Ola Kwaśniewska ślub
ONS

Ślubna fryzura i makijaż Oli Kwaśniewskiej

Ola Kwaśniewska ślub
ONS


Najgłośniejszy ślub roku już  za nami. Panna Młoda prezentowała się znakomicie! Gdy emocje już opadły możemy na spokojnie rozłożyć na czynniki pierwsze ślubną stylizację Oli Kwaśniewskiej.

Kreacja i biżuteria

Gwiazda miała na sobie piękną suknię projektu Sabriny Pilewicz z jedwabnej tafty ozdobioną kryształami Swarovskiego. Trójkątne kolczyki, które ozdabiały jej uszy również pochodziły z kolekcji Swarovskiego.

Fryzura

Ola Kwaśniewska zaczesała gładko włosy do góry i upięła je w pokaźny kok, który od lat, niezmiennie jest jedną z najbardziej klasycznych, pięknych i kobiecych fryzur. Ozdobiła go welonem, który zaprojektowała wraz z Sabriną Pilewicz. Autorem fryzury był Piotr Wasiński.
 

 

Makijaż

Oczy pomalowała ciemnymi cieniami, które podkreśliła eyelinerem oraz sztucznymi rzęsami. Makijaż uzupełniła bezbarwnym błyszczykiem. Czyli elegancko i klasycznie, dla nas bomba! Autorką makijażu była Agnieszka Chełmońska.
 

Już niedługo tylko na FleszStyle.pl, znajdziecie wideo – tutorial, z którego dowiecie się jak szybko i łatwo go wykonać! Tak prezentowała się Ola Kwaśniewska na swoim ślubie:

Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30