Michał Szpak w DDTVN
East News

TYLKO U NAS! Jaki jest stan zdrowia Michała Szpaka? Czy odwoła kolejne koncerty?

Michał Szpak w DDTVN
East News

Fani byli mocno rozczarowani, gdy okazało się, że Michał Szpak nie pojawi się podczas niedzielnego koncertu "Nie pytaj o Polskę #30LATWOLNOŚCI", który był częścią festiwalu w Opolu. Okazało się bowiem, że artysta rozchorował się i nie był w stanie wystąpić na scenie. Jaki jest stan jego zdrowia? Czy Michał Szpak będzie zmuszony odwołać kolejne koncerty? Wiemy!

Michał Szpak odwoła kolejne koncerty?

Michał Szpak niedawno wrócił z Izraela, gdzie wypoczywał ze znajomymi. Niestety, ta podróż dała mu się we znaki. Tuż po powrocie artysta wystąpił co prawda w Pobiedziskach w Wielkopolsce, ale już wtedy czuł, że z jego zdrowiem nie dzieje się najlepiej. 

Dziękuję wam za dzisiejszy koncert. Przepraszam, że nie wyszedłem po występie, ale niezbyt dobrze się czuję. Pozdrawiam was z łóżka i trzymajcie za mnie kciuki, żebym wyzdrowiał szybko – napisał Michał.

Niestety, jak już wiemy, muzyk nie zdołał wyzdrowieć do czasu występu na festiwalu w Opolu. Fani muzyka bardzo przeżyli tę sytuację. Czy jego zły stan zdrowia oznacza, że w najbliższym czasie nie zobaczymy go na scenie?

Na razie nie mamy w planach odwoływania kolejnych koncertów. Zobaczymy, jak będzie się czuł Michał - tłumaczy nam Małgorzata Nędza z menedżmentu Szpaka.

Przypomnijmy, że najbliższy koncert Michała Szpaka ma się odbyć 22 czerwca. Czy do tego czasu artysta odzyska siły? Trzymamy za niego kciuki!

Michał Szpak w przezroczystej koszuli
East News

Niestety, Michała zabrakło na festiwalu w Opolu

Michał Szpak na Polsat SuperHit
ONS.pl

 

 

 

Więcej na temat Michał Szpak
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09