Kasia Skrzynecka od dłuższego czasu żyje głównie z pieniędzy, które zarabia jako prowadząca "Taniec z Gwiazdami". Jednak gdy wiosenna edycja nie wystartowała okazało się, że Skrzynka musi zacisnąć pasa.

Reklama

Jak donosi magazyn "Takie jest Życie" Kasia postanowiła wydać album, który miał przypomnieć o jej kolejnej działalności - czyli śpiewaniu.
To miało zapewnić jej dodatkowe parę groszy.

Ta płyta ma być dla niej wybawieniem. Kasia pracowała z wielkimi kompozytorami, którzy współpracowali m.in. z Celine Dion i Whitney Houston! Tą płytą ma szansę przypomnieć ludziom o sobie i podreperować swój nadszarpnięty budżet
- mówi w magazynie znajomy Skrzyneckiej. - Skoro została na lodzie, powinna na ten czas dostać coś w zamian. W końcu jest jedną w twarzy TVN - dodaje.

Podobno Skrzynecka była jedną z tych, która liczyła na posadę Magdy Mołek w programie TVN Style. Jednak okazało się, że Dorota Wellman poradzi sobie sama.

- To nie fair! Dorota na co dzień ma "DDTVN" i nie jest w takiej trudnej sytuacji jak Kasia - żali się źródło "Takie jest życie".

Jak myślicie, płyta Skrzyneckiej będzie na tyle popularna, że podreperuje jej budżet?

Zobacz także
Reklama

pijavka

Reklama
Reklama
Reklama