4 różnica ślubu Kasi Zielińskiej 4 różnica ślubu Kasi Zielińskiej Ślub Katarzyny Zielińskiej i Wojciecha Domańskiego Ślub Katarzyny Zielińskiej i Wojciecha Domańskiego Ślub Katarzyny Zielińskiej i Wojciecha Domańskiego
4 różnica ślubu Kasi Zielińskiej
Instagram
1/5
4 różnica ślubu Kasi Zielińskiej
Instagram

3 sierpnia 2013 roku Kasia Zielińska wyszła za mąż za Wojciecha Domańskiego. Piękna uroczystość z udziałem gwiazd odbyła się w Warszawie, a przyjęcie weselne - w Arkadach Kubackiego na Starówce. Aktorka świętuje więc dziś rocznicę - z tej okazji dodała wzruszający post na swoim Instagramie, w którym pisze przede wszystkim o swoim mężu. W naszej galerii znajdziecie również zdjęcia z jednego z najgłośniejszych ślubów w polskim show-biznesie.

Zobacz: Gwiazdy na ślubie Katarzyny Zielińskiej

2/5
4 różnica ślubu Kasi Zielińskiej
Instagram

Dla Kasi Zielińskiej nie liczy się, która to rocznica. Najważniejsze, że między nią a Wojciechem układa się wspaniale:

Dziś w moim życiu wyjątkowy dzień. Nasza rocznica. Nieważne która. Ważne, że RAZEM. Jak wiecie, nie mam w zwyczaju pokazywać tutaj Rodziny, ale dziś robię wyjątek, gdyż u mego boku od paru lat jest człowiek, z którym jestem szczęśliwa. I choć czasem wkurza mnie do imentu, krzyczę wtedy jak prawdziwa sądecka góralica, to przyznaję, że jest to gość, przy którym czuję się najpiękniejszą, najwspanialszą Zieliną. Który mnie wspiera, z którym dzielę każdy mój dzień, każdą moją chwilę. I z którym mam wspaniałą RODZINĘ - pisze. 

3/5
Ślub Katarzyny Zielińskiej i Wojciecha Domańskiego
AKPA

Kasia Zielińska na swoim ślubie miała suknię Gosi Baczyńskiej oraz szpilki wysadzane kryształami Swarovskiego od Nicholasa Kirkwooda. Jej kreacja wzbudzała skrajne emocje. Jedni byli nią zachwyceni, inni wręcz przeciwnie. 

4/5
Ślub Katarzyny Zielińskiej i Wojciecha Domańskiego
AKPA

Na swój ślub Kasia i Wojciech dotarli eleganckim, białym Rolls-Roycem. Podczas ich wesela cały czas przygrywała góralska kapela.Na ślubie pojawili się najbliżsi, ale również mnóstwo gwiazd - m.in. Joanna Liszowska (wówczas w ciąży), Kasia Glinka czy Agata Młynarska. 

5/5
Ślub Katarzyny Zielińskiej i Wojciecha Domańskiego
AKPA
Więcej na temat Katarzyna Zielińska