Tomasz Kalita - ślub
Pobrali się zaledwie 4 miesiące temu...
1/5
Tomasz Kalita - ślub

Zmarł Tomasz Kalita. Polityk odszedł w wieku 37 lat w wyniku choroby. Były rzecznik SLD chorował na nowotwór mózgu. W trudnych chwilach wspierała go ukochana żona. Anna Monkos, dziennikarka Uwagi TVN, była ze swoim partnerem w najtrudniejszych momentach. Zaledwie cztery miesiące temu, w październiku 2016 roku, Tomasz Kalita i Anna Monkos pobrali się. Ceremonia ślubna odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego w warszawskim Wilanowie. To był niezwykle szczęśliwy i wyczekiwany dzień. 

 

Zobacz też: Żona Tomasza Kality Anna Monkos. To ona wspierała go w najtrudniejszych chwilach!

Z całego serca pragnęłam go poślubić, więc widząc go na szpitalnym łóżku, wreszcie zadałam - mimo takich a nie innych okoliczności - najważniejsze pytanie: czy zostanie moim mężem? - mówiła Anna Monkos w wywiadzie dla "Super Expressu".

Zobacz zdjęcia z najszczęśliwszego dnia w życiu Tomasza Kality i Anny Monkos.

 

Polecamy: Ostatni wywiad Tomasza Kality o trudach w walce z rakiem "To życie na bombie. Nigdy nie wiesz..."

2/5
Ślub Tomasza Kality i Anny Monkos

Żona Tomasza Kality w rozmowie z Vivą! opowiedziała, jak zareagowali na wieść o tym, że jej mąż ma glejaka:

 

Ania: To ja powiedziałem Tomkowi: „Weźmy ślub!”. Kiedy po operacji zapytał: „Czy to był oponiak?” – taką mieliśmy nadzieję - odpowiedziałam: „Glejak, ale to nie koniec świata. Jeszcze tyle rzeczy możemy zrobić, możemy wziąć ślub na przykład”. Popłakał się i mówi, że tak, że chciałby. A potem, że będzie mieć takich rodziców jak moi. Moja mama mówi do Tomka: „Syneczku, skarbie”.

Zobacz: Tomasz Kalita mówił o chorobie: „Ten typ raka, na którego zachorowałem, nie jest uleczalny a jedynie zaleczalny’’​

3/5
Ślub Tomasza Kality i Anny Monkos
4/5
Ślub Tomasza Kality i Anny Monkos
5/5
Ślub Tomasza Kality i Anny Monkos
Więcej na temat Tomasz Kalita