Anita Sokołowska z synem i partnerem
1/5
Anita Sokołowska z synem i partnerem

Anita Sokołowska na co dzień jest bardzo zapracowaną gwiazdą. Jednak gdy tylko zdarzy jej się wolniejszy dzień, stara się spędzać go tylko i wyłącznie z najbliższymi. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" od kilku lat jest w związku z Bartoszem Frąckowiakiem. Para doczekała się również synka, Antka.

 

Ostatnio aktorka wybrała się na spacer ze swoimi najbliższymi. Anita Sokołowska pomagała swojemu synkowi, który próbował opanować sztukę jeżdżenia na rowerze. Na chłopca czekała nagroda. Rodzice zabrali go na smaczny obiad do jednej z knajpek. Widać, że Anita Sokołowska i jej partner świetnie się dogadują. Bije od nich miłość i wzajemne porozumienie. Aż miło popatrzeć!

 

Zobacz także: Anita Sokołowska zdradziła sekret "Przyjaciółek". Zuza Markiewicz ma dwóch synów!

2/5

Anita Sokołowska wraz z partnerem z dumą patrzyli na postępy ich syna w jeżdżeniu na rowerze. Antek świetnie dawał sobie radę!

3/5
Anita Sokołowska w restauracji z rodziną

Po małej przejażdżce przyszedł czas na nagrodę. Rodzice zabrali Antka na smaczny obiad od jednej z restauracji.

4/5
Anita Sokołowska w restauracji z rodziną

Wiadomo nie od dziś, że najlepiej odpoczywa się w ramionach ukochanej mamy!

5/5

Anita Sokołowska z dumą obserwowała postępy syna w jeździe na rowerze. Gwiazda ma teraz więcej wolnego czasu, bo zakończyły się zdjęcia do 11.sezonu "Przyjaciółek", ale wkrótce ruszają przygotowania do kolejnego sezonu. Będziecie oglądać? My na pewno!

Więcej na temat Anita Sokołowska