Doda i Emil Stępień
Instagram
Wzruszające!
1/5
Doda i Emil Stępień
Instagram

Za nami ślub roku! W sobotę Doda ogłosiła na Instagramie, że powiedziała "TAK" swojemu partnerowi, Emilowi Stępniowi! Para wzięła ślub w Hiszpanii, którą Doda nazywa "drugim domem". Gwiazda jeszcze kilka tygodni temu w wywiadzie dla "Vivy!" mówiła, że jest singielką i robiła wszystko, żeby ukryć swój związek z Emilem. Teraz okazuje się, że gwiazda nie chciała, żeby ten związek stał się medialny, a do tego udało jej się wziąć ślub w wielkiej tajemnicy!

 

Kochani , z radosnym sercem informuje Was jako pierwsza :wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu moge powiedzieć ,ze osoba ,której oddalam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie moj ukochany i przyjaciel.Ta mieszanka stala się możliwa dzięki temu, że rosła w sile z dala od mediów...ale teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią!!!!KOCHAM GO! - napisała Doda na Instagramie. 

 

A co podczas poprawin powiedziała jej świadkowa Kasia? Przyjaciółka Dody zdradziła kulisy tego związku! Zobaczcie kolejny slajd!

 

ZOBACZ: Wiemy, gdzie Doda i Emil powiedzieli sobie "TAK"! Ten 5-gwiazdkowy hotel zwalił nas z nóg!

2/5
Świadkowa Dody - przemówienie na ślubie
Instagram

Miałam najlepszą świadkową na świecie. Dziękuję - napisała na Instagramie Doda.

Gwiazda pokazała na swoim profilu filmik z poprawin, na którym widać jej świadkową Kasię, która opowiedziała o kulisach związku Dody z Emilem. Co zdradziła?

"Ja mówię, że jestem singielka, tak mi dobrze, tak mi jest najlepiej. Ale Doda wtedy powiedziała: "Ja bym oddała wszystko dla miłości. Nawet karierę, która mi daje tyle satysfakcji. Kocham karierę i śpiewanie, ale oddałabym to za miłość", powiedziała podczas ślubnego przemówienia świadkowa Dody. 

Tu przemówienie świadkowej Kasi:

 

Kolejne znajdziecie na następnym slajdzie!

3/5
Emil Stępień podczas poprawin
Instagram

W kolejnej części przemówienia Kasia skupiła się na tym, co o Dodzie mówił jej Emil.

"Emil powiedział mi, że on kocha Dodę tak mocno, że dla niej oddałby wszystko, co ma. I ja sobie pomyślałam, że to są to takie te puzzle. Dwa dni temu, po kolejnej kłótni z Emilem przez telefon, Doda odłożyła telefon i powiedziała: "Jakim on jest aniołem, on mnie kocha", cytuje słowa Dody jej świadkowa Kasia.

Tu dalsza część przemówienia świadkowej:

 

I love you girl!!! @hyelyfe13 best Maid of honor ❤️

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

 

4/5
Doda w Hiszpanii z mężem

Na ślubie pojawili się najbliżsi Dody i Emila Stępnia, którzy według medialnych doniesień, dopiero w ostatniej chwili dowiedzieli się o tym, że wezmą udział w ślubie pary!

5/5
Doda wzięła ślub!

Doda pochwaliła się na Instagramie zdjęciem obrączek. A co napisała o samym ślubie?

 

W dniu 14.04.2018 roku w Hiszpanii,moim drugim domu miał miejsce mój pierwszy kościelny ślub.Wyszłam za mąż za mężczyznę dobrego ,mądrego , bezinteresownego i oddanego... Wyobrażam sobie teraz Wasze miny i szok ale na opowieść jak do tego doszło i jakie kierowały mną intencje by ukryć to do samego końca ,przyjdzie czas.Teraz trzymajcie za nas kciuki i cieszcie sie prosze moim szczęściem - napisała Doda. 

Więcej na temat Doda śluby gwiazd Emil Stępień