Shawn Mendes i Camila Cabello MTV
EastNews

Shawn Mendes i Camila Cabello zawsze spotykają się w innych państwach! Dlaczego?

Shawn Mendes i Camila Cabello MTV
EastNews

Shawn Mendes coraz śmielej mówi fanom o swoim związku z Camilą Cabello! Wokalista odpowiedział na pytanie na Instagramie gdzie wyznał jak wyglądają randki z artystką. Okazuje się, że para zawsze spotyka się ze sobą w innych państwach! Czy Shawn chce zyskać tytuł romantyka 2019 roku? Zobaczcie, co powiedział o ukochanej.

Shawn o randkach z Camilą 

Minęły już 3 miesiące odkąd Shawn Mendes i Camila Cabello zaczęli się ze sobą spotykać. Wokaliści uchodzą za jedną z gorętszych par w show biznesie. Plotkuje się, że mogą stać się tak popularni jak Selena Gomez i Justin Bieber! Zakochani rzadko pokazują się razem, jednak coraz śmielej o sobie mówią w wywiadach. Ostatnio Camila na antenie radia "UK's Capital Breakfast" wyznała, że kocha Shawna. Na co artysta opowiedział fanom w social mediach jak wyglądają ich randki! 

Camila i ja w zasadzie się budzimy i szukamy najbliższej możliwej kawy. Ona właściwie pije pół, a ja ze trzy. Za każdym razem jesteśmy w innym kraju, gdy się ze sobą widzimy. Najpewniej szukamy jakiegoś jedzenia, a już po godzinie jest: "Jesteś głodny?", więc jemy znowu. Oglądamy filmy, pewnie "Zaplątanych". Ona kocha "Zaplątanych" - wyznał w sieci Shawn. 

Zobacz także: "Shawn Mendes zdradził Camilę Cabello!" Znana amerykańska gwiazda wysuwa poważne oskarżenia

Gwiazdy cały czas koncertują stąd muszą spotykać się ze sobą w różnych państwach. Ale jak widać Shawn i Camila nie chodzą na żadne wyszukane randki, a najzwyczajniej w świecie spędzają czas w knajpkach czy na oglądaniu seriali. Myślicie, że niedługo para udzieli wspólnego wywiadu i zapozuje razem do jakiegoś magazynu? My nie możemy się doczekać!

Camila i Shawn są parą od 3 miesięcy. 

Shawn Mendes i Camila Cabello na rozdaniu statuetek MTV Video Music Awards
East News

Shawn jest rok młodszy od Camili.

Camila Cabello i Shawn Mendes
EastNews

 

Więcej na temat Shawn Mendes
Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04