Agnieszka Szulim to osoba o której w Polsce już od jakiegoś czasu było głośno. Jej kariera bardzo szybko nabrała rozpędu po przejściu do TVN. Swego czasu rozpisywano się o niej w kontekście kryzysu w jej małżeństwie, powiększonych piersi i konfliktu z Dodą. Aktualnie tematem numer jeden jest jej nowy związek. Zobacz: Szulim pierwszy raz publicznie z milionerem. Wzbudzili prawdziwą sensację

Reklama

Dziennikarka długo ukrywała relację z milionerem, Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Długo nie pokazywali się publicznie, aż w końcu zrobili wyjątek i na premierę filmu "Obywatel" przyszli razem. Para nie obnosi się ze swoją miłością, ale wygląda na to, że zakochani traktują siebie bardzo poważnie, ponieważ tegoroczne święta spędzą wspólnie:

Ona i Piotr nie mogą doczekać się tej chwili. Na co dzień są zajęci, a teraz będą mieli czas tylko dla siebie. Spędzą go na wspólnych rozmowach oraz spotkaniach z rodzinami i przyjaciółmi - czytamy w najnowszym numerze "Party".

Niestety ostatnią noc w roku 2014 będą musieli spędzić osobno, ponieważ Szulim poprowadzi Sylwestra TVN w Krakowie, a jej ukochany ten czas spędzi z przyjaciółmi w Warszawie.

Zobacz: Miłość Szulim i milionera wymaga kompromisów. Woźniak złamie dla niej rodzinną tradycję?

Zobacz także


Reklama

Agnieszka Szulim w Japonii:

Reklama
Reklama
Reklama