Suknie ślubne gwiazd 2020
Instagram

Suknie ślubne gwiazd w 2020 roku. Zobacz, jak prezentowały się znane panny młode: Martyna Wojciechowska, Agata Załęcka, Katarzyna Ptasińska...

Suknie ślubne gwiazd 2020
Instagram

W tym roku sporo gwiazd powiedziało sobie sakramentalne "tak"! Mieliśmy prawdziwy wysyp ślubnych stylizacji. Jak na swoim weselu wyglądały Katarzyna Ptasińska i Agata Załęcka z "Na Wspólnej", Natalia z "Rolnik szuka żony", Joanna Przetakiewicz czy Joanna Kurska, żona Jacka Kurskiego? Zebraliśmy dla Was stylizacje ślubne znanych panien młodych, które w tym roku stanęły na ołtarzu. Która kreacja podoba Wam się najbardziej? 

Zobacz także: Katarzyna Dąbrowska z "Na dobre i na złe" wzięła ślub! Pokazała zdjęcia! Kim jest jej mąż?

Suknie ślubne gwiazd 2020: Tak wyglądały znane panny młode 

Najpiękniejsza suknia ślubna to marzenie każdej panny młodej! W ciągu ostatniego roku było naprawdę sporo ślubów w naszym polskim show-biznesie. Specjalnie dla Was zebraliśmy w jednym miejscu kreacje znanych panien młodych. Agata Załęcka z "Na Wspólnej" podczas swojej ceremonii zaskoczyła gości aż dwoma kreacjami! Jedna była iście balowa, a druga dość odważna, dosadnie eksponująca zalety sylwetki aktorki. Z kolei Natalia z "Rolnik szuka żony" postawiła na skromność oraz szyk. W dodatku cena jej kreacji nieźle zaskoczyła fanów! Maria Dębska postawiła na kreację w stylu tej, w której kilka lat temu do ślubu poszła Anna Lewandowska, a od żony Dawida Czupryńskiego z "Na Wspólnej" trudno było oderwać wzrok. 

Zobaczcie, jakie suknie ślubne wybrały świeżo upieczone panny młode. Która suknia ślubna według Was robi największe wrażenie? 

Zobacz także: Agata Załęcka pokazała drugą suknię ślubną! Gwiazda "Na wspólnej" postawiła na polską projektantkę!

Agata Załęcka z "Na Wspólnej" miała aż dwie suknie ślubne! Kreacja po lewej to projekt polskiej projektantki Natalii Jaroszewskiej a po prawej to projekt z salonu sukien ślubnych "Madonna". 

Agata Załęcka w dwóchAgata Załęcka w dwóch sukniach ślubnych sukniach ślubnych

Katarzyna Dąbrowska z "Na dobre i na złe" wybrała zwiewną i delikatną opcję. Jej suknia ślubna zachwycała lekkością! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Dąbrowska (@kasiadabrowska)

Przepiękną ślubną kreację miała również Katarzyna Ptasińska z "Na Wspólnej":

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kasia Ptasińska (@kasiaptasiaptasinska)

W ostatnim czasie to chyba był sezon ślubny jeżeli chodzi o aktorów z "Na Wspólnej". Ślub wziął również Dawid Czupryński, a jego żona Paulina wyglądała tego dnia olśniewająco. 

Dawid Czupryński wziął ślub
AKPA, fot. Norbert Nieznanicki

A oto suknia ślubna Marii Dębskiej, panna młoda wybrała niemalże taką samą kreację, jak kilka lat wcześniej Anna Lewandowska. Suknia Marii Dębskiej to projekt Macieja Zienia. 

Maria Dębska i Anna Lewandowska w sukniach ślubnych
Instagram/East News

W tym roku sakramentalne "tak" powiedziała sobie jedna z najbardziej lubianych par polskiego show biznesu - Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski. Dziennikarka na ten wyjątkowy dzień wybrała prostą, dopasowaną do ciała suknię ślubną. 

Miłość przed ołtarzem w ciągu ostatnich miesięcy przysięgała również Natalia z "Rolnik szuka żony". Uczestniczka szóstej edycji hitowego show TVP postawiła na kreację marki Lavika i kosztowała zaledwie 779 zł. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rolnikowa dynastia ;)

Post udostępniony przez Jakub Napierała (@jaqbn)

Sezon na śluby zapanował także wśród uczestniczek Top Model. Zobaczcie, jak w dniu ślubu prezentowała się Emilia Pietras, uczestniczka pierwszej edycji show TVN. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🔗👩‍❤️‍👨

Post udostępniony przez Emilia Pietras (@emilkpp)

Ślubną kreacją zachwyciła także finalistka szóstej edycji "Top Model" Daria Zhalina

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Daria Zhalina (@daria.zhalina)

W 2020 roku na ślubnym kobiercu stanął również Jacek Kurski. Oto stylizacja ślubna Joanny Kurskiej

Jacek Kurski
East News

Sakramentalne "tak" w 2020 roku powiedzieli sobie również Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens. Suknia pięknej projektantki olśniła wszystkich! Tylko spójrzcie na ten oryginalny, bajecznie piękny model

Miłość i wierność ślubowali w tym roku również Małgorzata Heretyk oraz Ernest Musiał z serialu "19+". Aktorka postawiła na dopasowaną do ciała suknię ślubną, na której wyszyte zostały kwiatowe motywy.

Tuż przed narodzinami córeczki, Lara Gessler i Piotr Szeląg pobrali się. Córka Magdy Gessler zdecydowała się na prostą suknię ślubną z bufiastymi rękawami. 

 

Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55