Ewa Farna
ONS
1/5
Ewa Farna
ONS

Ten rok Ewa Farna z pewnością może zaliczyć do udanych. Gwiazda nie tylko świętowała 10-lecie pracy artystycznej, ale również doskonale wiodło się jej w życiu prywatnym. We wrześniu tego roku Ewa Farna poślubiła swojego wieloletniego partnera Martina Chobota. Para pobrała się w tajemnicy przed mediami. Do internetu trafiło zaledwie jedno, opublikowane przez samą Ewę, zdjęcie z ceremonii ślubnej. Przed piosenkarką pierwsze święta w roli żony. I choć Ewa Farna rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, tym razem zrobiła wyjątek. W specjalnym wywiadzie dla Party.pl zdradziła, jak planuje spędzić święta Bożego Narodzenia!

 

Zobacz też: Mistrzowski żart Ewy Farnej na 25-leciu Polsatu: "Chciałabym mieć tyle hajsu ile..."

 

To będzie czas pracy, a może wyciszenia w gronie rodziny? Przeczytajcie na kolejnych stronach!

 

Polecamy: Ewa Farna pokazała WIDEO z fragmentem swojego ślubu! Zobacz gorący pocałunek młodej pary!

2/5
Ewa Farna
Instagram/Ewa Farna

- Ewo, jak w tym roku spędzasz Święta Bożego Narodzenia? 

- Jak co roku z rodzinką. To tak naprawdę jedyny czas kiedy w pełni skupiam się na rodzinie, bez telefonu, chodzimy na spacery, wspólnie przygotowujemy kolację wigilijną. Uwielbiam święta.

3/5
Ewa Farna i Martin Chobot historia miłości
Instagram

- Co dla Ciebie jest najważniejsze na święta? 

- Spokój, zero kłótni i stresu. Czasami święta łączą nam się z bieganiem po centrach handlowych na ostatnią chwilę, ze stresem, z tym, że nam się ryba nie usmażyła jak miała a prezenty jeszcze nie są zapakowane chociaż już pojawiła się pierwsza gwiazdka.  W domu staramy się nie stresować się takimi rzeczami i po prostu skupić się na radości z tego, że jesteśmy wszyscy razem.

4/5
Ewa Farna na zakończeniu lata z Polsatem

- Na co najbardziej czekasz? Na jakie zaolziańskie potrawy? 

- Uwielbiam je. Jest tradycyjnie karp z sałatką ziemniaczaną, ale również zupa grochowa oraz kapusta z chlebem. Najbardziej jednak czekam na śnieg (śmiech), święta bez śniegu słabo, a ostatnie lata tak się zdarzało.

5/5
Ewa Farna

- Czy jest jakaś zajętość zawodowa, o której warto teraz napisać? Może, ile osób obejrzało już twój film i gdzie go jeszcze będzie można teraz oglądać.

- Jestem teraz w polsko-czeskiej trasie po kinach, gdzie prezentujemy film Skazana na busa. Zabieramy fana za kulisy świata muzyki, za scenę ale też pragnęłam przybliżyć polskim fanom czeską scenę muzyczną i odwrotnie. Ja się bardzo cieszę z tego, że mogłam te 10 lat na scenie zakończyć jakimś takim ciekawym projektem, innym niż płytą. Sprawdźcie terminy na moim Facebooku czy stronie, w Polsce została chyba już tylko Łodź, która była sold out, więc dodaliśmy następny seans. :-) 

Więcej na temat Ewa Farna święta gwiazd