Allegro świąteczna reklama 2019
screen youtube.com

Świąteczna reklama Allegro znów wzrusza do łez... Przygotujcie chusteczki i zobaczcie sami!

Allegro świąteczna reklama 2019
screen youtube.com

Już jest! W sieci pojawiła się nowa, świąteczna reklama Allegro! Gwiazdkowe spoty Allegro od kilku lat wzruszają widzów. Pamiętacie historię dziadka, który uczył się języka angielskiego, żeby móc porozmawiać z wnuczką mieszkającą w Wielkiej Brytanii? Wzruszająca reklama została wyświetlona ponad 15 mln razy! Opowieść o dziadku została nagrodzona m.in.  na festiwalu Cannes w Lions oraz w konkursie Epica Awards.

W 2018 roku Allegro nie zaprezentowało świątecznej reklamy, ale teraz znów jest! Musicie zobaczyć najnowszy spot, który poruszy Was do łez! Czy przebije słynną reklamę "Angielski"?

Reklama Allegro znów będzie hitem?

Tym razem Allegro przygotowało reklamę pt. "Album". W spocie poznajemy babcię, która przed Świętami Bożego Narodzenia odwiedza swoich bliskich i próbuje nawiązać konktakt z najstarszą wnuczką. Niestety, nastolatka cały wolny czas poświęca na gry i nie zauważa swojej babci. W pewnym momencie dziewczyna zauważa zdjęcia kobiety z młodości i wpada na pomysł, jak mogą razem spędzać czas...

Rozwój technologiczny nie pomaga w zrozumieniu między pokoleniami. Ale tak naprawdę mamy dużo więcej wspólnego ze starszymi członkami rodziny, niż nam się czasem wydaje. Kampania dotyczy tego, co najważniejsze w okresie Bożego Narodzenia w każdej rodzinie: bycia razem. Technologia jest tylko narzędziem, które może być pomocne - w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl przyznał Maciej Twardowski, dyrektor wykonawczy agencji reklamowej Ogilvy.

Zobaczcie sami najnowszą, świąteczną reklamę Allegro! Ostrzegamy, lepiej przygotujcie chusteczki! Podoba się Wam historia babci i wnuczki? 

Zobacz także: H&M już zaczął Black Friday 2019! Oto 5 rzeczy, które musisz kupić na wyprzedaży

W sieci pojawiła się już nowa reklama Allegro.

Podoba się Wam spot "Album"?

Allegro świąteczna reklama 2019
screen youtube.com

 

Więcej na temat Allegro
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27