Ada Fijał w bluzie, Anna Oberc w żakiecie, Andrzej Sołtysik w granatowej marynarce, Aneta Todorczuk-Perchuć w granatowym żakiecie Andrzej Sołtysik w płaszczu w sklepie Andrzej Sołtysik i Patrycja Czop kompletują wyprawkę dla dziecka Ada Fijał w niebieskich spodniach, kurtce bomber w printy, koszulce z napisem Star Wars Anna Oberc w kwiecistej marynarce na planie serialu Singielka
Ada Fijał w bluzie, Anna Oberc w żakiecie, Andrzej Sołtysik w granatowej marynarce, Aneta Todorczuk-Perchuć w granatowym żakiecie
ONS
1/8
Ada Fijał w bluzie, Anna Oberc w żakiecie, Andrzej Sołtysik w granatowej marynarce, Aneta Todorczuk-Perchuć w granatowym żakiecie
ONS

Ada Fijał, Anna Oberc, Andrzej Sołtysik, Aneta Todorczuk-Perchuć - jak spędzają święta? Czy sami przygotowują potrawy świąteczne? Zobaczcie naszą galerię!

2/8
Andrzej Sołtysik w płaszczu w sklepie

Ten rok był przełomowy dla Andrzeja Sołtysika. Wziął ślub z młodziutką Patrycją Czop oraz został ojcem - urodził mu się syn Staś. Nic dziwnego, że prezenter cieszy się na zbliżający się świąteczny czas, bo spędzi go ze swoją nową rodziną.

"Tegoroczne święta są dla nas bardzo ważne, bo to pierwsze Boże Narodzenie Stasia! Spędzimy je bardzo rodzinnie. Wigilia zapowiada się na na kilkanaście osób. Bardzo cieszę się, że mój synek spędzi ten czas z najbliższymi! Na kolacji oprócz ukochanych babci i dziadka, będą nawet dwie prababcie Stanisława. Odkąd mieszkam z Patrycją w naszym domu obowiązkowo jest żywa choinka, którą wspólnie ubieramy. Teraz mamy małego, może jeszcze nie pomocnika ale obserwatora na pewno!", powiedział Party.pl Andrzej Sołtysik. 

3/8
Andrzej Sołtysik i Patrycja Czop kompletują wyprawkę dla dziecka

Jaka jest ulubiona świąteczna potrawa Sołtysika?

"Z świątecznych potraw moim zdecydowanym faworytem jest… karp ! ;-) Ale szczerze mówiąc uwielbiam wszystkie świąteczne dania", powiedział nam Andrzej.

 

 

4/8
Ada Fijał w niebieskich spodniach, kurtce bomber w printy, koszulce z napisem Star Wars
ons.pl

A jakie świąteczne potrawy najbardziej lubi Ada Fijał?

"Zupa grzybowa mojej mamy! Zapach unoszący się po całym domu  wprawia mnie w świąteczny nastrój. Dlatego nawet w ciągu roku, gdy mam gorszy dzień,  przyrządzam sobie podobną zupę. Ale tylko podobną, bo nigdy nie jest tak dobra jak mamy", mówi nam Ada. 
5/8
Anna Oberc w kwiecistej marynarce na planie serialu Singielka
ONS

Anna Oberc jest gwiazdą nowego serialu TVN "Singielka". Aktorka kilka lat temu przeżyła w święta przygodę jak z filmu :-). Przeczytajcie, co jej się przydarzyło!

"W tym roku święta spędzam w Warszawie, w gronie najbliższych. Ale zdarzało się, że tym dniu byłam z dala od domu, nawet na drugim końcu świata. Kilka lat temu wyjechałam właśnie w tym świątecznym czasie do Afryki i wspaniale wspominam tamtą Wigilię, choć była bardzo nietypowa, bo przez spóźniający się pociąg, spędziliśmy ją na….dworcu z tłumem obcych ludzi", powiedziała Party.pl Ania. 

6/8
Anna Oberc podczas "Biegu w sukniach ślubnych"
ONS

Jakie Ania najbardziej lubi potrawy ze świątecznego stołu?

 

"W kuchni w tym dniu rządzi zawsze mama i babcia! Nikt nie robi tak pysznego barszczu czerwonego z uszkami, jak babcia Nadzia!", zdradziła nam Ania. 

7/8
Aneta Todorczuk-Perchuć w czarnej sukience i Marcin Prechuć w niebieskim garniturze
ONS

A jak świąteczny czas spędzi Aneta Todorczuk-Perchuć?

"Uwielbiam gotować i karmić ludzi, podobno mi to nieźle wychodzi, dodatkowo sprawia mi to ogromną przyjemność. W tym roku spędzamy świąt w gronie 21 osób, więc jest to nie lada wyzwanie. Ja podjęłam się bardzo ambitnego zadania, a mianowicie przypadł mi wykwintny obiad na pierwszy dzień świąt (śmiech), ale na Wigilie też coś przyrządzę", powiedziała nam Aneta.

8/8
Aneta Todorczuk- Perchuć na otwarciu salonu Fifty Fifty
ONS

Co aktorka planuje przygotować na Wigilię?

"Zapewne będzie to kapusta z grzybami według przepisu, który dostałam kiedy od Grzegorza Warchoła. Co roku gubię przepis i co roku dzwonie do niego i kolejny raz o niego proszę. Dzięki temu Grzesiu zna go już na pamięć :) Tajemnica wyjątkowego smaku tego dnia jest odpowiednia proporcja masła klarowanego, które się do niego dodaje", zdradza nam Aneta.