"Solidarni z Ukrainą": Justyna Steczkowska przekazała swoje honorarium na dzieci z Ukrainy
TRICOLORS/East News
Newsy

"Solidarni z Ukrainą": Justyna Steczkowska przekazała swoje honorarium na dzieci z Ukrainy

27 lutego na antenie TVP wyemitowano koncert "Solidarni z Ukrainą". Podczas występu Justyna Steczkowska wyznała, że przekazuje swoje honorarium na pomoc dla naszych wschodnich sąsiadów.

W niedzielę, 27 lutego, stacja TVP we współpracy z Caritas Polska, zorganizowała specjalny koncert - "Solidarni z Ukrainą". Na scenie pojawiła się plejada największych polskich gwiazd, których wykony poruszyły widzów, jednak to przemówienie Justyny Steczkowskiej, zaparło dech w piersiach publiczności zgromadzonej w studiu Telewizji Polskiej.

Doda zignorowana przez Edytę Górniak. TYLKO U NAS komentuje: "Zawsze miała taki złośliwy charakter"

"Solidarni z Ukrainą": Justyna Steczkowska przekazała swoje honorarium dla dzieci z Ukrainy

24 lutego Ukraina została zaatakowana przez Rosję. W całej Polsce organizowane są zbiórki żywności, odzieży, a także finansowe, by wesprzeć naszych wschodnich sąsiadów.  Rozpoczęto zbiórki finansowe, a także produktów higienicznych, lekarstw, żywności oraz odzieży.  Ilona Ostrowska zapowiedziała finansowe wsparcie, przekazując wynagrodzenie z trzech spektakli „Big Bang” na pomoc Ukrainie, a Małgorzata Rozenek zapowiedziała, że przeznaczy dochód ze swojego butiku na pomoc Ukrainie. Niektóre gwiazdy postanowiły również zapewnić uchodźcom miejsce schronienia. Do swoich domów uchodźców z Ukrainy zaprosiły m.in. Margaret, Justyna Żyła, czy Elżbieta z ostatniej edycji "Rolnik szuka żony".

Także Telewizja Polska postanowiła pomóc obywatelom Ukrainy. Po tym jak stacja TVP odwołała prezentację wiosennej ramówki, która miała się odbyć 24 lutego, prezes Jacek Kurski zapowiedział organizację wydarzenia wspierającego Ukrainę, które zostało wyemitowane w niedzielę, 27 lutego na antenie  TVP1 . Specjalny koncert TVP "Solidarni z Ukrainą" plejadę gwiazd. Na scenie pojawili się m.in. Edyta Górniak, Maryla Rodowicz, Rafał Brzozowski, Blue Cafe, Julia Balei czy Sienna Gospel Choir, Natasza Urbańska, Ryszard Rynkowski, Mikoła Krawczyk, Filip Lato, ukraińska wokalistka Oleksandra Zhuravel, a także Justyna Steczkowska, która zachwyciła widzów TVP swoim poruszającym wystąpieniem.

Mateusz Jagielski/East News

Po spektakularnym występie, podczas którego artystka zaśpiewała m.in. poruszający utwór "Wracam do domu" zgromadzona w studio publiczność nie mogła powstrzymać łez. Jednak to przemówienie wokalistki sprawiło, że jej fani zaparli dech w piersiach. Justyna Steczkowska zdecydowała się przekazać swoje honorarium z koncertu na na pomoc dla dzieci z Ukrainy.

Artur Zawadzki/REPORTER

- Dom to piękne miejsce dla nas wszystkich. Dlatego życzę wszystkim tym, którym przyszło żyć w owładniętym wojną kraju, żeby jak najszybciej i najbezpieczniej wrócili do domu, ale same życzenia nie wystarczą. Liczy się każda pomoc. Swoje dzisiejsze honorarium przeznaczam dla dzieci, bo to dla nich wojna jest rzeczą trudną do zrozumienia. Żeby znowu mogły być dziećmi, bawić się, cieszyć i wrócić do domu - wyznała Justyna Steczkowska.

Zobacz także: Justyna Steczkowska o dramacie gosposi z Ukrainy: "Nie może już wyjechać z kraju

Mateusz Jagielski/East News

TVP organizuje koncert pomocy dla Ukrainy. Kto wystąpi i kiedy emisja?
Piętka Mieszko, AKPA
Newsy
"Solidarni z Ukrainą": TVP organizuje koncert pomocy dla Ukrainy. Kto wystąpi i kiedy emisja?
Telewizja Polska nie pozostaje obojętna na wojnę Rosji z Ukrainą. TVP już niebawem zorganizuje koncert "Solidarni z Ukrainą". Wyszło na jaw, kto pojawi się na scenie.

Od kilku dni oczy całego świata zwrócone są na Ukrainę, która 24 lutego została zaatakowana przez Rosję. Słowa wsparcia i pomoc dla uciśnionych Ukraińców płyną z całego świata. W akcje humanitarne zaangażowała się też masa polskich gwiazd, a ze względu na trudną sytuację naszych wschodnich sąsiadów wiele wydarzeń rozrywkowych, w tym ramówka TVP, zostało odwołanych. Teraz, wyrażając wsparcie dla obywateli Ukrainy, Jacek Kurski zdecydował się zorganizować koncert "Solidarni z Ukrainą". Poznajcie szczegóły! "Solidarni z Ukrainą": TVP organizuje koncert pomocy dla Ukrainy  W czwartek, 24 lutego, rozpoczęła się wojna na terytorium Ukrainy. Władimir Putin już od dłuższego czasu zapowiadał, wprowadzenie licznych zastępów wojsk na terytorium, jednak nikt nie spodziewał się, że jego groźby się ziszczą. Masowy militarny atak na Ukrainę rozpoczął się w godzinach porannych.  Zewsząd płyną słowa wsparcia dla zaatakowanego kraju. Również  znane polskie gwiazdy zabrały głos w sprawie wojny na Ukrainie.   Ze względu na dramatyczne, stacja  TVP odwołała prezentację wiosennej ramówki , która miała się odbyć 24 lutego. Ponadto prezes TVP, Jacek Kurski, oświadczył, że w związku z militarną napaścią Rosji na Ukrainę, z anteny Telewizji Polskiej zostaną zniesione kultowe rosyjskie seriale . Teraz stacja zapowiedziała, że zamierza zorganizować specjalny koncert wsparcia "Solidarni z Ukrainą", który zostanie wyemitowany w niedzielę, 27 lutego, o godz. 17:30 na antenie TVP1. W trakcie występu prowadzona będzie zbiórka dla obywateli Ukrainy.  - Polscy i ukraińscy artyści zaśpiewają razem w geście wsparcia dla zaatakowanego przez Rosję kraju. Koncert "Solidarni z Ukrainą" już w niedzielę o 17:30...

Natasza Urbańska komentuje zachowanie Justyny Steczkowskiej
Artur Zawadzki/REPORTER/East News/TRICOLORS/EAST NEWS
Newsy
Natasza Urbańska komentuje zachowanie Justyny Steczkowskiej i zapowiada koncert na rzecz Ukrainy! 
"Pani Justyna rozpoczęła tę dyskusję" - powiedziała Natasza Urbańska. Artystka zaprasza fanów na "Koncert dla Ukrainy" z udziałem plejady gwiazd.

Natasza Urbańska w rozmowie z mediami skomentowała zachowanie Justyny Steczkowskiej, która podczas koncertu "Solidarni z Ukrainą" powiedziała ze sceny, że przeznacza swoje honorarium na pomoc dzieciom uciekającym przed wojną. Żona Janusza Józefowicza nie ukrywa, że nie rozumie dyskusji, którą - jej zdaniem - rozpoczęła Justyna Steczkowska. Natasza Urbańska za pośrednictwem mediów społecznościowych zaprasza również na "Koncert dla Ukrainy" z którego dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na rzecz najbardziej potrzebujących mieszkańców Ukrainy.  Natasza Urbańska odpowiada Justynie Steczkowska  24 lutego nad ranem Rosja zaatakowała Ukrainę. Wojna, którą rozpoczął Władimir Putin wstrząsnęła Polakami, którzy ruszyli z pomocą sąsiadom ze wschodu. W sieci rozpoczęły się zbiórki na rzecz potrzebujących, a w TVP wyemitowała wyjątkowy koncert charytatywny "Solidarni z Ukrainą". Podczas koncertu Justyna Steczkowska powiedziała głośno, że przekazuje swoje honorarium za występ na pomoc dzieciom uciekającym przed wojną. Jak komentuje to Natasza Urbańska, która również wzięła udział w koncercie? Artystka nie ukrywa, że nie podoba się jej zamieszanie wokół koleżanki ze sceny. - Nie rozumiem, o czym my dyskutujemy, kiedy toczy się wojna za granicą naszego kraju... Pani Justyna rozpoczęła tę dyskusję, a jak sama przyznała ze sceny - również otrzymała wynagrodzenie. Tak jak wspomniałam, dla mnie to jest oczywiste, że honorarium przeznaczam na pomoc dla Ukrainy. Niestosowne jest koncentrowanie uwagi wokół honorarium pani Justyny i wciąganie innych w tę medialną burzę wobec wojny na Ukrainie- w rozmowie z portalem Pudelek.pl powiedziała Natasza Urbańska. Zobacz także:   Wyciekły informacje o gażach...

Edyta Górniak odpowiada na zarzuty Justyny Steczkowskiej
Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy
Edyta Górniak odpowiada Justynie Steczkowskiej! "Zgłaszam gotowość spotkać się z nią na drodze sądowej"
Edyta Górniak zdecydowała się wydać oświadczenie, w którym poinformowała o swoim honorarium za udział w koncercie TVP "Solidarni z Ukrainą". Ostro zareagowała na słowa Justyny Steczkowskiej.

Sytuacja na Ukrainie bardzo zjednoczyła Polaków, a koncert TVP "Solidarni z Ukrainą" miał pokazać, że gwiazdy polskiej estrady mówią jednym głosem. Niestety, od kilku dni wokalistki, które wzięły udział w wydarzeniu, oskarżają się publicznie o przyjęcie honorarium za występy. Niedawno głos zabrała Justyna Steczkowska, która poinformowała, że Edyta Górniak i Maryla Rodowicz zażądały najwyższych stawek, tymczasem ona swoje honorarium przeznaczyła na pomoc dzieciom uciekającym z Ukrainy. Edyta Górniak postanowiła odnieść się do zarzutów.  Jeśli Pani Steczkowska broniąc swojego PR'u gotowa jest sugerować mojej osobie kłamstwo, to ja zgłaszam gotowość spotkać się z nią na Drodze Sądowej - zapowiedziała Edyta Górniak.  W mediach społecznościowych wokalistki pojawił się wpis Edyty! "Solidarni z Ukrainą": Edyta Górniak ostro reaguje na słowa Justyny Steczkowskiej!  24 lutego 2022 roku Rosja zaczęła inwazję na Ukrainę, a oczy całej Europy skupiły się na wojnie, która dzieje się za naszą wschodnią granicą. Miliony Polaków zdecydowało się pomóc uchodźcom z Ukrainy, a w całym kraju powstały punkty, w których można zostawiać najpotrzebniejsze artykuły - odzież, produkty spożywcze oraz chemiczne. W pomoc włączyły się również gwiazdy, m.in.  Zygmunt Chajzer, który udostępnił swoje mieszkanie uchodźcom z Ukrainy . Ilona Ostrowska przekazała swoje wynagrodzenie na pomoc uchodźcom z Ukrainy . Na taki sam gest zdecydowała się Justyna Steczkowska, która wzięła udział w koncercie "Solidarni z Ukrainą". Niedługo później w sieci rozpętała się prawdziwa burza. W "Super Expressie" pojawił się artykuł, z którego wynikało, że tylko Justyna Steczkowska...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik