Po zegarku można poznać człowieka. Teraz jest jeszcze łatwiej. Dzięki nowej kolekcji zegarków Swatch masz szansę pokazać swoją pasję i charakter.

Reklama

Ponadczasowy styl, szwajcarska precyzja i inspiracja trendami – tak można scharakteryzować kolekcję wiosna-lato 2017 od Swatch. Do wyboru masz aż pięć motywów.

Palcem po mapie

Zobacz także

Najpopularniejszym hashtagiem na Instagramach podróżniczych w 2016 roku był #sunset. Miniblogi na Tumblurze i piny na Pintereście pełne są naszych wspomnień z wakacji. Do lata jeszcze daleko, ale już teraz możesz nastawić się na kolejną wycieczkę.

Materiały prasowe

Kolekcja A Traveler’s Dream oddaje chęć przeżycia przygód poprzez gustowną paletę kolorystyczną i odważne wzornictwo inspirowane mapami, niezapisanymi dziennikami, luksusowym rejsem i urokiem otwartej przestrzeni.

W sklepach od 12 stycznia 2017 r.

Miejski szyk

W dzisiejszych czasach trudno znaleźć odrobinę wytchnienia. Zwłaszcza, że życie się nie zatrzymuje. Na szczęście powstała linia Time to Swatch, która dzięki prostym liniom, tradycyjnemu stylowi i minimalistycznemu wzornictwu pomoże odzyskać równowagę i uporządkować chaos.

Materiały prasowe

W sklepach od 12 stycznia 2017 r.

Kropki i kreski

Czasami proste wzory potrafią cieszyć najbardziej. Mosaici & More to coś dla osób zdecydowanych i kochających piękne rzeczy.

Materiały prasowe

Elegancja to wcale nie wymyślne i ekstrawaganckie formy. Wystarczą proste kolory i geometryczne wzory. I voila! Masz na ręce designerską galerię sztuki.

W sklepach od 9 marca 2017 r.

Dla współczesnych bohaterów

Kochasz sporty ekstremalne? Uważasz, że nie ma nic piękniejszego niż graffiti na ścianie? Action Heroes od Swatch jest dla Ciebie. Doskonale oddadzą aktywny tryb życia, ilość energii oraz wszystkie te słoneczne dni i nieprzespane noce.

Materiały prasowe

W sklepach od 27 kwietnia 2017 r.

Egzotyczne smaki

Dzięki wzorom Spicy Islands przeniesiesz się na egzotyczne wyspy smaków.

Materiały prasowe

Z tymi zegarkami wybierzesz się na wybrzeża Ameryki Łacińskiej pachnące pikantnymi przyprawami i aromatycznymi ziarnami kawy.

W sklepach od 27 kwietnia 2017 r.

Wszystkie zegarki z nowej kolekcji wiosna-lato 2017 znajdziecie na oficjalnej stronie SWATCH.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama