Party Stories
M jak miłość zdjęcia z 1526 odcinka serialu
MTL Maxfilm
Newsy

Staszek będzie miał romans z matką Lilki, a Sonia będzie w ciąży? Zobaczcie, co wydarzy się w nowym odcinku "M jak miłość"! 

Już w najbliższy poniedziałek, 21 września, Telewizyjna Dwójka wyemituje najnowszy odcinek "M jak miłość". Co tym razem wydarzy się w życiu bohaterów serialu?

Już dziś, w poniedziałek, 21 września, Telewizyjna Dwójka wyemituje najnowszy odcinek "M jak miłość". Co tym razem wydarzy się w życiu bohaterów serialu? Czy Sonia (Barbara Wypych) będzie w ciąży, a Staszek (Sławomir Holland) będzie miał romans z Banachową (Dorota Chotecka)? Zobaczcie sami! Mamy zdjęcia i opis 1526 odcinka "M jak miłość"!

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Kisielowa podejrzewa, że Sonia jest w ciąży

W najnowszym odcinku "M jak miłość" Sonię czeka prawdziwy przełom, bo Janek (Tomas Kollarik) nie będzie już w pracy jej kolegą, tylko szefem, jako nowy komendant komisariatu w Lipnicy. Tymczasem Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) zauważy, że dziewczyna ostatnio gorzej się czuje. Kobieta zacznie podejrzewać, że policjantka jest w ciąży! Wzburzona, Zofia doniesie od razu o wszystkim Barbarze (Teresa Lipowska).

- Chyba nie myślisz, że to tak zostawię?
- A… co chcesz zrobić?
- Interweniować! Dziecko musi mieć pełną, normalną rodzinę!
- Są dorośli. A Sonia jest mądrą dziewczyną i naprawdę da sobie radę…
- Chcę tylko Janka zapytać, kiedy ma zamiar ożenić się z Sonią! Nie widzisz, że chłopak się miga?(…) A jak zostawi ją z brzuchem i gdzieś pofrunie?!


Kilka godzin później seniorka zmusi za to Morawskiego do poważnej rozmowy! 

- Odpowiedzialność, młody człowieku, mówi ci to coś?! To sobie przemyśl to hasło, okay?

Tymczasem do Banachowej przyjedzie Staszek, który na emeryturze będzie miał dużo wolnego czasu i będzie próbował zdobyć serce matki Lilki. 

- Tak się składa, że… będę teraz miał dużo wolnego czasu i zastanawiam się... czy mógłbym tu do pani… od czasu do czasu wpaść na herbatę?


Czy po koszmarze, jakim był związek z Banachem, Krystyna odzyska wiarę w miłość i umówi się z Popławskim na randkę? Jak zakończy się interwencja Kisielowej w sprawie Sonii? Tego dowiemy się już w najbliższy poniedziałek!

Przypominamy, że również w poniedziałek Lilka i Mateusz poinformują swoich bliskich, jakie mają plany po skończeniu szkoły.

Zobacz także: Lilka i Mateusz w "M jak miłość" przedstawią rodzinie swoje plany po ukończeniu szkoły! Barbara będzie w szoku...

Jak zakończy się interwencja Kisielowej w sprawie Sonii? 

M jak miłość zdjęcia z 1526 odcinka serialu
MTL Maxfilm

Staszek będzie próbował zdobyć serce matki Lilki.

M jak miłość zdjęcia z 1526 odcinka serialu
MTL Maxfilm

Lilka i Mateusz zdradzą, jakie mają plany po ukończeniu szkoły.

M jak miłość zdjęcia z 1526 odcinka serialu
MTL Maxfilm

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Basia Kurdej - Szatan
East News
Newsy
Czy Barbara Kurdej - Szatan wróci do "M jak miłość"? Jak długi urlop macierzyński planuje?

Barbara Kurdej - Szatan lada moment powita na świecie swoje drugie dziecko. Już wiadomo, że do rodziny Szatanów dołączy chłopiec, który najprawdopodobniej dostanie na imię Henio! Aktorka pomimo zaawansowanej ciąży jest bardzo aktywna i świetnie się czuje, jednak teraz obowiązki zawodowe odkłada na dalszy plan. Najważniejszy jest maluszek, na którego tak długo czekała.  Zobacz także:   Basia Kurdej-Szatan opublikowała romantyczne zdjęcie z mężem. Fani jednak są zniesmaczeni. Wszystko przez jeden szczegół   Jak wiadomo Basia Kurdej - Szatan jest gwiazdą "M jak miłość", występuje również w innych serialach i na deskach teatrów. Jak długą przerwę po urodzeniu dziecka planuje zrobić sobie gwiazda? Kiedy znów będziemy mogli ją gdzieś zobaczyć?  Zobaczcie co powiedziała na ten temat Barbara Kurdej - Szatan, oglądając wideo powyżej. 

M jak miłość
Instagram
Newsy
Oglądałaś premierowy odcinek nowego sezonu "M jak miłość"? Jeżeli tak to spróbuj rozwiązać nasz QUIZ!

Pierwszy odcinek najnowszego sezonu "M jak miłość" już za nami! Fani przez kilka tygodni czekali na kolejną odsłonę serialu i właśnie wczoraj, we wtorek 8 września, mogliśmy zobaczyć premierowy odcinek 21. sezonu hitu Telewizyjnej Dwójki. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was trudny QUIZ z 1523. odcinka "M jak miłość"! Pamiętasz, co wydarzyło się w serialu? Jaki wyrok usłyszał Olek (Maurycy Popiel) i co w tajemnicy przed Budzyńskim (Krystian Wieczorek) zrobiła Magda (Anna Mucha)? 

Rozpoczynamy nasz QUIZ z "M jak miłość"!

Zobacz także: Joanna w "M jak miłość" nie będzie w ciąży?! Usłyszy szokującą diagnozę, a potem zniknie z serialu...

Pierwszy odcinek najnowszego sezonu "M jak miłość" już za nami! Fani przez kilka tygodni czekali na kolejną odsłonę serialu i właśnie wczoraj, we wtorek 8 września, mogliśmy zobaczyć premierowy odcinek 21. sezonu hitu Telewizyjnej Dwójki. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was trudny QUIZ z 1523. odcinka "M jak miłość"! Pamiętasz, co wydarzyło się w serialu? Jaki wyrok usłyszał Olek (Maurycy Popiel) i co w tajemnicy przed Budzyńskim (Krystian Wieczorek) zrobiła Magda (Anna Mucha)?  Rozpoczynamy nasz QUIZ z "M jak miłość"! Zobacz także:   Joanna w "M jak miłość" nie będzie w ciąży?! Usłyszy szokującą diagnozę, a potem zniknie z serialu...

Krystian Domagała i Monika Mielnicka na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Mateusz w "M jak miłość" będzie wykorzystany przez Lilkę i jej rodzinę! Czy jego małżeństwo przetrwa?
Mateusz w "M jak miłość" coraz bardziej będzie martwił się o Lilkę. Ma do tego powody! Co się dzieje z dziewczyną?

W małżeństwie Lilki i Mateusza to Mostowiak rezygnuje ze wszystkiego, aby tylko uszczęśliwić swoją żonę. Chciał zamieszkać z nią w rodzinnym domu Mostowiaków, ale Lilka nie chciała zostawiać swojej matki samej z chorym bratem. W finale „ M jak miłość ” okaże się, że Mateusz pomaga matce Lilki, a tymczasem ona sama imprezuje z koleżankami. Ewa i Ala sprowadzą ją na złą drogę i przez nich dziewczyna wpadnie w alkoholizm? Mateusz w "M jak miłość" obawia się znajomości Lilki z Alą! W 1522 odcinku, który zobaczymy 26 maja Ewka podzieli się z przyjaciółkami swoimi sercowymi problemami z Mikołajem. Okaże się, że chłopak poznał kogoś innego i rozstał się z przyjaciółką Lilki. Dziewczyny, chcąc pocieszyć załamaną dziewczynę wybiorą się razem do baru. Jednak Ala nie powie koleżankom, że to ona jest nową dziewczyną Mikołaja. Jak informuje se.pl siostrzenica proboszcza ukradnie pieniądze z plebanii, aby razem z koleżankami szaleć w klubie.   Tymczasem Mateusz znacznie poważniej podchodzi do małżeństwa z Lilką i chce zacząć utrzymywać rodzinę, dlatego zdecyduje się oddać Krystynie swoją wypłatę, aby zapłacić za rachunki. Po rozmowie z teściową zacznie obawiać się o Lilkę, która długo nie wraca do domu. Szybko okaże się, że spotkanie przyjaciółek zakończy się wielką kłótnią. Będzie chodziło o Mateusza czy o Mikołaja? Zobacz także:  Joasia w "M jak miłość" będzie w ciąży? Kto będzie ojcem jej dziecka!? Lilka po ślubie z Mateuszem zacznie mnóstwo czasu spędzać z przyjaciółkami.  Alicja wpędzi Lilkę w problemy alkoholowe?  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner