Socha napędza sukces Tous
ONS

Socha podpisała lukratywny kontrakt. Dostanie na zawsze samochód i...

Socha napędza sukces Tous
ONS

Małgorzata Socha jest jedną z najgorętszych polskich gwiazd. Jej nazwisko działa jak magnes. Nie powinno zatem nikogo dziwić, że wiele firm chce, aby to właśnie ona swoją twarzą sygnowała ich produkty. Teraz, gdy aktorka została mamą, jej notowania wśród reklamodawców jeszcze bardziej wzrosły. Zobacz: "Marki składały mi propozycje"

Jak informuje magazyn "Party", Socha już niebawem zaangażuje się w kilka nowych projektów, które znacznie zasilą jej finanse.

- Małgosia zostanie ambasadorką jednej z marek samochodowych - mówi "Party" znajomy aktorki.


Gwiazda w zamian za użyczenie swojej twarzy dostanie na własność samochód oraz roczną kartę paliwową! Jednak to nie wszystko. Magazyn donosi również, że aktorka jest w trakcie negocjacji jeszcze jednego kontraktu. Niestety wszystko owiane jest tajemnicą.

Przypomnijmy, że Małgorzata od kilku sezonów jest w naszym kraju ambasadorką takich marek jak Avon, Tous, sieci komórkowej Play i Centrum Handlowego Forum w Gliwicach.

Czyżby Socha wyrastała na najcenniejszą gwiazdę polskiego show-biznesu? Zobacz: Czy warto inwestować w gwiazdy? Zobacz ile zarabiają na nich firmy

Małgorzata Socha bez makijażu na zakupach:

Więcej na temat Małgorzata Socha
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22