ALLONS_1115354.jpg
ONS

Skrzynecka ma problemy finansowe?

ALLONS_1115354.jpg
ONS
Kasia Skrzynecka od dłuższego czasu żyje głównie z pieniędzy, które zarabia jako prowadząca "Taniec z Gwiazdami". Jednak gdy wiosenna edycja nie wystartowała okazało się, że Skrzynka musi zacisnąć pasa.

Jak donosi magazyn "Takie jest Życie" Kasia postanowiła wydać album, który miał przypomnieć o jej kolejnej działalności - czyli śpiewaniu.
To miało zapewnić jej dodatkowe parę groszy.

Ta płyta ma być dla niej wybawieniem. Kasia pracowała z wielkimi kompozytorami, którzy współpracowali m.in. z Celine Dion i Whitney Houston! Tą płytą ma szansę przypomnieć ludziom o sobie i podreperować swój nadszarpnięty budżet
- mówi w magazynie znajomy Skrzyneckiej. - Skoro została na lodzie, powinna na ten czas dostać coś w zamian. W końcu jest jedną w twarzy TVN - dodaje.

Podobno Skrzynecka była jedną z tych, która liczyła na posadę Magdy Mołek w programie TVN Style. Jednak okazało się, że Dorota Wellman poradzi sobie sama.

 - To nie fair! Dorota na co dzień ma "DDTVN" i nie jest w takiej trudnej sytuacji jak Kasia - żali się źródło "Takie jest życie".

Jak myślicie, płyta Skrzyneckiej będzie na tyle popularna, że podreperuje jej budżet?

pijavka

Więcej na temat Katarzyna Skrzynecka
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08