Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Instagram
Newsy

W "Ślubie od pierwszego wejrzenia" poważna przeszkoda dla związku Joanny i Adama! To dlatego ich relacja się nie układa?

W związku Joanny i Adama jest poważna przeszkoda, która utrudnia dziewczynie otworzenie się na relację z mężem.

Joanna i Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przechodzą kryzys. Wygląda na to, że jest przeszkoda, która skutecznie blokuje im otworzenie się na tą relację. Mama Joanny od początku nie zaakceptowała, że jej jedyna córka wzięła udział w eksperymencie. Wygląda na to, że w dalszym ciągu nie może się z tym pogodzić, o czym dowiemy się już w najbliższym odcinku.

Sprawdźcie o co dokładnie chodzi. 

Zobacz także: Jak dobrze znasz Oliwię i Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? QUIZ

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Paulina i Krzysztof spodziewają się dziecka! Oto zawiła historia ich związku

Mama Joanny w dalszym ciągu nie zaakceptowała decyzji córki!

Joanna, niestety, od początku nie mogła liczyć na wsparcie rodziny. Jej decyzja o udziale w eksperymencie nie spodobała się rodzicom, a przede wszystkim jej mamie, która nawet stwierdziła, że Joanna "nie jest już jej córką". Dziewczyna jeszcze chwilę przed ślubem rozważała wycofanie się z programu, jednak ostatecznie zdecydowała się poradzić sobie sama. Chociaż rodzice Joanny ostatecznie byli obecni na ceremonii, to jednak w dalszym ciągu nie mogli pogodzić się, że ich córka wychodzi za mąż za nieznajomego. 

Wygląda na to, że - mimo upływu czasu - mama Joanny nie oswoiła się z tą sytuacją. To właśnie dlatego dziewczyna ma poważny problem, aby otworzyć się na relację z Adamem. Co więcej już w najbliższym odcinku dowiemy się, że mama Joanny w dalszym ciągu nie chce jej widzieć! Dziewczyna powie o tym Adamowi i przyzna, że bała się mu wcześniej to wyjawić. 

W poprzednim odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Adam również bardzo zamknął się na relację z Joanną. Każdy fan programu na pewno doskonale pamięta, że mama dziewczyny podczas składania życzeń dla nowożeńców była w stosunku do zięcia bardzo chłodna. Być może on również to rozpamiętuje i źle czuje się z myślą, że nie został zaakceptowany przez rodzinę swojej żony? 

W 10. odcinku Joanna i Adam poproszą o pomoc eksperta. Każde z nich porozmawia z nim indywidualnie. Czy ta rozmowa pomoże im pokonać kryzys? Czy mama Joanny w końcu zaakceptuje decyzję córki? Tego dowiemy się już w najbliższym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia". 

Wygląda na to, że poważną przeszkodą dla relacji Joanny i Adama, jest mama dziewczyny. 

Facebook

 

Joannie trudno jest otworzyć się na związek z Adamem z myślą, że jej mama w dalszym ciągu nie zaakceptowała jej decyzji. 

Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Facebook
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka przeprowadza się do Wojtka! Co jeszcze wydarzyło się w 10. odcinku programu?
To był odcinek pełen wzruszeń i poważnych deklaracji! Zobaczcie, co się wydarzyło!

10. odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" za nami! Było wiele wzruszeń, szczerych rozmów i poważnych deklaracji! W związku Joanny i Adama w końcu widać progres. Agnieszka z kolei podjęła decyzję o przeprowadzce do Wojtka, a Oliwia odbyła rozmowę z mamą Łukasza. Zobaczcie co wydarzyło się w dzisiejszym odcinku u wszystkich trzech par! Zobacz także :  W "Ślubie od pierwszego wejrzenia" przyjaciele Oliwii ostro przepytali Łukasza! "Masakra, jak na przesłuchaniu" "Ślub od pierwszego wejrzenia" odcinek 10 - co wydarzyło się u uczestników eksperymentu? Joanna i Adam   Związek Joanny i Adama zatrzymał się na początkowym etapie. W tej sytuacji parze przydała się pomoc eksperta. Małżeństwo porozmawiało z panią psycholog osobno. Okazało się, że Joanna nie radzi sobie z tym, że jej mama nie pogodziła się z jej udziałem w eksperymencie. Zdaniem ekspertki, Joanna w dalszym ciągu "nie odcięła pępowiny" od mamy, przez co teraz nie może otworzyć się na relację w związku.  Joanna przyznała, że Adam bardzo jej się spodobał. Stwierdziła również, że to w niej tkwi problem, że ta relacja dalej się nie rozwija. Humor dziewczyny poprawił się, kiedy Adam do niej zadzwonił i zaprosił ją do siebie. Asia skorzystała z zaproszenia i natychmiast pojechała do swojego męża! Para spotkała się z siostrą Adama i jej dziećmi w restauracji, gdzie miło spędziła czas.  Widać, że rozmowa z ekspertem bardzo pomogła małżonkom. Co więcej, Joanna zdecydowała się wyjawić Adamowi, skąd się wzięła u niej taka ostrożność. Dziewczyna powiedziała, że chodzi o jej mamę, która nie chce jej widzieć. Adam wykazał się ogromną wyrozumiałością i poprosił swoją żonę, aby już nigdy nie bała się mu o niczym powiedzieć.  Adam zdecydował się...

"Ślub od pierwszego wejrzenia" pierwsze pocałunki i pierwsze kłótnie
Instagram
Newsy
Co wydarzy się w dzisiejszym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Joanna ucieknie od Adama! Nie dotrwa do końca eksperymentu?
Ślub od pierwszego wejrzenia: Czy to koniec małżeństwa Joanny i Adama?!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" wchodzi w decydującą fazę. Uczestnicy poznają siebie i swoje zachowania w codziennym życiu. Niestety, nie u wszystkich sytuacja jest jasna i klarowna. Wygląda na to, że Joanna i Adam w dalszym ciągu są bardzo zamknięci i nie potrafią otworzyć się na tą relację. Czy Joanna dotrwa do końca eksperymentu? Co wydarzy się u pozostałych par? Sprawdźcie! Zobacz także: Emisja najbliższego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przełożona! Kiedy poznamy dalsze losy bohaterów? "Ślub od pierwszego wejrzenia" - co wydarzy się w 9. odcinku programu Wszystkie małżeństwa powróciły już z podróży poślubnych. Teraz nadszedł czas na wspólne życie! Jak już wiadomo w poprzednim odcinku Agnieszka i Wojtek  spędzali wspólnie czas w mieszkaniu chłopaka. Świeżo upieczone małżeństwo miało nawet gościa - mamę Wojtka, która w dalszym ciągu jest zachwycona swoją synową. W 9. odcinku przyjdzie jednak czas rozłąki dla tej dwójki. Agnieszka wróci do rodzinnego domu, a Wojtek zostanie sam. Czy para za sobą zatęskni?  Z kolei Oliwia i Łukasz zdecydują się na poważną rozmowę z ekspertem. Wygląda na to, że w ich związku pojawił się mały kryzys. Oliwia w poprzednim odcinku stwierdziła, że Łukasz jest nieco inny po przyjeździe do z podróży poślubnej. O jakie rady para poprosi eksperta?  Najwięcej emocji w 9. odcinku wzbudzą na pewno Joanna i Adam.  Po powrocie z podróży poślubnej, Joanna przyjedzie do swojego męża, jednak Adam będzie kompletnie nieobecny. Dziewczyna także zamknie się w sobie i zdecyduje się nagle wyjechać! Czy Joanna dotrwa do końca eksperymentu? Czy parze uda się pokonać kryzys?  Tego dowiemy się w dzisiejszym odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" o 20:30 w TVN 7! ...

X-news
Newsy
W "Ślubie od pierwszego wejrzenia" pierwsze kryzysy! Co się wydarzy w 8. odcinku programu?
Małżonkowie powracają z podróży poślubnych i rozpoczynają wspólne życie. Wśród jednej z par pojawi się pierwszy kryzys. Zobacz, co jeszcze wydarzy się w 8. odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia".

Uczestnicy programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" powracają z podróży poślubnych. Przed świeżo upieczonymi małżonkami teraz najtrudniejsza próba - wspólne życie! Czy wszyscy znajdą wspólny język i zaakceptują styl bycia partnera? U jednej z par pojawi się niestety kryzys. Zobaczcie co wydarzy się w 8. odcinku eksperymentu!  Zobacz także:  QUIZ dla fanów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" - sprawdź jak dużo wiesz o Agnieszce i Wojtku! "Ślub od pierwszego wejrzenia": świeżo upieczeni małżonkowie zaczynają wspólne życie  Pierwsze romantyczne chwile są już za uczestnikami "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Podczas podróży poślubnych wydawało się, że wszyscy świetnie się ze sobą dogadują. Agnieszka stwierdziła nawet, że jest z Wojtkiem bardzo szczęśliwa i czuje się przy nim bezpiecznie. Łukasz przyznał zaś, że zamierza zrobić wszystko, aby Oliwia pozostała jego żoną na zawsze, a Joanna z kolei bardzo doceniła to, że Adam na nic nie narzeka.  Podróże poślubne jednak szybko minęły i nadszedł czas na powrót do kraju. Teraz małżonkowie będą musieli zadecydować, jak będzie wyglądało ich wspólne życie. Już w najbliższym odcinku będziemy mogli zobaczyć jak Łukasz przyjedzie do Oliwii z bukietem kwiatów. Czy żona przywita go serdecznie, a może potraktuje ozięble?  Zobacz także:   Anita ze "Ślubu z pierwszego wejrzenia" będzie miała drugiego synka? Internauci są pewni, że przypadkowo zdradziła sekret! Z kolei Agnieszka i Wojtek pojadą do Krakowa, gdzie mieszka chłopak. Tam też pojawi się mała irytacja ze strony Agnieszki, którą przestaną bawić niektóre żarty męża, jednak w tym przypadku górę wzięło zmęczenie podróżą, a nie znudzenie się...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner