Party Stories
Pogrzeb Stanisława Mikulskiego
ONS
Newsy

Szczegóły pogrzebu Stanisława Mikulskiego. Zabraknie na nim księdza

Wszystko zgodnie z jego ostatnią wolą

W zeszły czwartek zmarł Stanisław Mikulski. O śmierci odtwórcy słynnego "Hansa Klossa" poinformowali jego najbliżsi, a fani kultowej produkcji pogrążyli się w smutku. Aktor przegrał walkę z chorobą. Przypomnijmy: Nie żyje legendarny "Hans Kloss". Zmarł po krótkiej chorobie

Wszyscy chcący oddać mu ostatni hołd będą mieli ku temu okazję już za kilka dni. Jak donosi "Super Express", pogrzeb Mikulskiego odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 12:00 w domu przedpogrzebowym na warszawskich Powązkach Wojskowych. Uroczystość ma mieć charakter świecki. W jednym z ostatnich wywiadów pan Stanisław wspominał też, że chciałby zostać skremowany.
 

Modne jest kremowanie, więc na wszelki wypadek mówię rodzinie: "Pamiętajcie, że trzeba mnie skremować - przypomina jego słowa gazeta.


Stanisław Mikulski miał 85 lat.

Zobacz: Przyczyny śmierci Stanisława Mikulskiego. Przyjaciel: "Odszedł godnie"

Stanisław Mikulski nie żyje

Te gwiazdy pożegnaliśmy w 2014 roku:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Na co zmarł Stanisław Mikulski? Pogrzeb Stanisława Mikulskiego
ONS
Newsy
Przyczyny śmierci Stanisława Mikulskiego. Przyjaciel: Odszedł godnie
Jak wyglądały ostatnie godziny życia aktora?

Wczoraj Polskę obiegła smutna wiadomość o śmierci wybitnego aktora, Stanisława Mikulskiego . Jeden z najpopularniejszych aktorów znany był głownie z roli w serialu "Stawka większa niż życie", gdzie wcielił się w rolę agenta polskiego wywiadu, Hansa Klossa . Zmarł w wieku 85 lat. Zobacz: Makabryczna śmierć polskiego, młodego piłkarza. Miał tylko 23 lata Stanisław Mikulski od kilku miesięcy borykał się z chorobą nowotworową, która zaczęła postępować. Jak donosi "Super Express", na tydzień przed śmiercią aktor źle się poczuł, w wyniku czego trafił do szpitala. Bliscy zgodnie twierdzą, że nie chciał nikomu opowiadać o swojej chorobie i sam zmagał się z tym trudnym doświadczeniem. Śmierć przychodziła powoli, ale jak twierdzi Krzysztof Genczlewski , bliski przyjaciel Mikulskiego i współautor biografii "Niechętnie o sobie", odszedł godnie: Liczyliśmy, że może się poprawi, że są jakieś szanse. Ale niestety, powoli od poniedziałku gasł. Zmarł o godz. 5.15. Przy Stanisławie była cała rodzina. Pożegnali się z nim wcześniej. Opuszczał nas bardzo spokojnie, umarł we śnie. Odszedł naprawdę bardzo godnie - czytamy w SuperExpressie. Odtwórca roli Hansa Kloss był bardzo lubiany i nikt źle się o nim nigdy nie wypowiadał: Był to przykład człowieka rzetelnego, uczciwego, serdecznego. W ogóle nie miał w sobie jakiejkolwiek zawiści! Przejechaliśmy razem mnóstwo kilometrów i spotkaliśmy się z wieloma różnymi ludźmi. Nikt nigdy nie dał odczuć Staszkowi, że go nie lubi. Nikt nigdy nie powiedział złego słowa o nim ani o jego twórczości. Rodzinie aktora składamy szczere kondolencje.   Te gwiazdy pożegnaliśmy w tym roku:

Khan Bonfils nie żyje
Newsy
Nie żyje gwiazdor "Gwiezdnych wojen" i Jamesa Bonda. Zmarł na scenie
Tragiczna śmierć Khana Bonfilisa

Wczoraj w Londynie doszło do tragedii podczas prób do spektaklu "Piekło". Na scenie zmarł Khan Bonfilis , którego polska publiczność może kojarzyć z ról w filmach "Gwiezdne wojny", "James Bond Skyfall" czy "Batmana". Pomimo 45-minutowej reanimacji i szybkiej pomocy medycznej, nie udało się uratować aktora. Z wielkim smutkiem informujemy o śmierci Khana Bonfilsa. Jego nagła śmierć jest tragedią, będzie nam go brakowało. Jesteśmy zdruzgotani, bo przecież jeszcze chwilę wcześniej z nami rozmawiał i uśmiechał się - oświadczył Chris Hislop, rzecznik prasowy Craft Theatre z Londynu. Khan nagle upadł na scenę podczas próby i już z niej nie wstał. Najpierw ratował aktora reżyser spektaklu, a potem wezwano na miejsce pogotowie. Przyczyna śmierci nie jest znana. Żył 42 lata. Pożegnanie Stanisława Mikulskiego:

Józef Oleksy nie żyje
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Józef Oleksy nie żyje. Przegrał walkę z chorobą
Były premier miał 68 lat

Smutna wiadomość z ostatniej chwili. Jak podaje TVP Info, zmarł były premier i marszałek Sejmu Józef Oleksy . Od 10 lat walczył z chorobą nowotworową. Odszedł dziś nad ranem w wieku 68 lat. Informację o śmierci byłego premiera przekazał sekretarz generalny SLD Krzysztof Gawkowski. Józef Oleksy w latach 1993-1995 był Marszałkiem Sejmu, a od 7 marca 1995 do 7 lutego 1996 premierem. Podał się do dymisji po tym jak szef MSW Andrzej Milczanowski oskarżył go szpiegowanie na rzecz Rosji pod pseudonimem Olin. Ostatatnie tygodnie spędził w warszawskim centrum onkologii. Choroba zaczęła się od raka prostaty, potem nastąpiły przerzuty na kręgosłup. Z dnia na dzień był coraz bardziej osłabiony, choć lekarze do końca mieli nadzieję, że jego stan się poprawi. Rodzinie przekazujemy szczere kondolencje. Zobacz: Sejm chciał uczcić śmierć Mikulskiego. Sprawa wywołała burzę Oni odeszli w 2014:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner