hunter & gatti, sesja magazyn flesz, zuza bijoch
fleszstyle.pl

Światowa top modelka i fotograf Vogue'a w sesji dla "Flesza"!

hunter & gatti, sesja magazyn flesz, zuza bijoch
fleszstyle.pl

Lada dzień w kioskach nowy numer magazynu "Flesz". Redakcja szykuje wyjątkowe wydanie pełne najnowszych trendów. Poznamy 108 hitów na jesień. Redaktorki magazynu zaprezentują i podpowiedzą gdzie kupić rzeczy w najmodniejszych kolorach sezonu: bordo i zieleni. Dowiemy się także jakie płaszcze i buty wybrać jesienią, by wyglądać szałowo.

Poza tym w nowym numerze po raz kolejny przekonamy się, że dla "Flesza" pracują najlepsi w branży mody! Znajdziemy w nim niezwykłą sesję zdjęciową, w której zobaczymy kreacje na jesień od 10 najsłynniejszych polskich projektantów. Swoje projekty prezentują m.in. Zień, Paprocki & Brzozowski, Eva Minge i Robert Kupisz. Poza tym w sesji wzięła udział znana na całym świecie polska modelka, Zuza Bijoch, a zdjęcia wykonał duet światowej sławy fotografów, Hunter & Gatti, który ma koncie pracę dla takich marek jak Tous, Massimo Dutti, Tommy Hilfiger oraz dla światowych edycji "Vogue'a".

Efekty sesji już w przyszłym tygodniu na łamach nowego "Flesza". A my specjalnie dla Was zajrzeliśmy za kulisy tego niezwykłego przedsięwzięcia! Zobaczcie jak wyglądała praca na planie:

zdjęcia: HUNTER & GATTI/ 76MANAGEMENT
modelka: ZUZANNA BIJOCH/ D'VISION
stylizacja: AGNIESZKA ŚCIBIOR
asystentka stylistki: MARCELA STAŃCZYK
fryzury: PACO GARRIGUES
makijaż: MARIANNA YURKIEWICZ/ D'VISION ART
set design: MARCIN DYBEL
asystent fotografa: AXEL HEUMISCH
produkcja: SUMMER PRODUCTION

Tak powstawała sesja dla magazynu "Flesz":

Przeładuj

Magda Gessler z okazji 4. urodzin Party.pl odpowiada na trudne pytania! Zobacz, co nam zdradziła!

zobacz 00:25