktykę eks-para przyjęła dziś wieczorem. Przez całą rozmowę Wojewódzki i Bołądź zachowywali się tak, jak by nie znali się zbyt dobrze i była to dla nich jedna z pierwszych okazji do dłuższej rozmowy - co szczególnie podkreślał Kuba. Była jednak między nimi niewypowiedziana chemia i porozumienie, co ujawniało się głównie podczas wymiany żartobliwych złośliwości. Olga wyśmiewała fakt, iż jej były facet uważa się za aktora - za każdym razem poprawiając Wojewódzkiego i tłumacząc mu, że nie "grał", a jedynie "występował". Przyznała się też, że nie dała rady obejrzeć do końca spektaklu z jego udziałem.   Wojewódzki: Janusz Gajos powiedział mi kiedyś, że prawdziwy aktor nie ma poczucia misji, ale ma cały czas wątpliwości. Dlatego ja je zawsze miałem, przed wyjściem na scenę. Bołądź: Ty występujący w teatrze masz słuszne wątpliwości... Wojewódzki: Widziałaś mnie przecież w teatrze? Bołądź: Byłam na pierwszym akcie Wojewódzki: Naprawdę wyszłaś? Z jakiego powodu? Bołądź: Nie mogę powiedzieć Wojewódzki: Chodziło o aktorstwo? Bołądź: (kiwnęła znacząco głową) Wojewódzki: Nigdy Ci tego nie wybaczę, że wyszłaś! Oglądaliście dziś Kubę Wojewódzkiego? Jak wam się podobał ten odcinek? Zobacz: Wardęga nie chciał ujawnić u Kuby zarobków za...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner