Portal Meczyki.pl przekazał, że Jakub Rzeźniczak otrzymał wypowiedzenie od Kotwicy Kołobrzeg w dniu 9 stycznia 2024. Tym samym kariera piłkarza we wspomnianym klubie okazała się dość krótka - przypomnijmy, że Rzeźniczak dołączył do Kotwicy Kołobrzeg latem 2023 roku. Według medialnych doniesień powodem zwolnienia piłkarza miał być jego wywiad w "Dzień Dobry TVN", który odbił się szerokim echem w mediach.
WIDEO…
Media: Jakub Rzeźniczak stracił pracę w Kotwicy Kołobrzeg
Kotwica wskazała w piśmie datowanym na 9 stycznia 2024 r., że Rzeźniczak w sposób rażący naruszył postanowienia Kodeksu Etycznego Polskiego Związku Piłki Nożnej (...), a także w sposób rażący naruszył postanowienia kontraktu. Drugoligowiec stoi na stanowisku, iż zaprezentowane przez Rzeźniczaka publiczne wypowiedzi zostały powiązane z wizerunkiem klubu i wpłynęły one na negatywny odbiór Kotwicy w przestrzeni medialnej, a takowy odbiór jest istotny z perspektywy sponsorów oraz podmiotów współpracujących z klubem- informuje portal Meczyki.pl

Zobacz także: Jakub Rzeźniczak pokazał nowe nagranie. Fanka: "Chyba do Pauliny córeczka podobna"
Miejski Klub Piłkarski Kotwica Kołobrzeg oświadcza, że wypowiedzi udzielone przez Pana Jakuba Rzeźniczaka w programie „Dzień Dobry TVN” są niezgodne z etycznymi wartościami prezentowanymi przez środowisko Klubu. (...) Dlatego też z uwagi na fakt, iż wypowiedzi Pana Jakuba Rzeźniczaka w ocenie Klubu naruszają wymienione standardy, Klub podjął decyzję, aby oficjalnie wyrazić swój sprzeciw i dezaprobatę do zaistniałej sytuacji.- czytamy w oświadczeniu
Całe oświadczenie możecie przeczytać TUTAJ. Na ten moment Jakub Rzeźniczak nie odniósł się jeszcze do całej sprawy.


















