Mama Celine Dion Theresa Dion nie żyje

Styczeń tragicznym miesiącem dla Celine Dion. Niedawno straciła męża, a teraz zmarła jej najbliższa osoba

Mama Celine Dion Theresa Dion nie żyje

Styczeń już zawsze będzie smutnym i niezwykle trudnym miesiącem dla Celine Dion.  Wczoraj zmarła jej mama Theresa Dion. Artystka pożegnała ją we wzruszającym wpisie oraz oddała cześć na wczorajszym koncercie w Miami, którego zdecydowała się nie odwoływać. Zaledwie cztery lata temu, 14 stycznia zmarł jej mąż René Angélil, a dwa dni później pochowała brata. W styczniu René obchodził również swoje urodziny, co także już zawsze będzie rozdzierało jej serce. Celine Dion w styczniu będzie obchodziła aż trzy trudne daty, które następują po sobie w odstępach kilku dni: 14 stycznia śmierć męża, 16 stycznia jego urodziny i śmierć brata, 17 stycznia śmierć matki... 

Zobacz także: Nie żyje mąż Celine Dion! Przegrał walkę z rakiem!

Matka Celine Dion nie żyje 

Celine Dion przeżywa ciężkie chwile. Artystka straciła ukochaną mamę, Therese Dion zmarła w wieku 92 lat, w wyniku walki z poważną chorobą. Według informacji przekazanych jeszcze niedawno przez najstarszą siostrę Celine, Claudette, Theresa zaczęła tracić wzrok i słuch oraz miała problemy z pamięcią. Odeszła w otoczeniu najbliższej rodziny. 
Celine Dion otrzymała telefon od rodziny, że z mamą jest niedobrze i natychmiastowo wróciła do Montrealu, aby być z nią oraz rodziną. Wtedy Therese Dion odeszła. 

Mamo, kochamy się bardzo... 
Dedykujemy Ci dzisiejsze show i zaśpiewam dla Ciebie z całego mojego serca. 
Kocham Cię, Celiine. - napisała Celine publikując na Instagramie archiwalne zdjęcie z rodzinnego albumu. 

Mama była jej ostoją i to ona pomogła jej w osiągnięciu sukcesu. Nie tylko dzięki matczynemu wsparciu ale również miała swój udział w rozpoczęciu kariery córki. Gdy Celine miała 12 lat, z pomocą mamy i brata Jacquesa napisała piosenkę pt. "Ce n'était qu'un rêve" ("It was only a dream"), którą brat następnie podesłał do René Angélila, renomowanego menagera muzycznego, który zachwycił się jej talentem. Niedługo później rozpoczęła się jej międzynarodowa kariera oraz... poślubiła René Angélila.

Zobacz także: Nie żyje mąż Celine Dion. Przypominamy wzruszający wywiad z gwiazdą o chorobie męża! WIDEO

Mama Celine Dion zmarła 17 stycznia 2020 roku w wieku 92 lat. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Céline Dion (@celinedion)

Styczeń jest tragicznym miesiącem dla rodziny Celine Dion. To właśnie w styczniu zmarli mąż, brat i mama piosenkarki. 

Mama Celine Dion Theresa Dion nie żyje
East News

Więcej na temat Celine Dion
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00