M jak miłość zdjęcia z 1526 odcinka serialu
MTL Maxfilm

Staszek będzie miał romans z matką Lilki, a Sonia będzie w ciąży? Zobaczcie, co wydarzy się w nowym odcinku "M jak miłość"! 

M jak miłość zdjęcia z 1526 odcinka serialu
MTL Maxfilm

Już dziś, w poniedziałek, 21 września, Telewizyjna Dwójka wyemituje najnowszy odcinek "M jak miłość". Co tym razem wydarzy się w życiu bohaterów serialu? Czy Sonia (Barbara Wypych) będzie w ciąży, a Staszek (Sławomir Holland) będzie miał romans z Banachową (Dorota Chotecka)? Zobaczcie sami! Mamy zdjęcia i opis 1526 odcinka "M jak miłość"!

Kisielowa podejrzewa, że Sonia jest w ciąży

W najnowszym odcinku "M jak miłość" Sonię czeka prawdziwy przełom, bo Janek (Tomas Kollarik) nie będzie już w pracy jej kolegą, tylko szefem, jako nowy komendant komisariatu w Lipnicy. Tymczasem Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) zauważy, że dziewczyna ostatnio gorzej się czuje. Kobieta zacznie podejrzewać, że policjantka jest w ciąży! Wzburzona, Zofia doniesie od razu o wszystkim Barbarze (Teresa Lipowska).

- Chyba nie myślisz, że to tak zostawię?
- A… co chcesz zrobić?
- Interweniować! Dziecko musi mieć pełną, normalną rodzinę!
- Są dorośli. A Sonia jest mądrą dziewczyną i naprawdę da sobie radę…
- Chcę tylko Janka zapytać, kiedy ma zamiar ożenić się z Sonią! Nie widzisz, że chłopak się miga?(…) A jak zostawi ją z brzuchem i gdzieś pofrunie?!


Kilka godzin później seniorka zmusi za to Morawskiego do poważnej rozmowy! 

- Odpowiedzialność, młody człowieku, mówi ci to coś?! To sobie przemyśl to hasło, okay?

Tymczasem do Banachowej przyjedzie Staszek, który na emeryturze będzie miał dużo wolnego czasu i będzie próbował zdobyć serce matki Lilki. 

- Tak się składa, że… będę teraz miał dużo wolnego czasu i zastanawiam się... czy mógłbym tu do pani… od czasu do czasu wpaść na herbatę?


Czy po koszmarze, jakim był związek z Banachem, Krystyna odzyska wiarę w miłość i umówi się z Popławskim na randkę? Jak zakończy się interwencja Kisielowej w sprawie Sonii? Tego dowiemy się już w najbliższy poniedziałek!

Przypominamy, że również w poniedziałek Lilka i Mateusz poinformują swoich bliskich, jakie mają plany po skończeniu szkoły.

Zobacz także: Lilka i Mateusz w "M jak miłość" przedstawią rodzinie swoje plany po ukończeniu szkoły! Barbara będzie w szoku...

Jak zakończy się interwencja Kisielowej w sprawie Sonii? 

M jak miłość zdjęcia z 1526 odcinka serialu
MTL Maxfilm

Staszek będzie próbował zdobyć serce matki Lilki.

M jak miłość zdjęcia z 1526 odcinka serialu
MTL Maxfilm

Lilka i Mateusz zdradzą, jakie mają plany po ukończeniu szkoły.

M jak miłość zdjęcia z 1526 odcinka serialu
MTL Maxfilm

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01